Śmierć na torach

  • 24.01.2021, 14:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Śmierć na torach Fot. Policja (zdjęcie ilustracyjne)
Do tragedii doszło na trasie Gryfino - Mieszkowice. Dzisiaj 24 stycznia 2021 r. wcześnie rano na torach zginął młody człowiek.

18-latek wracał rano z Granicznej do Chojny. Nie wiadomo dlaczego znalazł się na torach. Został potrącony przez lokomotywę niedaleko Chojny w okolicach elewatora zbożowego ok. godz. 5.40.

Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kolega
Kolega 27.01.2021, 20:30
[*] współczucia dla rodziców
Benia
Benia 27.01.2021, 00:13
Był jedynakiem. Straszna tragedia dla rodziny...
Ja
Ja 27.01.2021, 11:41
Nie potrafię nawet wyobrazić sobie rozpaczy rodziców, ale to czy ma się jedno czy kilkoro dzieci nie ma znaczenia. Rodzice jedynakow tracą sens życia, ale również rodzice którzy mają jeszcze inne dzieci z powodu takiej tragedii nieświadomie niszczą często im życie zachowując sie tak jakby oni byli mniej wazni od dziecka , ktore zginęło. Nie życzę wrogowi ,by musiał pochować swoje dziecko. Mama trzech synów...
dane są takie
dane są takie 25.01.2021, 22:21
Co trzy dni jakiś polski nastolatek popełnia samobójstwo. 107 polskich nastolatków odebrało sobie życie w zeszłym roku – wynika z policyjnych statystyk. W 2019 r. liczba zamachów samobójczych zakończonych zgonem w tej grupie wiekowej nie przekroczyła setki. Te niepokojące dane i tak są prawdopodobnie zaniżone.
ach ta młodość
ach ta młodość 25.01.2021, 23:19
dane moze i takie ale chłopak który imprezuje nie strzela samobója. Po prostu za bardzo cieszył się życiem...
kto drogę skraca ten do  domu  nie wraca
kto drogę skraca ten do domu nie wraca 25.01.2021, 12:30
ale miał pecha jak lachowicz tez szedł tymi schodami z niskimi poręczami do domu tylko hubert teraz jest maskotką sld kapitan flint a tu taki młody brak słów
***
*** 25.01.2021, 03:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

okulary
okulary 25.01.2021, 03:03
Alkohol szkodzi nie tylko zdrowiu.
Szybka śmierć
Szybka śmierć 24.01.2021, 22:14
Kolejne samobójstwo.
ambit
ambit 24.01.2021, 22:22
To z pewnością nie samobójstwo.
Rysiek
Rysiek 24.01.2021, 19:46
Odważny. Rzucić się pod pociąg....
znam go
znam go 24.01.2021, 19:49
To nie było samobójstwo. Chłopak był pełen pomysłów. PLanował studiować.
Nie lubię poniedziałków...
Nie lubię poniedziałków... 25.01.2021, 01:36
No tak. Miał pomysł. Przewrócić towarowy a może myślał, że idzie po schodach. Tylko czemu te poręcze takie niskie.
Michał K
Michał K 27.01.2021, 14:17
Sku**ysynu, nie pozdrawiamam MK. @Nie lubię poniedziałków
Ktos
Ktos 24.01.2021, 19:39
Młody człowiek ,Boże stracilam syna,wiem.co czuje rodzina. Współczuje
kolega
kolega 24.01.2021, 18:14
Szedł z imprezy do domu.
wiem to
wiem to 24.01.2021, 18:13
Jak w nocy światło swieci na torach to trudno znaleźć sobie miejsce.
CZAKI
CZAKI 24.01.2021, 17:33
Widocznie życie mu było nie miłe albo jego dziewczyna go zdradziła.
Jolens
Jolens 24.01.2021, 16:27
Tragedia, spokój jego duszy.
Pati
Pati 24.01.2021, 15:19
Współczuję rodzinie.

Pozostałe