Dzięki kamerom zatrzymano handlujących narkotykami

  • 19.01.2021, 20:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dzięki kamerom zatrzymano handlujących narkotykami Policja
Do transakcji doszło w parku. Jeden drugiemu sprzedawał prawdopodobnie… narkotyki. Uchwyciły to kamery. Sprawą zajmuje się policja.

Po tym jak sprawa trafiła na policję, rozpoczęły się przeszukania w domach. Okazało się, że w handel zaangażowanych jest więcej osób.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że w Trzcińsku-Zdroju montowane są nowe kamery, które rejestrują obraz w newralgicznych punktach miasta. Dzięki systemowi podczerwieni podgląd jest także w nocy. I jaki jest efekt? Otóż przez ostatnie kilka miesięcy wychwycono kilku wandali. Teraz montowane są kolejne kamery.

Jak widać monitoring pozwala nawet w zwalczaniu narkomanii. Dobrze, aby o pozytywnych efektach zamontowania kamer w mieście dowiedzieli się inni włodarze gmin, np. burmistrz Gryfina, dla którego „priorytetem” był monitoring w 2020 r. Oby udało mu się zmaterializować słowa w tym roku.

O zakładanym monitoringu w Trzcińsku-Zdroju pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/38130,nowy-monitoring-zakladaja-w-miescie-obraz-nawet-w-nocy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

to
to 21.01.2021, 23:58
szpiegowanie
Olek
Olek 20.01.2021, 20:29
Może wujek zaniedbał wizytę u okulisty, a zdaje się - jak wynika z twojego języka, przekleństw - pochodzisz z marginesu społecznego, więc niepoukładani jesteście, nie możecie sobie poradzić z obejrzeniem obrazu z kamer, wizytą u okulisty.
Prawnik
Prawnik 21.01.2021, 00:17
Może Ty Olek odejdź od komputera bo piszesz bzdury? Skąd pewność, że nie jestem z wyżyn społecznych i nie mam dwóch fakultetów!? To nie przekleństwa chowają się pod gwiazdkami, tylko pseudonim konkretnego dealera!!! Niestety administrator go kryje i ukrył ten pseudonim pod gwiazdkami. A przeciez to nie nazwisko delikwenta a jego pseudonim, a zatem w świetle prawa można go śmiało podawać. Pozostaje więc pytanie dlaczego administrator tak usilnie go chroni...
Rowni
Rowni 21.01.2021, 09:21
Jemu nie prawnik potrzebny a psychiatra.
Sauron
Sauron 20.01.2021, 10:40
Po co kamery i narkotestery... Wystarczy kontrola każdego, który wychodzi od *** z piwnicy. Ewentualnie skontrolować samego *** gdy osobiście im wiezie.... Po co kase na kamery wydawac ;)
Wilku
Wilku 20.01.2021, 10:47
Nie potwierdzam
Okoń
Okoń 20.01.2021, 09:08
Wszystkich szczerbatych dealerów i cpunów zamykać raz dziennie zryć i trzy razy wp.....
Gumowiec
Gumowiec 20.01.2021, 07:43
W parku to Knagulec interes *** ***.
O co  chodzi Sawaronie...
O co chodzi Sawaronie... 19.01.2021, 23:11
W Gryfinie Sawaryn nie ma pieniędzy od siedmiu lat, a nie tylko obiecał. Zadanie było ujęte w budżecie i WPF.
mega
mega 19.01.2021, 23:14
Skoro nie było ujęte w budżecie to nie powinien dostać absolutorium.
Dzielnicowy
Dzielnicowy 19.01.2021, 22:51
Na klatkach u dilerów zamontować
proste
proste 19.01.2021, 21:59
Kto ma układy z dilerami to ułatwia im życie.
numerro
numerro 19.01.2021, 21:58
W Gryfinie narkotester wykrywa.
Jordan
Jordan 19.01.2021, 21:58
Narkotyki rozwi się samochodami albo kurierami anie chodzi z nimi po parku.
tok tok
tok tok 20.01.2021, 20:30
Kamery lepsze po co? Nie zdają egzaminu. Lepiej wrócić do kamer, które pokazywały stan rzeczywisty.

Pozostałe