Proszę zrobić odstępy, bo zadzwonię do sanepidu! - tak ostrzeżono klientów banku

  • 25.01.2021, 12:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Proszę zrobić odstępy, bo zadzwonię do sanepidu! - tak ostrzeżono klientów banku Fot. czytelnik igryfino
Dziś od rana kolejka przy jednym z banków w Gryfinie. Ludzie ustawiają się od ul. Niepodległości w długiej kolejce. Przez witrynę widać, że w środku też są klienci. Widać też, że obsługuje tylko jedna kasa. Przed bankiem dużo głównie starszych osób. Z piętra na dół zszedł nawet dyrektor banku.
-Proszę zrobić odstępy, bo dzwonię do sanepidu! - powiedział szef placówki do oczekujących.
 
-Jak to może być, że jedna osoba obsługuje klientów, a z drugiej strony obsługuje się klientów bez kolejki? - pyta czytelnik.
 
Próbowaliśmy się dodzwonić do banku i zapytać o sytuację. Bezskutecznie. Automatyczna sekretarka zachęciła nas natomiast do... bankowości elektronicznej.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciapąg
ciapąg 26.01.2021, 10:02
Jeszcze trochę i będzie - Proszę nie stać w kolejce bo zablokujemy wam konta!...
S.
S. 26.01.2021, 09:46
Pan dyrektor ma mentalność peerelowskiego urzędnika. Może zająłby się organizacja pracy swojego oddziału? Pracownicy banku są bardzo mili i pomocni, ale fakt że w godzinach natężonego ruchu jedna (!) osoba obsługuje kasy to absurd! No i to obsługiwanie interesantów spoza kolejki, na jakiej to działa zasadzie?
?
? 28.01.2021, 20:20
Zależy od ilości kasy na koncie? Dla VIPÓW?
cytata
cytata 26.01.2021, 09:27
Zwróćmy uwagę, że jest to pokolenie, które pamięta czasy komuny, w których jeśli czegoś się nie wyszarpało, to się tego nie miało. Dla tych osób wszelkie internetowe sprawy są na drugim miejscu. Przyzwyczajenie do stania w kolejkach jest u nich na tyle mocne, że wstawali rano i szli stać w kolejce pod przychodnią. Nie przemawiały do nich żadne argumenty. To szokujące, ale ja to rozumiem - podsumowuje Krajewski.
do  cytata
do cytata 26.01.2021, 09:43
Hej " cytata" czy wiesz, że ani telefonicznie, ani internetowo nie załatwisz rejestracji na szczepienie? Spróbuj i nie obrażaj ludzi
robert
robert 26.01.2021, 07:59
Rząd nakazał aby każdy miał konto więc banki mają teraz na nas wyj-bane i tak przyjdziesz i tak a co do operacji online to ok ale jak masz działalność to chcesz wpłacić kasę na konto a wpłatomaty nie działają itp.
Poprawność
Poprawność 25.01.2021, 23:22
Ale po co chodzić do banku? Ludzie chodzą, a prawie wszystko można załatwić w sieci.
Ewa
Ewa 26.01.2021, 03:14
Nie każdy senior a znam też ludzi w średnim wieku którzy nie mają zielonego pojęcia o "sieci" .
taki sposób
taki sposób 26.01.2021, 09:01
Dlatego ćwiczą ich na dworze w motywacji do obsługi komputera.
konkurencja
konkurencja 25.01.2021, 21:35
Telefon do przełożonego tego tzw. szefa i niech tłumaczy się, dlaczego jego podwładny odsyła klientów do konkurencji, zamiast zadziałać w celu rozładowania kolejki.
Teraz są czy klienta. Niektórzy jednak utkwili mentalnie i nie zauważyli zmian, jakie zaszły przez w ciągu 30 lat.
Rafał
Rafał 25.01.2021, 19:21
Ta i już sanepid przyjeżdża :)
Koleżanka
Koleżanka 27.01.2021, 13:20
Paniusie z sanepidu siedzą cały czas na fejsie, nie będą sobie zawracać głowy i robić kontrole....
paniusia z sanepidu
paniusia z sanepidu 27.01.2021, 13:25
Żebyś nie zdziwił. Podaj namiary
frenc
frenc 28.01.2021, 14:23
Jak nie fejs to i-gryfino, 5 minut i już miałaś czas żeby znaleźć posta i odpisać.
Oko
Oko 27.01.2021, 14:20
Dawaj do mnie przytule
gość
gość 25.01.2021, 18:26
Banki... Obejrzyjcie film " Banksterzy" bardzo dobrze oddaje, czym jest klient dla banku. Słowo " czym " użyte w zamierzony sposób.
Konto
Konto 25.01.2021, 18:19
Teb bank mial najpierw caly gmach na g. tarasie ,potem filie tamze, a teraz warunki jak na wiejskiej poczcie. Zawsze sa kolejki, ale telefonuja z propozycja kredytu i w tym przypadku bedzi sie umowionym na konkretna godzinr. Tam pracownicy maja skandaliczne warunki pracy tak samo jak klienci
Zgroza.. I nikt tego nie widzi.
kupiec
kupiec 25.01.2021, 17:53
Widzę takie podejście Sawaryna: mój jest ci ten folwark!

