Pracownicy i dzieci na kwarantannie. Szkoła musi zmienić tryb pracy

  • 22.01.2021, 22:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pracownicy i dzieci na kwarantannie. Szkoła musi zmienić tryb pracy
W Szkole Podstawowej nr 3 w Gryfinie zapadła dzisiaj 22 stycznia 2021 r. decyzja o przejściu placówki na tryb mieszany nauczania. Wniosek w tej sprawie złożyła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich. Został on pozytywnie zaopiniowany przez państwowego powiatowego inspektora sanitarnego w Gryfinie.
Gmina Gryfino jako organ prowadzący wyraziła zgodę na tryb nauczania hybrydowego w szkole. Nauką zdalną od 22 do dnia 29 stycznia 2021 r. objęto uczniów oddziału III f.
 
Powyższa sytuacja podyktowana jest pozytywną opinią państwowego powiatowego inspektora sanitarnego i koniecznością odbycia kwarantanny przez pracowników oraz uczniów szkoły.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Borys
Borys 24.01.2021, 20:10
"Jeżeli chodzi o nasze pociechy, nie ma nic cenniejszego niż ich bezpieczeństwo." - to nieprawda. Kłamstwo z poważnymi konsekwencjami. By się dzieci rozwijały pozwalamy im na podejmowanie ryzyka, wysyłamy na obozy, uprawiają sport etc. Inaczej nejlepiej jest zamknąć wszystkich, by nikt nie dostał kataru.
ojej...
ojej... 24.01.2021, 21:05
Najlepiej wyślij je na skok z mamuciej skoczni - bez przygotowania. I bez nart (bo szkoda i tak połamią) - właśnie po to wysyłamy na obozy, i na zajęcia sportowe, żeby uczyły się odpowiedzialności - ale stwarzamy im bezpieczne warunki - nie wysyłamy w dżunglę bez przygotowania, na nurkowanie w Rowie Mariańskim zanim nauczą się pływać, prawda?
Zosia
Zosia 24.01.2021, 09:14
To wina rodziców , są nieodpowiedzialni , w domu są chorzy domownicy a dzieciaka wysyłają do szkoły , za kilka dni jest już za późno i klasa idzie na kwarantannę. I tak to będzie wyglądało .
taka prawda
taka prawda 24.01.2021, 10:53
to wina rządu, że wiedząc jak wygląda PRAWDZIWA skala pandemii wysyła wmawiając, że te liczby podawane są rzetelne...
Inwestygator
Inwestygator 23.01.2021, 23:47
Ten kto nie ujawnia covidu w szkołach i przedszkolach jest winien szerzeniu zarazy i zabijaniu rodziców, dziadków i pradziadków.
konretny
konretny 23.01.2021, 23:54
do Inwestygator: a kto?
tak sądzę...
tak sądzę... 23.01.2021, 23:52
Teraz dodatkowo, gdy staruszek z rodziny ucznia lub personelu "załapał się" na termin szczepienia i trafi mu kwarantanna - zmarnowana dawka (jeśli między jednym a drugim) no i utracona szansa na przeżycie - bo kiedy będą wolne terminy?

