Gdy córka wróciła, matka już nie żyła. Znamy jedną przyczynę

  • 21.01.2021, 21:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gdy córka wróciła, matka już nie żyła. Znamy jedną przyczynę
Gryfinianka wieczorem rozstała się ze swoją teściową. W pokoju pozostała sama teściowa gryfinianki. Położyła się już do łóżka. Gdy córka wracała do domu, z przerażeniem stwierdziła, że z mieszkania wydobywa się dym...

-Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono pożar w jednym pomieszczeniu - w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym. Stwierdziliśmy duże zadymienie - mówi strażak. - W wyniku pożaru śmierć poniosła jedna osoba – dodaje.

Śmierć poniosła 90-letnia gryfinianka. Obok zwłok znaleziono niedopałek papierosa. To on prawdopodobnie mógł być przyczyną pożaru i zadymienia, które doprowadziło też do ewakuacji 13 osób.

Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Gryfinie.

Główna hipoteza jest taka, że 90-latka zasnęła z papierosem, który spowodował pożar. Mogło być jednak tak, że starsza pani zasłabła i dopiero wtedy doszło do zarzewia ognia. Kwestię tę można będzie rozstrzygnąć po dokonaniu sekcji zwłok, o którą zapewne wniosła prokuratura.

O samym pożarze i ewakuacji pisaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/39474,smierc-w-pozarze

