Dworzec kolejowy wizytówką (?) Gryfina

  • 25.01.2021, 20:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dworzec kolejowy wizytówką (?) Gryfina
Gryfiński dworzec. Wizytówka miasta. Masakra. Strach wejść... - takimi opiniami dzieli się z nami pan Grzegorz. Na dowód swoich słów przysyła zdjęcia.

O dworcu kolejowym w Gryfinie pisaliśmy wielokrotnie.

Niestety, sytuacja znowu się powtarza. Uszkodzona szyba w wewnętrznych drzwiach prowadzących do kas, przepełnione kosze, brudne, klejące się posadzki. Ktoś zdewastował, ktoś nabrudził, ale także ktoś nie dopilnował. Są w naszym mieście różne służby i na kolei też – komentuje sytuację czytelnik igryfino.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ZGR
ZGR 28.01.2021, 10:20
Gdzie Monitoring ?!!!!!! a Patologia Gryfinska rzadzi . Gdzie ta policja?
pustosłowie
pustosłowie 28.01.2021, 10:23
Monitoring to był obiecany przez Sawaryna. Tyle warte są jego słowa.
Dyl
Dyl 26.01.2021, 16:04
a gryfińscy Radni całkowicie bezradni i nie zainteresowani, bo oni na dworcu nie bywają i z PKP nie korzystają. Zresztą, media czepiają się tylko burmistrzów, więc jest gites. Z drugiej strony, to chyba jednak obiekt PKP i to on powinien zadbać o bezpieczeństwo. Widać lepiej jest naprawić szkodę której koszta pokryje ubezpieczyciel niż założyć monitoring czy zatrudnić ochroniarza.
Nie ma co się oszukiwać, od czasu kiedy przeniesiono peron pierwszy , koło parku, zlikwidowano, świetlicę dla uczniów, bufet, budynek ten przestał spełniać swoje pierwotne przeznaczenie.Powinien być wykupiony prze Gminę od PKP. Kasy biletowe powinny być przeniesione do części piwnicznej, a hol z przyległościami dostosować do siedziby np. Straży Miejskiej.
moja obserwacja
moja obserwacja 26.01.2021, 22:15
Dyl ma rację, radni powinni gonić lenia burmistrza w różnych kwestiach.

Moim zdaniem dworzec po***dł jak gmina wyrzuciła z niego wszystkie organizacje pozarządowe.
RARYTAS
RARYTAS 26.01.2021, 10:10
Sawaryna i tego nikitynskiego to już dawno powinni wy***ić z gminy tylko pieniążki zgarniaja
Gumowiec
Gumowiec 26.01.2021, 08:51
Wizytówka. Gryfina jest Knagulec a nie dworzec
Gumowiec
Gumowiec 26.01.2021, 02:11
Nie widzieliście izby Knagulca tam to dopiero bajzel i syf. Tak mowia
Knagulec
Knagulec 26.01.2021, 09:20
Pozdrów starą ode mnie szwagier
Barakobama
Barakobama 25.01.2021, 23:08
Tam sprzedają towar chłopaki z baraków
Jaro
Jaro 25.01.2021, 22:41
Czy to nie jest jeden z projektów pt. nowoczesne centrum przesiadkowe?
do *** nędzy
do *** nędzy 25.01.2021, 22:22
Sawarynie gdzie ten obiecany monitoring?!
no tak
no tak 25.01.2021, 22:08
Kolejna energia Międzyodrza eksplodowała.
Max
Max 25.01.2021, 21:46
Gdzie monitoring!!!
cicho sza
cicho sza 25.01.2021, 22:09
To był priorytet Sawaryna na 2020 r. a teraz mamy 2021 więc trzeba milczeć.
Pkp
Pkp 25.01.2021, 21:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Xxx
Xxx 25.01.2021, 21:00
Siedzą tam bezdomni Czesiek i Przemek na dworcu jak zrobią ten dworzec powinna byc całodobowa ochrona bo inaczej patologia znowu narobi syfu. Kiedyś wszedłem na hol kupić bilet był straszny smród nieszlo wyrobić.
,jhgvktf
,jhgvktf 25.01.2021, 20:56
kto winien? rozmaryn mieciu brudne buty
Mieszkaniec
Mieszkaniec 25.01.2021, 20:55
W tym mieście niestety każdy zakamarek staje się niechlujną wizytówką. Owszem od burmistrza i jego kompanii zależy czy finanse publiczne będą rozdysponowane na między innymi miejski monitoring, o którym tak często się mówi. Ale jeśli ludzie sami nie będą dbać o Gryfino to i monitoring nie pomoże na dłuższą metę. Syf, brud, kiła i mogiła...
Maciuś
Maciuś 25.01.2021, 20:51
Osobiście widziałem tam patrole policji jak gonili małolatów.
Evans
Evans 25.01.2021, 20:50
Nieaktualne zdjęcia. Dworzec jest już wysprzątany.
O.M.G !
O.M.G ! 25.01.2021, 20:46
Faktycznie ten dworzec taki bezpański. Tam ciągle coś, albo bezdomni śpiacy w odchodach i wymiocinach , albo noclegownia, albo brud i zniszczenia.
Gdzie jest burmistrz tego miasta? Czy tego pana obchodzi to miasto?
petarda
petarda 25.01.2021, 20:49
Bezdomni spali na Gemie na kortach ale się gminie spalił.
Dworzec
Dworzec 25.01.2021, 20:40
Była wystosowana prośba do Policji i Straży Miejskiej o patrole w tym miejscu niestety można sobie prosić bo i policja i Straż Miejska olewa temat. Problem jest jak widać na zdjęciach ale służby mają to gdzieś... Szkoda, że jest przyzwolenie dla wandali!!!
Xx
Xx 25.01.2021, 20:36
Same luje nieraz ram siedzą spożywają alkohol brudzą na początku dworzec po remoncie było odświeżony a teraz smród bród ubóstwo.
Amfacz
Amfacz 25.01.2021, 20:33
To ten młody co wpadł z amfa

Pozostałe