NAJPIERW trzeba było zaszczepić przynajmniej najsłabszych seniorów - potem myśleć o uruchomieniu szkół!!!
Mama
Mama 24.01.2021, 09:07
Najpierw to trzeba było zaszczepić nauczycieli a potem szkoły otwierać ! Dzieci przychodzą chore i roznoszą , rzadko który rodzic zrobi test !
...
... 24.01.2021, 10:55
Dopóki nie zaszczepią sporej części - nic nie będzie. Samo szczepienie nauczycieli pozwoli tylko na uniknięcie ich zachorowania - ale chore dzieci roznosić będą po rodzinach nadal.
I po przepełnionych autobusach i tramwajach...
Grażyna
Grażyna 24.01.2021, 10:40
Mama, co prawda to prawda.
to się skończy tragedią...
to się skończy tragedią... 24.01.2021, 21:07
otwieranie szkół bez zaszczepienia seniorów to śmiertelne niebezpieczeństwo! Polska nie kraje skandynawskie - za dużo jest rodzin mieszkających w kilka pokoleń razem (w dodatku na małej powierzchni)...
Wypisałam dziecko z religii
Wypisałam dziecko z religii 23.01.2021, 23:35
Wiecie, że w SP2 katecheza odbywa się w jednej wielkiej grupie. Spędza się wszystkie dzieci z rocznika do jednej sali. Czy tam rządzi proboszcz z GT ? Dyrektorka do zwolnienia. A szkołę pewnie zamkną we wtorek.
Mama II
Mama II 25.01.2021, 01:43
Potwierdzam.
Eni
Eni 25.01.2021, 03:02
To niebezpieczne takie skupisko.
Mama
Mama 24.01.2021, 09:09
Co ? I rodzice na to pozwalają ? Dyrektor powinien ponieść konsekwencje ! Proszę zgłosić do wyżej !
o ja cię...
o ja cię... 23.01.2021, 23:46
O ja... mówili, że "jeden nauczyciel jedna klasa"jest nierealne - ale żeby aż tak? No w sumie Czarnek zadowolony - JEDNA klasa (taka duża) jeden nauczyciel...
szok
szok 23.01.2021, 23:44
To skandal z tą katechezą. Organ prowadzący czyli gmina na to pozwala?
Zenia
Zenia 23.01.2021, 11:53
Ciekawe co będzie dalej jak po 4 dniach nauki już się zaczęło ... pan Czarnek zadowolony ?
tak sądzę
tak sądzę 23.01.2021, 11:57
Czarnek ma małe pojęcie.
POślico wy....j
POślico wy....j 23.01.2021, 11:08
Nieroby z 3 jak zwykle , napatrzyli się na tzw. radnego Gugę że ciagle na sesjach ..... a co , to i oni chcą się nygusić .
Co za wściekły psi
Co za wściekły psi 23.01.2021, 23:29
Sawaryniarz atakuje chorych i niepełnosprawnych. Chce siać zarazę. Czemu mnie to nie dziwi burniszczu.
tyle
tyle 23.01.2021, 23:33
co za bzdrury!
lokol
lokol 23.01.2021, 15:57
To zasługa tych w upapranych Walonkach z UmiG.
X
X 23.01.2021, 11:49
Nieroby zakazili dziecko , stuknij się w łeb !
ono takie jest
ono takie jest 23.01.2021, 12:03
Wala taka jest - panienka udająca chłopczyka...
Gumowiec
Gumowiec 23.01.2021, 09:05
Knagulec a co tam się dzieje u ciebie w czworakach pewnie syfkila i mogiła przy okazji pozdrów córkę. Dobra jest w te klocki
Szkola
Szkola 23.01.2021, 08:54
Nie rozumiem tylko jednego. Dlaczego zawsze SP3? W innych szkołach w Gryfinie wirus nie atakuje, czy procedury inne ?
Fakt (SP 2)
Fakt (SP 2) 23.01.2021, 23:31
Pewien jesteś ? Robią to po cichu i wprowadzają wszystkich w błąd. Tak chcą psi syny.
doFAkt
doFAkt 23.01.2021, 23:48
A niby dlaczego chodzą na krótkiej smyczy psich?
Rafał
Rafał 23.01.2021, 11:51
Największa szkoła = najwiecej dzieci , rodziców , nauczycieli
kod
kod 23.01.2021, 08:35
wiadomo..dyrekcja to lewacy
kłamca i oszust utajnia?
kłamca i oszust utajnia? 23.01.2021, 12:04
Sądzisz, że pisowcy utajniają i nie zgłaszają? Patrząc na ilość zachorowań na Podhalu - może masz rację...
Mama
Mama 23.01.2021, 08:05
Ludzie ! Nie posyłajcie chorych dzieci do szkoły !
*** ***
*** *** 23.01.2021, 02:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Rodzic
Rodzic 23.01.2021, 00:09
To dopiero kilka dni od powrotu dzieci do szkoly.
żenada
żenada 22.01.2021, 23:25
Kolejny sukces leniwego tercetu
To było oczywiste
To było oczywiste 22.01.2021, 23:25
Się zaczęło i się zaczęło.
Keto
Keto 23.01.2021, 01:55
To była oczywista oczywistość.
Pan
Pan 22.01.2021, 23:03
SP3 na kwarantannej?
urzędas bez prawa głosu
urzędas bez prawa głosu 23.01.2021, 23:38
Nie wiem czemu nie pozostałe szkoły bo covid jest we wszystkich szkołach.
pytanie
pytanie 23.01.2021, 23:43
Urzedas, a skąd wiesz, że we wszystkich?
bezmyślność władz
bezmyślność władz 22.01.2021, 23:03
Szkoda staruszków z rodzin, którym przejdzie kolejka na szczepienie, bo trafią na kwarantannę jako rodziny uczniów i pracowników...
X
X 23.01.2021, 08:03
Tylko dzieci są na kwarantannie , rodziny nie - zmiana przepisów , także nic im nie przepadnie !
aleksandra
aleksandra 22.01.2021, 23:03
No to się zaczęło panie Czarnek

Pozostałe