Tablice znowu zapełnione klepsydrami

  • 24.01.2021, 20:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tablice znowu zapełnione klepsydrami
-Uważam, że przez wzgląd na szczególny oraz delikatny charakter prezentowanych informacji, klepsydry powinny być eksponowane z poszanowaniem uczuć osób najbliższych w miejscu godnym i możliwością niezaklejania innych klepsydr. A tak niestety w Gryfinie nie jest - podzielił się z nami swoimi refleksjami gryfinianin.
Czy tak jest tym razem, niech każdy wyrobi sobie opinię sam, spoglądając na jedną z gryfińskich tablic ogłoszeniowych z klepsydrami.
Tablice mieszczą 4 standardowe informacje, ale od początku października, prawdopodobnie ze względu na epidemię, tych klepsydr jest coraz więcej.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

żałobnik
żałobnik 26.01.2021, 01:19
Upadek miejscowej służby zdrowia. Dzięki telewróżbom i odzwyczajaniem Mieszkańców od antybiotyków w stanach zapalnych ilość nekrologów będzie wzrastać.
DR JUDYM
DR JUDYM 25.01.2021, 09:57
A MY LECZYMY I LECZYMY https://youtu.be/k4-NnMvyg1A BELLA CIAŁ
Nikityński
Nikityński 25.01.2021, 09:51
Jaki burmistrz takie klepsydry
Dff
Dff 25.01.2021, 09:26
Tyle pokoleń walczylo o wolność i demokrację.Szkoda bo na I Gryfino ciagle jest cenzura.Zostawiają tylko wygodne dla nich komentarze.Napisalem ze artykuly o klepsydrach czesto sie pojawiaja i portal staje się monotematyczny to cenzura nawet nie przepuściła.Natomiast komentarze gumowca i knagulca wyswietlanr są z wielką ochotą
proste
proste 25.01.2021, 10:31
Bo tylko idiota ma pretensje do portalu, że często pisze o problemie a NIE DO WŁADZ, ŻE TEGO PROBLEMU NIE POTRAFIĄ ROZWIĄZAĆ...
Wlłaśnie "w komunie" kacykowie wskazywali, o czym gazety mają pisać, a o czym nie...
emi
emi 25.01.2021, 08:12
nie ma co sie dziwic bedzie tego wiecej i wiecej. Ludzi sie nie leczy to umieraja.
88
88 25.01.2021, 07:46
Jak podają zagraniczne media, w Polsce ilość zgonów w porównaniu do analogicznego okresu roku 2019 , wzrósł 97 %.
Mamy narodowe umieranie. ZUS i Kościół Katolicki dziękują rządowi za pomoc w ratowaniu finansów.
Jesteś prawdziwym patriotą w podeszłym wieku albo doświadczony nieuleczalną chorobą, to odejdź z godnością ku chwale PiS-owskiej ojczyzny !
Dwa nazwiska przykuły moją uwagę, a szczególnie pana Gabriela.
Tak jak tu ktoś wcześniej napisał, już pół wieku temu wyglądał wiekowo i na bardzo zmęczonego życiem. Ciężko pracował. Chyba był ostatnim wozakiem w Gryfinie, który konikiem na furmance przywoził węgiel do domów. Wyrazy współczucia dla Anielki, Ewy, Jaśka.
Pani Głuszko miała autorytet, nie za bardzo mi pasowała jako nauczycielka, na lekcjach było cicho jak makiem zasiał. Rodzina Głuszków mieszkała w bloku po sąsiedzku na Chrobrego.
https://www.igryfino.pl/wiadom…
szacun
szacun 25.01.2021, 03:06
Bardzo dobry pomysł aby zamiast kwiatów zostawić koperty z datkami na WOŚP!
Bez alternatywy
Bez alternatywy 25.01.2021, 01:29
Niektóre klepsydry są zrywane już po dwóch dniach jeszcze przed pogrzebem. Zaskoczyła mnie klepsydra z ogłoszeniem śmierci Pana Gabriela. Czterdzieści lat temu kupowałem u niego czereśnie. Już wtedy był wiekowy. Memento mori.
smutne
smutne 24.01.2021, 23:24
wiele razy wytykano już tercetowi, że dokręcenie drugiej tablicy poniżej rozwiązałoby sprawę - ale albo złośliwi, albo tępi - NIE POTRAFIĄ!!!
Jest trzecie rozwiązanie - zbyt mały przetarg - ani to na przetarg, ani to na aneksy...
brum
brum 25.01.2021, 03:15
Ale w artykule nie ma ani słowa o tercecie.
proste
proste 25.01.2021, 10:34
ale jest o braku miejsca na godną informację o śmierci mieszkańców Gryfina i okolic...
po prostu
po prostu 24.01.2021, 22:46
Wcześniej klepsydr tylu nie było bo w niedzielę pogrzebów nie ma!
milano
milano 24.01.2021, 22:45
Śmierć w wieku 41 lat to stanowczo za wcześnie. Stanowczo...
Gomez
Gomez 24.01.2021, 22:43
W sumie tylko jedna jest zaklejona.
Do Gomez
Do Gomez 25.01.2021, 08:08
To o jedną za dużo !

Pozostałe