Lidl nie do poznania

  • 20.02.2021, 19:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Lidl nie do poznania
Ostatni raz w gryfińskim Lidlu można było zrobić zakupy w sobotę 13 lutego 2021 r. Od tej pory trwa metamorfoza. Nie tylko nie ma na półkach towaru, ale nie ma też samych półek!

Lidl przechodzi remodeling. Zakres zmian objąć ma m.in.  elementy układu i ekspozycji asortymentu oraz wprowadzenie nowego wyposażenia technicznego. Na razie w sklepie robota wre. Wszak ponowne otwarcie przewidziano za kilka dni.

O zamknięciu sklepu Lidl pisaliśmy ostatnio tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/39760,sklep-lidl-w-gryfinie-w-remoncie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jedno pytanie..
Jedno pytanie.. 22.02.2021, 23:56
Kogo to obchodzi?
krótka odpowiedź, która cię zaboli
krótka odpowiedź, która cię zaboli 23.02.2021, 00:12
4 tysiące czytelników, którzy weszli na ten art.
Romeo
Romeo 21.02.2021, 20:09
Mój ulubiony sklep, więc poczekam.
warto wiedzieć
warto wiedzieć 21.02.2021, 13:46
Gdzie odpływają zyski z handlu spożywką? >>>>>>>>>>>>> >> >> >>> >>>> >>>>>>> >> Do Niemiec: Lidl, Kaufland, Aldi. >> >>>>> >>>> >>> >> >> >> >> >> >> >> >>> >>>>> >>> Do Francji: Auchan, Geant, Carrefour, Inter Marche, E.Leclerc. >> >>> >>> >>> >> >> >>>> Do Portugalii: Biedronka, Lewiatan, abc, 1Minute, Delikatesy Centrum, Groszek i Mila. >> Do RPA: Piotr i Paweł. Do Danii: Netto. Do Anglii: Tesco. Do Luksemburga: Żabka. >>>> Do Litwy: Stokrotka. / Polskie sieci to DINO, PSS SPOŁEM, POLO MARKET, ARHELAN, WAFELEK, Max&Xsawier, Justynka i Chata Polska. Kiedy tylko możemy WYBIERAJMY POLSKIE!!!
Nie tylko spożywka to dziadostwo
Nie tylko spożywka to dziadostwo 21.02.2021, 19:51
A Mrówka do Rosji należy ? Towary wszystkie made in Ruskie.
Tandeta najgorsza jaka może być.
konkurencja...
konkurencja... 21.02.2021, 13:56
No to kupuj - kto ci broni? Na szczęście jeszcze nie ma przymusu jak za komuny... A i tak niewiele było - bo konkurencja jest dobra dla konsumenta - choć pewnie handlowcy woleliby monopol...
uuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuu 21.02.2021, 12:39
Wielkieś mi uczyniliście pustki w sklepie moim,
czyszcząc płki, tym zniknieniem swoim!
*** ***
*** *** 21.02.2021, 10:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kod
kod 20.02.2021, 21:46
ale nie bedzie automatycznych kas. porażka
Ogórków
Ogórków 21.02.2021, 19:53
Nie będziesz kradła ?
klient x
klient x 20.02.2021, 21:35
Jeszcze będzie przepych! Zobaczycie!
dziurka od klucza
dziurka od klucza 20.02.2021, 20:14
Oj podglądacze!
Porażka
Porażka 20.02.2021, 21:02
Igryfino już tak ma, że wszędzie się wścipsko pchają
taka rola mediów, nie pamiętasz już?
taka rola mediów, nie pamiętasz już? 20.02.2021, 21:35
Milerowi, Sawarynowi i Nikitińskiemu bardzo nie w smak, bardzo...

Dzisiaj, 21:02 Igryfino już tak ma, że wszędzie się wścipsko pchają
nic dodać nic ująć
nic dodać nic ująć 20.02.2021, 21:21
Dla jednych porażka (Miler) a dla innych ciekawostka (czytelnicy). Takie życie.

Pozostałe