Handel uliczny w rozkwicie, a w lokalach się zwija

  • 20.02.2021, 11:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Handel uliczny w rozkwicie, a w lokalach się zwija
Są miejscowości w powiecie, gdzie handel z ręki ma swoje miejsce. Rolnicy swoje produkty mogą sprzedawać w przystosowanym do tego miejscu. Prawo określa jak takie targowisko miejskie powinno wyglądać. A w Gryfinie wiele spraw stoi na głowie.

W Gryfinie targowisko miejskie i jego otoczenie, od lat niedoinwestowane, to obraz nędzy i rozpaczy, a handel kwitnie.... na ulicy - zauważa gryfinianin.

Ktoś powie, że dobrze jest z handlem na ulicy, niech się rozwija przedsiębiorczość. Tylko że w Gryfinie mamy jednocześnie upadek sklepów. Wiele miejsc jest wolnych, a tam gdzie były sklepy, w paru miejscach pojawiają się ciuchbudy. A to oznacza, że pod względem handlu miasto się cofa.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ilona
Ilona 23.02.2021, 11:33
Gryfino cofa się w rozwoju.
orange
orange 21.02.2021, 10:21
Kowalczyk się reklamuje.
Ktoś
Ktoś 21.02.2021, 10:11
A ludzi kole w oczy ze u kogos kolejka maja dobre wedliny to ludzie kupują, zacznijcie w sklepach sprzedawac porzadny towar to i u was beda kolejki
S.
S. 23.02.2021, 09:25
W oczy kole, że jedni muszą płacić czynsz, a i inni nie. Proponuję aby inni przedsiębiorcy tez sprzedawali swoje towary gdzie popadnie, najlepiej z leżaka lub innego kartonu. Jak w latach '90.
dziki kraj dzikie obyczaje
dziki kraj dzikie obyczaje 21.02.2021, 10:25
Tylko jak się ktoś coś... to już ich więcej nie zobaczysz.
ola
ola 20.02.2021, 22:27
targowisko trzeci swiat jak i energetyk
walka o handel
walka o handel 20.02.2021, 21:36
Jak po wojnie.
pamięć, ale dobra
pamięć, ale dobra 20.02.2021, 21:01
Prawie milion złotych załatwił sp. Piłat na budowę nowej hali targowej. Właśnie Sawaryn z Nikitińskim blokowali jej wybduwanie. I doprowadzili targowisko niemal do ruiny, został tylko skrawek.
Ola
Ola 20.02.2021, 20:39
Super. Chociaż nie nabijają kieszeni zachodnim molochom, które zarabiają na Polakach, a podatku w Polsce nie płacą. Kupujmy u naszych gospodarzy
aleś ty głupi...
aleś ty głupi... 20.02.2021, 21:38
Szkoda że handlarze nieruchomości główkują jak dobić targowisko, zamiast je ożywić debilu!
walczyk
walczyk 20.02.2021, 18:54
Przy Gminie mozna postawic stragan ?????
oberek
oberek 20.02.2021, 19:28
Pewnie można, jeszcze wyjdą z umigu i zrobią sobie zakupy
omo
omo 20.02.2021, 15:54
To miasto cofa się pod każdym względem, nie tylko pod względem handlu. Tu kwitnie prywata....
będąc milionerem można też być zerem...
będąc milionerem można też być zerem... 20.02.2021, 17:54
Niektórzy jednak naciskają i się rozwijają. Od zera do milionera... Chociaż tutaj raczej tylko zer przybywa, a nie ubywa. Taka to logiczno-matematyczna zagwozdka...
dopytuję
dopytuję 20.02.2021, 20:23
Masz na myśli tego co zarabiał miesięcznie 300 zł a teraz ma duży dodatek?
wac
wac 20.02.2021, 15:52
PRZYJEZDZAJA Z INNYCH REJONOW JEZDZA PO CHODNIKACH NISZCZA JE I NIE PLACA PODATKU DO GMINY CZY GMINA NIE WIDZI CZY MA TAK WIELE PIENIEDZY ZEBY ZROBIC PORZADEK W MIESCIE A CORAZ WIECEJ PUSTYCH SKLEPOW
Tom
Tom 21.02.2021, 10:35
To prawda ci z ziemniakami rejstracja Świnoujście a oni sa z Myśliborza z reszta oni na wieksza skale widzialem ich szefuncia
POLIN TO KOLONIA
POLIN TO KOLONIA 20.02.2021, 15:43
KIEDY WOZY DZRZYMAŁY HA HA AH
oko
oko 20.02.2021, 15:22
My Center na szczęście nie prowadzi takiej sprzedazy wiec nie ma bezpośredniej konkurencji.
PGR  GRYFINO
PGR GRYFINO 20.02.2021, 14:50
ALE JACY OBYWATELE WYBIERAJACY SOBIE WŁADZĘ TAKA I WŁADZA HA AH AH
miasto
miasto 20.02.2021, 14:22
Jak owce biegają po mieście .To rzeczywiście wiocha.
ŚWIRÓWEK
ŚWIRÓWEK 20.02.2021, 15:39
TY NIE MNIEJ PRETENSJI DO ZWIERZĄT ONE PO PROSTU MAJA PECHA HA AH AH
smutno mi
smutno mi 20.02.2021, 13:10
Z tego kiedyś przytulnego miasteczka dziś mamy brudną zaniedbałą wiochę.
mieszkaniec
mieszkaniec 20.02.2021, 12:54
Chodzi o rozwalenie targowiska.
Ola
Ola 20.02.2021, 20:42
Za rozwalenie targowiska podziękujmy piłatowi i jego ekipie.
aleś ty głupi...
aleś ty głupi... 20.02.2021, 21:39
Aleś ty głupi terceciarzu, aleś ty bezdennie głupi...
taki alfabet mają
taki alfabet mają 20.02.2021, 21:40
Głupota to terceciarski znak rozpoznawczy.
pamięć, ale dobra
pamięć, ale dobra 20.02.2021, 20:59
Tylko za Piłata to targowisko wygladało 10 razy lepiej, a to Właśnie Sawaryn z Nikitińskim blokowali wybiduwanie hali targowej.
kawiarnia gem?
kawiarnia gem? 20.02.2021, 13:37
Kupiec dogadany? Handlarz nieruchomości czeka?
smutne, ale prawdziwe....
smutne, ale prawdziwe.... 20.02.2021, 12:18
Nie tylko pod względem handlu to miasto się cofa... Ale są zawsze jakieś Puziki, co nacisną odpowiednie guziki...
Ben