Przeszła w miejscu niedozwolonym. Trafiła do... więzienia

  • 19.02.2021, 19:45
  • ZKS KMP
Przeszła w miejscu niedozwolonym. Trafiła do... więzienia
W ręce szczecińskich policjantów wpadła 27-latka. Kobieta i mężczyzna beztrosko przechodzili przez ulicę w miejscu niedozwolonych. Ich ignorowanie przepisów przykuło uwagę mundurowych, którzy zareagowali na wykroczenie. Kobieta trafiła do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności.
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego szczecińskiej komendy podczas służby zawsze zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo pieszych uczestników ruchu drogowego.
 
W minioną środę 17 lutego 2021 r. w godzinach popołudniowych na jednej z ulic centrum miasta, policjanci zauważyli kobietę i mężczyznę, którzy zlekceważyli przepisy i przeszli przez jezdnię w miejscu do tego niedozwolonym.
 
Mundurowi podjęli interwencję wobec pary.
 
Podczas wykonywanych czynności okazało się, że 27-latka jest poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. Kobieta została zatrzymana i trafiła do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności w wymiarze 70 dni.
ZKS KMP

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

po prostu
po prostu 23.02.2021, 19:27
Zawiana była.
znafca
znafca 21.02.2021, 16:10
Przestrzegajmy zapisów" Kodeksu ruchu drogowego" a będzie mniej ofiar na przejściach dla pieszych. Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność . .. Art. 14. Zabrania się: 1. wchodzenia na jezdnię: a. bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych.
pyta
pyta 21.02.2021, 01:44
A za co siedzi?
po prostu
po prostu 21.02.2021, 01:35
Nosi w sobie jakiś gen przestępczości i musiała wpaść w sidła policji.
Zoś
Zoś 21.02.2021, 01:47
Musi zapłacić za to co zrobiła !!!
tyle
tyle 20.02.2021, 22:00
Gapa do kwadratu!
i dobrze
i dobrze 20.02.2021, 22:04
I zapłaci za te błędy.
Pis land
Pis land 20.02.2021, 17:54
No nie... To jakaś parodia... Za takie glupoty zamyka się w więzieniach, a pedofili przenosi na inne parafie...
mister
mister 20.02.2021, 11:02
A co przeskrobała że ją od razu do więzienia?
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 20.02.2021, 14:36
nie chciała słuchać polskiego radia i ogladać wiadomości ha ah ah
Guma -Gumański
Guma -Gumański 20.02.2021, 10:22
Tylko guma i solidne gumowanie postawi ją do pionu!
Knagulec
Knagulec 20.02.2021, 10:44
Ty od gumowania ja tu jestem
Gumowiec
Gumowiec 20.02.2021, 08:05
Córeczka Knagulca zapewne. Tak tylko pytam bo to patologiczna rodzinka
Knagulec
Knagulec 20.02.2021, 10:44
Pozdrów starą ode mnie
Zenek Astra
Zenek Astra 20.02.2021, 07:09
Wszedłem aby tylko powiedzieć ***** *** dziękuję miłego dnia
taka akcja na blokach
taka akcja na blokach 20.02.2021, 00:51
Drzwi były zamknięte, więc strażaccy sobie stali. Po ok godzinie przyjechał jakiś klucznik, otworzył i strażacy odjechali. Niezły cyrk małomiasteczkowy !!
brawo
brawo 20.02.2021, 00:33
Dobry czas i miejsce dla takich zawsze.
Okoń
Okoń 19.02.2021, 20:57
Kudłata larwa
pati
pati 19.02.2021, 20:06
Ale miała pecha!

Pozostałe