Pytamy burmistrza o zabezpieczenie pogorzelców, a ten opowiada o... autobusie

  • 26.01.2021, 14:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pytamy burmistrza o zabezpieczenie pogorzelców, a ten opowiada o... autobusie
Z przykrością stwierdzamy, że w tym przypadku burmistrz ma problemy czytania ze zrozumieniem. Pytaliśmy, czy jego służby dobrze zadziałały, kiedy płonęło mieszkanie w budynku wielorodzinnym w centrum Gryfina i w związku z tym ludzie musieli opuścić swoje mieszkania. Pytaliśmy też dlaczego z autobusu nie skorzystali poszkodowani? O podstawionym autobusie pisaliśmy już wcześniej (przy pierwszym artykule na temat pożaru), ale Mieczysław Sawaryn próbuje tworzyć teorie spiskowe. I na dodatek zwleka z odpowiedzią na proste pytania, a potem do innych ma pretensje.

Szanowny Panie Redaktorze,

z przykrością zauważam, że kolejny raz podaje Pan nieprawdę w swoim komentarzu związanym z pożarem mieszkania przy ul. Piastów 15.

W szczególności podnoszę, że warto poczekać kilka dni na odpowiedź na złożone zapytanie i przekazać czytelnikom prawdziwą informację. Z tego powodu przedstawiam przebieg wydarzeń i działań w trakcie akcji ratunkowej.

Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego zostało poproszone o podstawienie autobusu o godzinie 01:53.

Kierownik Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego po zweryfikowaniu informacji w Stanowisku Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie skontaktował się z Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie w celu zadysponowania autobusu na ul. Piastów 15.

Dyrektor niezwłocznie skierowała autobus z kierowcą pod wskazany adres.

Dodatkowo Dyrektor Centrum Wspólnych przybyła na miejsce pożaru z kluczami od Klubu Nauczyciela celem otwarcia i zabezpieczenia doraźnie osób ewakuowanych.

Z podstawionego autobusu osoby ewakuowane nie skorzystały z powodu szybkiego zakończenia akcji gaśniczej. Autobus został odesłany przez Dowódcę działań ratowniczo-gaśniczych.

Z uwagi na powyższe proszę o sprostowanie materiału.

Mieczysław Sawaryn

Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino

Jedyne zo mozna sprostować to panską "niepradę w swoim komntarzu". Radzimy przysiaśc fałd i czytac ze zrozumieniem. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

można konsumować w autobusie
można konsumować w autobusie 27.01.2021, 23:41
Najlepsza jest pizza rosyjska, pospolity bliniec na serwatce i drożdżach, posiekany drobno łuk, Na wierzchu skumria i do tego stakan bimbru...Nie ma lepszego szybkiego dania...Palce lizać...😜
Ludwik
Ludwik 27.01.2021, 09:07
Całe trio do autobusu i wyjazd z gryfina
ać
27.01.2021, 16:14
Wypier....
Miś
Miś 26.01.2021, 21:38
On powie prawdę jak się pomyli!
Pan wszystkich Panów
Pan wszystkich Panów 26.01.2021, 21:35
Jak nie ma się nic do powiedzenia to się rzuca oskarżenie. Na przykład o kłamstwo? A jakie? To niech każdy sobie wymyśli.
do leniwego intelektualnie burmistrza
do leniwego intelektualnie burmistrza 26.01.2021, 21:10
Sawaryn stosuje stare zasady manipulacji. Ględzi o kłamstwach ale nie podaje żadnego przykładu. PAnie Sawaryn, jak się pisze list to trzeba pomyśleć, aby się potem nie skompromitować.
patatu
patatu 26.01.2021, 20:50
Gryfińska milczy na ten temat jak zaklęta.
Ewunia D .......r
Ewunia D .......r 26.01.2021, 20:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pogorzelec
Pogorzelec 26.01.2021, 20:04
DOKŁADNIE TAK BYŁO!!!!!!!!
Srutututu
Srutututu 26.01.2021, 20:04
Kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą.
i srututelki...
i srututelki... 26.01.2021, 21:31
tak się dorwali do władzy - tyle było zawiadomień i krzyku o przestępstwach - i co? Jakiś zgłosili po objęciu władzy? Czy okazało się, że nie ma?
hrabia  von krolock
hrabia von krolock 26.01.2021, 19:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

WIBRUJACY  KAPELAN
WIBRUJACY KAPELAN 26.01.2021, 19:07
ICH UCZYŁ SAM KAPELAN Z BANII SHAKIING KAPELAN
Pyton
Pyton 27.01.2021, 02:39
Ten co mu żarówka w d, pękła czy następni ?
bartkowo 1164
bartkowo 1164 26.01.2021, 18:27
mam wolny transformator na działce tylko to jet relikt klasy zero jak wieczorek ha ah aha udostępnie pogorzelcą jesli konserwator zabytków pozwoli ha ah ah
Bawo lenie
Bawo lenie 26.01.2021, 18:23
Faktycznie warto było poczekać tych kilka dni a otrzymać tak bełkotliwą odpowiedz.
Wuja
Wuja 26.01.2021, 18:18
Odpowiedź podpisana przez Sawaryna lecz twierdzę że z lenistwa nie przeczytał co mu krasomówczy wicek podsunął do podpisu.
czy nie przeceniasz? :)
czy nie przeceniasz? :) 26.01.2021, 19:00
Coś mi się wydaje, że on nawet nie podpisywał - po prostu wysłano i już...
Monika
Monika 26.01.2021, 18:18
Więcej uśmiechu p. Sawaryn
POślico wy ....j
POślico wy ....j 26.01.2021, 17:25
W ZAZ- ie jest dużo miejsca !!!!! Może Konarski z Ewunią Dudar - Gablewicz POmoże ???
koleżanka z klasy
koleżanka z klasy 26.01.2021, 16:10
Sawaryn to kosmita. O co innego go pytają, a on o czym innym odpowiada. Tak jak w dzisiejszym wydaniu gazety władzy w wywiadzie na temat przeniesienia targowiska. Może on już mentalnie niepełnosprawny, że takie bzdury opowiada? I do tego psychiczny zastępca...
kolega nie z klasy
kolega nie z klasy 26.01.2021, 21:08
Lenistwo zaprowadziło go na manowce intelektualnego fermentu.
88
88 26.01.2021, 16:10
Jak dla mnie, całkiem logiczna odpowiedź burmistrza. Chyba się czepiacie.
złośliwa
złośliwa 26.01.2021, 22:11
88, zarzucanie kłamstwa na pytanie co zrobiło gminne centrum antykryzysowe to logiczne? Chyba u was w SB....
piguła
piguła 26.01.2021, 15:59
Biedny facet, znowu ma twarz wysypaną i się nie ogoli,a tu jeszcze złośliwce wyspać się nie dadzą i trzeba było panią DLT po nocy ganiać
Poszkodowana
Poszkodowana 26.01.2021, 15:28
Boże ty widzisz i niegrzmisz. Mamy tu ewidentny przykład jak z igły można zrobić widły. Co tu się pisze ??????? Czy ta pandemia tak ludziom miesza w głowach?. Tu piszą ci co na zdalnym pracują? Innego wytłumaczenia nie ma 👎👎👎
potwierdzam
potwierdzam 26.01.2021, 23:36
Do 15.28 podobno wirus szkodzi na mózg co po twoim wpisie jasno wynika.

Pozostałe