Nie ma szczęścia do dłuższej działalności

  • 26.01.2021, 19:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie ma szczęścia do dłuższej działalności
Kiosk „Ruchu” przy ul. 1 Maja w Gryfinie jakoś nie ma szczęścia być dłużej otwarty. Otwarty, zamknięty. otwarty i znowu zamknięty.... Jak w kalejdoskopie.

Dawne czasy, w których kioski „Ruchu” były niemal na każdym rogu, a panie kioskarki odkładały gazety do teczek, minęły z chwilą pojawienia się w marketach całego mnóstwa kolorowych i niekolorowych gazet. Czy kiosków żal? Cóż, znowu zniknęło „coś” z dawnego czasu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Knagulec
Knagulec 27.01.2021, 14:23
Za tą budą niejednokrotnie gumowałem rodzinkę gumowca
Xxx
Xxx 27.01.2021, 11:19
Gdyby ten kiosk był otwarty choć przez tydzień ciągiem to może by coś sprzedał.
Oj....
Oj.... 27.01.2021, 09:55
Buda z tym kebabem to dopiero jest OZDOBA miasta. Czy mamy kogoś z wyobraźnią i smakiem w tym mieście ?
miasto dla ludzi, a nie dla handlarzy nieruchomości!!!
miasto dla ludzi, a nie dla handlarzy nieruchomości!!! 27.01.2021, 10:18
Chcesz dowalić kolejnemu przedsiębiorcy w tych czasach? Przetrwali remont drogi - daj żyć. Pomyśl o kawiarni z drugiej strony ulicy, gdzie durne donice zabrały miejsce na ogródek - który cieszył się popularnością wśród zwykłych mieszkańców.

Ale może parcela komuś się zamarzyła jak na handlarza nieruchomości przystało...
lokal biurowy
lokal biurowy 27.01.2021, 12:57
Nie każdy ma układy rodzinne
histoiria
histoiria 27.01.2021, 00:08
w Komunistycznej Polsce do Komunistycznej PZPR należało ponad 3 Mln Ludzi a do Katolickiej SOLIDARNOŚCI należało 10 Mln Ludzi aby nie doszło do Wojny Domowej Komuniści ogłosili Upadek Komunistycznej Polski i Katolicy utworzyli Katolicką Polskę dzisiaj jest wolnosc i swoboda
88
88 27.01.2021, 13:08
katolickiej Solidarności ? bredzisz jak popier...
W Polsce nigdy nie było komuny, był realny socjalizm. Teraz mamy powtórką z rozrywki, KC PZPR zastąpił KC PiS ze swoim I sekretarzem Jarkaczem. Nastąpiła partyjna zmiana we wł azid upstwie w stosunku do przewodniej siły narodu z ZSRR na USrael.
Czarni wyczuli krew, to działali. Ale na wszelki wypadek episkopat trzymał dystans, biskupów popierajacych Solidarność można było policzyć na palcach jednej ręki. Hipokryci, ale trzeba przyznać, że znakomici taktycy, lawiranci
Przeważnie działali na dwie stony, a najbardziej udzielali się pedofile i kochający inaczej. Dzisiaj są męczennikami Kościoła Katolickiego, a IPN pisze im nowe życiorysy. Jakby się nie skończyła ta transformacja ustrojowa, to czarne pasożyty zawsze by się dogadały z każdą władzą.
Za PRL, nic im nie brakowało, oprócz realnego wpływu na rządzących i wielkich pieniędzy, czego się doczekali.

Lepsze
Lepsze 26.01.2021, 22:05
Sto razy lepszy punkt niż Buda obok, aż dziwne ze nie przeniosą się z tej czerwonej rudery
kl;hj .il;
kl;hj .il; 26.01.2021, 20:13
sawaryn winny
skoro wtedy nie kłamał????
skoro wtedy nie kłamał???? 26.01.2021, 21:29
cóż, jak sam mówił "ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja, to burmistrz jest gospodarzem miasta"...
Lop
Lop 26.01.2021, 20:06
W dzisiejszych czasach tylko kościół się liczy. Z ambony sama prawda spoleczna, polityczna i gospodarcza.
Bolo
Bolo 26.01.2021, 19:28
Internet wymiata.

Pozostałe