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

amen
amen 25.01.2021, 22:59
Spokój Jej duszy!
J.B
J.B 22.01.2021, 21:54
Głowa boli od tych komentarzy!!!! Trochę szacunku dla rodziny . To tragedia która może spotkać każdego z nas. Lepiej napisać miłe słowa,
70-latek
70-latek 22.01.2021, 22:19
Ja nie palę i nie pije więc dlaczego ma mnie to spotkać w łóżku? Więc chyba jednak nie każdego
chwila
chwila 22.01.2021, 22:35
takiś pewien? A sąsiadka obok ma kuchenkę gazową? Nie wyzywaj losu, bo nie wiesz, co ci może szykować na ostatnią twoją chwilę...
zdz
zdz 22.01.2021, 19:55
90 -letnia mieszkanka może jeszcze palić papierosa?
prawo jazdy
prawo jazdy 22.01.2021, 20:29
Moze nawet prowadzić samochód!
patron
patron 22.01.2021, 19:21
Św. Florianie broń nas i strzeż od ognia nieszczęsnego i piekielnego, rozpal w nas ogień miłości i dobroci przez Chrystusa Pana Naszego. Amen
Dyl
Dyl 23.01.2021, 07:51
jakoś się ten św. Florian nie postarał. Wyjatkowy lewus z tego świętego katolickiego.
Lusia
Lusia 22.01.2021, 19:16
Wielki szacunek dla strażaków faktycznie zamiast nagradzać swoich pracownikow wysokimi nagrodami Sawaryn mogłby przyznac premie strażakom oni sa niezawodni.SZACUN DLA WAS CHŁOPAKI
lkujgv b,7tj
lkujgv b,7tj 22.01.2021, 19:11
pozar był a niedopałek sie nie spalił dziwy cuda ogłaszaja
wyobraźnia nie kazdemu jest dana
wyobraźnia nie kazdemu jest dana 22.01.2021, 19:19
lkuj... a widziałeś głąbie spalonego papierosa w popielniczce?
taka zależność
taka zależność 22.01.2021, 18:55
Im więcej alkoholu tym więcej tragedii.
alkohol
alkohol 22.01.2021, 18:30
Jak ja bym miał rozrywkową sąsiadkę to siedziałbym u niej całą noc, do samego dna!
Dtu
Dtu 22.01.2021, 16:07
ale gdzie to było ? w Gryfinie no ale gdzie ?
do9 zamiejscowej
do9 zamiejscowej 22.01.2021, 18:31
A gdzie jest ulica Piastów?
Dyl
Dyl 22.01.2021, 14:58
noc była, kierowca autobusu miał wyłączony telefon
https://wiadomosci.onet.pl/szc…
skandal
skandal 22.01.2021, 13:44
Najpodlej zachowały się służby burmistrza Mieczysława Sawaryna. Ludzie przez kilka godzin na śniegu czekali żeby strażacy skończyli swoją pracę i mogli wejść do domu. Komisja Antykryzysowa dlaczego nie wzięła szkolnego autobusu i nie dała ludziom usiąść w ciepłym chociaż na godzinę?
Arni
Arni 22.01.2021, 14:01
Oczywiście że to zadanie gminy zapewnić dach i ciepło dla osób, które ucierpiały w tej katastrofie. Wtedy nie było wiadomo na jak długo.
pytam
pytam 22.01.2021, 11:31
Tylko kto od sąsiadów przychodzi o 1 w nocy do domu?
a ty po dobranocce lulu?
a ty po dobranocce lulu? 22.01.2021, 11:45
Ty nigdy od znajomych nie wracałeś po północy? Słabo...
do 11.45
do 11.45 22.01.2021, 13:48
Ja w tygodniu pracuję, moi sąsiedzi również no i mamy masę obowiązków w domu. No to daruj sobie ten głupi komentarz.
do idioty bez serca i rozumu (i znajomych) z 13:48
do idioty bez serca i rozumu (i znajomych) z 13:48 22.01.2021, 14:28
to jesteś podlec - nie człowiek. A jak matka ma 90 to córka może być na emeryturze - i nie pracować. Pomyślałeś idioto?
do 14.28
do 14.28 22.01.2021, 15:19
no i wtedy może zostawić taką matkę i siedzieć u kol do 1.00 w nocy i nie myśleć o 90 letniej matce idioto?
Ja
Ja 22.01.2021, 17:41
To że zajmuje się babuleńka nie znaczy że ma siedzieć z nią 24/h i czekać razem na kostuche .Co za idiotyczny post.
Ja
Ja 22.01.2021, 17:39
Ta kobieta byla w domu.Nie zostawiła swojej tesciowej.
też ja
też ja 22.01.2021, 19:18
Ale wcześniej wyszła i nie sprawdziła czy i jak śpi jej matka.
Ja
Ja 22.01.2021, 21:25
Nie wyszla.Spala razem z teściową w mieszkaniu.Gdyby nie szybka reakcja sasiadow ktorzy wyczuli dym bylaby wieksza tragedia.Wielki szacunek dla nich za uratowanie jej zycia
do 15:19
do 15:19 22.01.2021, 17:14
a ty dyżurujesz przy swojej matce 24 godziny na dobę idioto? Nie każdy jest od razu pozbawiony samodzielności, jak jest starszy...
ójcik
ójcik 22.01.2021, 14:02
A ja piję na umór do rana! A kto mi zabroni?
Aneta
Aneta 22.01.2021, 08:50
Przykra sprawa. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Dyl
Dyl 22.01.2021, 08:27
kto by pomyślał, że papierosy dopiero w wieku 90 lat mogą zaszkodzić.
A już miałem rzucić palenie.he,he
powiatowy filozof
powiatowy filozof 22.01.2021, 00:36
Każda śmierć jest bezsensowna.
z Piastów
z Piastów 21.01.2021, 21:56
Tragedia! Współczuję...
pytam
pytam 21.01.2021, 21:46
Czyli akcja" Odwiedź sąsiada - daj zajęcie strażakom" w naszym mieście wciąż się rozwija? A nie trzeba było wybrać akcję "ZOstań w domu"?!
M. Zembatego
M. Zembatego 21.01.2021, 21:44
Był sobie domek jednorodzinny, a w domku pewna rodzinka, rodzice, dziadzio, dziatwa niewinna można powiedzieć - idylla. Właśnie za stołem siadła rodzinka obiad był postny - filecik. Aż tu najmłodsza krzyknie dziecinka: gdzie dziadzio? (teraz duecik) Gdzie jest dziadek? czemu nie przyszedł na obiadek? Gdzie jest dziadek? dlaczego nagle znikł? gdzie jest dziadek? czemu się spóźnił na doradę? gdzie jest dziadek? na razie nie wie nikt.
Teresa z mężem
Teresa z mężem 21.01.2021, 21:41
Świeć Panie nad jej dusza [***]
uwaga
uwaga 21.01.2021, 21:39
W łóżku się nie pali!

Pozostałe