THE  POLIN DREAM
THE POLIN DREAM 25.01.2021, 16:56
chyba gotówa się kończy DRUKUJEMY PEŁNĄ PARĄ SIEG HAILL RODSZYLD https://youtu.be/5-rTbUUqW7o
the polin dream
the polin dream 25.01.2021, 17:48
pełna wersja ***
SODÓWA WALI DYRECHTORA ??
SODÓWA WALI DYRECHTORA ?? 25.01.2021, 16:24
Proszę zrobić odstępy, bo dzwonię do sanepidu! - powiedział szef placówki do oczekujących. A może by Dyrektor poprosił o zachowanie odstępów . Tak pyskować do swojego PRACODAWCY ??? Tak tak tzw. dyrechtorze to klient jest dyrechtora SZEFEM .
Że-na-da
Że-na-da 25.01.2021, 15:36
Taaaak ta placówka słynie z tego, że klient jest obslugiwany jak mucha w smole.
Im chyba robią tam konkursy na najpowolniejsze obsłużenie klienta.
A za taką gadkę to artykuł powinien zostać wysłany gdzieś wyżej, można zwrocić uwagę ale grzecznie i z kulturą!
z worem do spółki
z worem do spółki 25.01.2021, 18:55
świeta racja *** juz dawno powinna siedzieć ha ha ah
Rjru
Rjru 25.01.2021, 15:20
Zawsze kiedy koło tego banku przechodzę to są kolejki jak w jakimś Amber gold ja jakoś w PKO nie mam problemu
Zaskoczona
Zaskoczona 25.01.2021, 15:16
Zawsze mnie zastanawia ta kolejka, co tam dają, ze ludzie godzinami stoją? Ludzie to nie prl, banków w gryfinie od groma, zmiencie sobie bank i nie dajcie sie tak traktowac!
jak grazynka  obciagacz wieczorka
jak grazynka obciagacz wieczorka 25.01.2021, 14:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 25.01.2021, 14:21
Przyszli kolbować gumowca
Ja
Ja 25.01.2021, 14:09
Podziwiam seniorów tacy wytrwali po kase , szczepionki jeszcze żeby mieli tyle siły stać chwilę w sklepie w kolejce do kasy;)
Robin
Robin 25.01.2021, 13:57
Według mnie specjalnie tak robią, żeby ludzie przerzucili się na transakcje internetowe.
SAM GŁÓWNY SRUL
SAM GŁÓWNY SRUL 25.01.2021, 13:56
bank JULIAN TUWIM https://www.google.com/url?sa=…

Pozostałe