Dom, samochody i garaż spłonęły doszczętnie

  • 17.02.2021, 11:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dom, samochody i garaż spłonęły doszczętnie
Strażaków wezwano dziś 17 lutego 2021 r. około godz. 1 w nocy. Płonął dom. A że miał strop drewniany, akcja polegała na tym, aby ogień się nie rozprzestrzenił. W domu przebywała rodzina.
Dzisiejszej nocy strażacy walczyli z pożarem w Przyjezierzu (gm. Moryń). Przy ul. Letniskowej pod lasem palił się dom jednorodzinny.
W domu przebywały 3 osoby. Na szczęście w porę zauważyli pożar.
W garażu stały dwa samochody osobowe.
Strażacy walczyli z ogniem do godz. 7.
W akcji brały udział jednostki z OSP Moryń, OSP Chojna, OSP Mieszkowice i JRG Gryfino.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dynks
dynks 22.02.2021, 00:16
Ubezpieczenie pokryje.
przez sen
przez sen 20.02.2021, 00:53
W drugim domu (raczej letnim domku) latem dym się cofał, gdy rozpalałem piec po długim niepaleniu, otwierałem drzwi, by skoro nie chciał iść kominem, wyszedł drzwiami. Pewnego razu czujna sąsiadka podeszła i z niepokojem zapytała, czy to nie pożar. Chwalebna czujność, lepsza niż obojętność, ale od tej pory w takiej sytuacji rozpalałem, gdy było ciemno, by mieć spokój od ewentualnej straży pożarnej. No a potem samodzielnie wynalazłem metodę, która na wstępie" udrożniała" komin, sam, bo nawet w internecie nie mogłem znaleźć.
Irena
Irena 20.02.2021, 00:38
Trzymam kciuki za odbudową.
l;l;l;ll
l;l;l;ll 19.02.2021, 20:32
pójdą mieszkać do bloku
Wiedzący
Wiedzący 18.02.2021, 08:20
Dobrze że nic nikomu się nie stało ale że stracili dorobek całego życia łatwo przyszło łatwo poszło. Ludzie wiedzą czyj to był dom i jak patologia naszego systemu odebrała własność Polakom i dała Niemcom.
johny
johny 19.02.2021, 09:11
co ty ***isz?????
Wiedzący
Wiedzący 19.02.2021, 12:35
Czuć tępakiem więc nie zrozumiesz.
fred
fred 18.02.2021, 15:48
Święte słowa. Karma wróciła. Zawsze wraca.
Obserwator
Obserwator 17.02.2021, 20:20
OSP Moryń z ludźmi z innych wiosek bo swoich nie mają... katastrofa
OSP WIEŚ
OSP WIEŚ 18.02.2021, 05:16
A CO NIE WOLNO CZY JAK ?
Obserwator
Obserwator 18.02.2021, 21:47
Wolno wolno tylko o czym to świadczy???
No i
No i 19.02.2021, 23:39
No o czym? W osp Moryń jest 27 osob ktore moga jechac do akcji plus 2 z Wioski? W czym. Masz. Problem ? W bólu *** chyba 👍😀 pozdrawiam
Marta
Marta 17.02.2021, 19:51
Tragedia to tragedia, kogokolwiek by to nie dotyczyło.
Knagulec
Knagulec 17.02.2021, 17:38
Samozapłon?
pytam
pytam 17.02.2021, 13:33
Podpalenie czy jaki ch...?
??
?? 17.02.2021, 13:23
Pomoc gminy będzie jakaś?
pop
pop 17.02.2021, 18:12
Biedacy na tej ulicy nie mieszkają.
qwa
qwa 17.02.2021, 19:42
No tak. Co drugi to bardzo nadziany Niemiec. I ci co spłonęli to też Niemcy.
mila
mila 27.02.2021, 21:35
przykro mi , ale to sa Polacy z krwi i kości. Jeżeli coś takiego piszesz to najpierw sprawdż
johny
johny 19.02.2021, 09:12
kretyn.!!!!!
qwa
qwa 19.02.2021, 18:35
A co nie mieszkali tam Niemcy? Zaprzeczysz temu? HASSO, EMMA to polskie imiona?
życzliwa
życzliwa 17.02.2021, 18:48
Każdy komu płonie dom jest nagle biedakiem. Tobie nie życzę.
pop
pop 17.02.2021, 19:27
Mi już spłonął i należę do grupy biedoty.
Ola
Ola 17.02.2021, 12:30
To dopiero tragedia jak płonie cały dobytek.
..za złe karze..
..za złe karze.. 17.02.2021, 13:06
Tatarka by powiedział, że to szczęście bo Opatrzność uratowała im życie. A tak naprawdę to kara boża i ostatnie ostrzeżenie.

Pozostałe