Taakie ryby złowił na kolację

  • 24.01.2021, 17:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Taakie ryby złowił na kolację Wiktor ze zdobyczą. Nie wszystkie ryby, ze względu na wymiary, nadają się do jedzenia, ale zawsze życzenie można wypowiedzieć przed wpuszczeniem rybki z powrotem do wody.
-Bardzo lubię łowić ale i jeść ryby. Te dzisiaj złowione zjem na kolację - mówi nam Wiktor. Dziś w niedzielne południe podglądaliśmy wędkarzy na gryfińskim nabrzeżu.

Wiktor przyszedł łowić ryby na gryfińskie nabrzeże z dziadkiem. Dobry instruktor, dobra przynęta i odpowiednie miejsce, to przepis na sukces. Dziś brały leszcze i okonie. Ile złowił Wiktor? Można zajrzeć do wiadra w.... fotogalerii

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lump ert
Lump ert 26.01.2021, 10:34
Jego ryba, jego sprawa!! I wara od jego ryby.
88
88 25.01.2021, 10:29
ciekawe jakby tak temu chłopaczkowi głowę do wody wsadzili i robili zdjęcie. Przecież ta ryba to żywe stworzenie i się dusi.
fox
fox 25.01.2021, 15:33
Widać żal ci bardziej rybki, niźli człowieka, a jak ciekawi cię topienie małych dzieci to się lecz. Rośni chłopak na normalnego faceta, a nie na jakąś pipe w rurkach.
do pięknoducha
do pięknoducha 25.01.2021, 10:51
nie bądź taki delkiatniutki i obłudny - a ty rybę "ze sklepu" kupujesz?
Przecież napisane - złapali i wypuszczają - bo niewymiarowa - jakoś trzeba to zrobić, nie?
PŁOTKA  WIKTORIA
PŁOTKA WIKTORIA 25.01.2021, 09:55
BRAWO WIKTOR OKONIU
Knagulec
Knagulec 24.01.2021, 22:43
Zastanawiam się jak można jeść te ryby z Odry tylko Gumowiec gryzie non stop bialego węgorza
Dziadek poczytaj przepisy.
Dziadek poczytaj przepisy. 24.01.2021, 22:01
Wszystko fajnie ale niech Wiktor powie dziadkowi że złowione ryby należy trzymać w odpowiedniej siatce, zgodnie z przepisami (ryby się duszą). Za takie coś SR wlepić powinna karę.
zdzisław  leszcz
zdzisław leszcz 25.01.2021, 15:38
dziadek czeka na maseczki dla ryb jeszcze w ustawie nie ogłosili zaraz zaczynał skrobać co miał czekać na anestezjologa zeby je uśpił przed skrobaniem
Zwyrol
Zwyrol 24.01.2021, 23:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

okiń
okiń 24.01.2021, 19:27
Super dziadek, mądry !!!
.
. 24.01.2021, 18:44
Rośnie młody (...)
Fox
Fox 24.01.2021, 18:38
I takie podejście do wychowania dzieci to ja rozumiem. Bardzo dobra szkoła.

Pozostałe