Szczepienia naszych nauczycieli ze względu na opóźnienia w dostawach szczepionek przesunięte. Jest data

  • 15.02.2021, 19:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szczepienia naszych nauczycieli ze względu na opóźnienia w dostawach szczepionek przesunięte. Jest data
Na 15 lutego 2021 r. zostało zarejestrowanych 500 nauczycieli. Jednak szczepienia pedagogów ze względu na opóźnienia w dostawach szczepionek oraz ze względu na drugą dawkę osób z etapu „0” rozpoczną się od 22 lutego 2021 r. - informuje nas Piotr Ignaciuk, prezes zarządu „Szpital Powiatowy w Gryfinie” Sp. z o.o.

Szczepienia nauczycieli mają być prowadzone w szpitalach węzłowych. Szpital Powiatowy w Gryfinie taką placówką przestanie być. Jednak to właśnie tu będą szczepieni nauczyciele z naszego powiatu. 

Już tydzień temu rejestrowała się u nas pierwsza grupa nauczycieli - ci, którzy obecnie pracują stacjonarnie z dziećmi i młodzieżą. Zgłosiło się ok. pół tysiąca pedagogów. Wszyscy nauczyciele będą szczepieni preparatem firmy AstraZeneca.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wy *** ***
wy *** *** 16.02.2021, 11:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

właśnie
właśnie 16.02.2021, 09:55
22 lutego zaczną jak... dowiozą.
Upadłe państwo.... psich
Upadłe państwo.... psich 16.02.2021, 00:01
Cha, cha, cha, cha, cha. Mnie 64 + zaszczepią w 2022r. latem.
jak się nie ma, co się lubi...
jak się nie ma, co się lubi... 16.02.2021, 00:25
Jak dożyjesz (czego szczerze życzę) - będziesz wtedy w grupie "minus jeden" przed siedemnastą falą trzeciej mutacji...
kokos
kokos 15.02.2021, 21:16
W tym mieście nie ma wsparcia, bo nie ma władz miasta za to potrafią niszczyć działalność ludziom tym że wysyłają zdjęcia z informacją o zdjęciu baneli z płotów i bram informujących że tu jest jakiś zakład lub firma, ta się wspiera naszą incjatywe to jest miasto?
czy KOMUŚ ODBIŁO??????
czy KOMUŚ ODBIŁO?????? 15.02.2021, 20:24
Jezus Maria - CZY KTOŚ MYŚLI? 500 OSÓB DZIENNIE W GRYFINIE W JEDNYM PUNKCIE SZCZEPIEŃ? A to niby jak ma być - co minutę? A jeśli w tym tłumie będzie 10 zakażonych (średnia ogólnopolska z badań przesiewowych)? To ile wyjdzie ze szczepieniem ORAZ zakażeniem?
X
X 15.02.2021, 22:02
A gdzie to przeczytałaś ze 500 osób będzie zaszczepionych jednego dnia ?
a moja Mama zarejestrowała się na inny dzień...
a moja Mama zarejestrowała się na inny dzień... 15.02.2021, 22:10
Na 15 lutego 2021 r. zostało zarejestrowanych 500 nauczycieli. Jednak szczepienia pedagogów ze względu na opóźnienia w dostawach szczepionek oraz ze względu na drugą dawkę osób z etapu „0” rozpoczną się od 22 lutego 2021 r.
Psie rządy szczepią w tajemnicy psy
Psie rządy szczepią w tajemnicy psy 16.02.2021, 00:03
Szczepienia będą realizowane latem 2022 roku.
dobrze, że na inny dzień
dobrze, że na inny dzień 15.02.2021, 22:23
i całe szczęście...
M.
M. 15.02.2021, 19:48
Coś to słabo widzę... Co rusz jakieś przekładanie.
ale
ale 15.02.2021, 19:34
Jak nie zasypie i dowiozą to będą.
Fox
Fox 15.02.2021, 20:06
Ta, dowiozą. Chyba do Baden -Baden, bo Angela na lewo wykupiła.

Pozostałe