Postrzelono go, bo nie zatrzymał się do policyjnej kontroli

  • 19.01.2021, 18:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Postrzelono go, bo nie zatrzymał się do policyjnej kontroli
-W pewnej chwili próbował staranować blokadę policyjną ustawioną na drodze. Wówczas jeden z policjantów użył broni służbowej i oddał strzał - informuje Paweł Pankau, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Policjanci przeprowadzili pościg za kierującym, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Kierujący żółtym fiatem pandą zignorował nadawane w jego kierunku sygnały świetlne i dźwiękowe. Policjanci ruszyli za nim w pościg.

Uciekający kierowca próbował uniknąć policyjnej blokady i… staranował radiowóz. Następnie zjechał z drogi i… dachował.

Doszło do użycia broni palnej.

- Kiedy na miejsce przyjechali ratownicy, okazało się, że ok. 40-letni mężczyzna ma ranę postrzałową. Nieprzytomny trafił do szpitala – informuje Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Następnie nałożona została blokada informacyjna przez prokuraturę, która bada sprawę. Doszło do użycia broni służbowej i uszczerbku na zdrowiu.

Do zdarzenia doszło dziś ok. południa na wyjeździe ze Szczecina w stronę Polic.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dzielnicowy Maciora
Dzielnicowy Maciora 21.01.2021, 07:51
A mógł uciekać leniwcem.
nadużycie
nadużycie 20.01.2021, 21:36
nie zatrzymanie się do kontroli nie uprawnia policjanta do użycia broni palnej !
abc
abc 20.01.2021, 22:19
"próbował uniknąć policyjnej blokady i… staranował radiowóz" - usiłowanie zabójstwa, prawidłowo że postrzelono
tyle w temacie
tyle w temacie 21.01.2021, 11:33
pitolisz jak ,, milicjant ,, - pomyśl : do jakiej kontroli chcieli go zatrzymać - może tzw. ,, rutynowej,, , której nie ma w kodeksie a może złamał przepisy itp. Moim zdaniem nie było powodu do furiackiego pościgu tym bardziej do u życia broni - mieli numery rejestracyjne - można było spokojnie go namierzyć ... Jak się sięga po broń to chce się kogoś świadomie ,, zabić ,, !
Ewelina
Ewelina 20.01.2021, 14:02
Wyślą jego papiery do Warszawy bedzie czysty
Demokracja
Demokracja 21.01.2021, 07:46
Sugerujesz, że jest z PiSu?
???
??? 20.01.2021, 14:17
Co masz na myśli?
Czytelnik
Czytelnik 20.01.2021, 09:18
No tak, a u nas w kraju jak policjant użyje broni to jest cos strasznego .. bo przecież oni mają je po to by tylko wzbudzały strach a nie do użytku .. absolutnie .
dachowiec
dachowiec 20.01.2021, 01:26
''Kałami do góry''? Nieładnie, trzeba było napisać ''ochodami do góry" :)
ano
ano 20.01.2021, 01:24
Czas ucieka wieczność czeka
proste
proste 19.01.2021, 23:23
Jak strzelili w opony to się wywrócił.
bezkarni
bezkarni 20.01.2021, 21:38
może strzelali w opony a trafili kierowcę , to próba zabójstwa ...
Wlodeczek
Wlodeczek 19.01.2021, 22:10
Pewnie to ten wariat z Żabnicy 😁😁😁
Yik
Yik 19.01.2021, 21:28
Musiał coś ukrywać. Narobić mógł wiele szkód lub kogoś zabić uciekając. Co dziwne Pandą, faktycznie policja nie dogoni :)
Sokrates
Sokrates 19.01.2021, 21:02
Miał 300 cbd rozrobionej z mózgojebami i thc 1 kg amfy 50 koxu i 100 normalnej trawy
Fiona
Fiona 20.01.2021, 10:44
Aaaa to musiał od Z*** wracać z towarem...
zoolog
zoolog 19.01.2021, 20:47
W Chinach za strzelanie do Pandy grozi kara śmierci.
deszcz
deszcz 19.01.2021, 20:41
Już po zimie. Deszcz zmył śnieg.
drag
drag 19.01.2021, 20:16
Znowu ten dzban z baraków wyjechał na łowy?
Do dzbana
Do dzbana 20.01.2021, 08:42
Pewnie bez prawa jazdy
obrońca zwierząt
obrońca zwierząt 19.01.2021, 19:55
Pandy są pod ochroną, nie można do nich strzelać!
szybki
szybki 19.01.2021, 19:48
Musiał coś ukrywać, że się nie zatrzymał na znak policjantów. Założę się, że jutro będzie informacja, że miał narkotyki.

Pozostałe