Klepsydry najgorzej mają koło UMiG

  • 20.02.2021, 20:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Klepsydry najgorzej mają koło UMiG
Sprawdziliśmy w Gryfinie wszystkie tablice informacyjne z terminami pogrzebów. Okazuje się, że w każdym miejscu wygląda to inaczej. Przykładowo inna jest ilość klepsydr na tablicy znajdującej się na cmentarzu radzieckim, inna przy Netto na Górnym Tarasie, a jeszcze inna przy Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie.

Okazuje się, że najbardziej przepełniona tablica znajduje się przy budynku Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie.

Im bliżej odpowiedzialnego za problem ze zbyt małymi tablicami, tym jest gorzej.

Ostatnio o nowych klepsydrach pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/39803,na-tablicach-ogloszen-znowu-ciasno

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 23.02.2021, 00:52
Tak właśnie wyglądaśmierć.takie jest właśnie oblicze covid. A teraz niech pierwszy rzuci kamień ten z was, który dziś na spacerze miał na swojej twarzy maseczkę. Ten człowiek Umarł w przede wszystkim przez to że się zaraził od kogoś na przykład od ciebie czy ode mnie. a że nie było karetki czy wolnego respiratora to zupełnie inna sprawa. Ilu z was pisało wcześniej że covid to sciema?
ewidentnie
ewidentnie 23.02.2021, 00:44
Brak szacunku wladzy w stosunku do mieszkańców.
Pograbek
Pograbek 22.02.2021, 23:29
Widać Sawaryn takim szacunkiem darzy też swoja rodzinę i tą żywą i martwą. On chyba nie jest katolikiem ale czy jest Polakiem ? To samo dotyczy cmentarza i warunków chowania zmarłych. Źle to wróży miastu gdy ZŁO panuje w gminie.
Zenek.
Zenek. 21.02.2021, 17:11
Ludzie ,proszę Was szanujcie się bo nie wiadomo na kogo i kiedy przyjdzie czas na odejście od nas?
pytanie
pytanie 22.02.2021, 09:58
A co jak władze nie szanują zmarłych?
cześć
cześć 21.02.2021, 16:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ZŁODZIEJSKA I DOJNA PISO_RUSKA ZMIANA
ZŁODZIEJSKA I DOJNA PISO_RUSKA ZMIANA 21.02.2021, 12:36
Chleliście polaczki piso_noworuskich to macie i tyle w tym temacie!
Krystyna z Gryfina
Krystyna z Gryfina 21.02.2021, 10:24
Ze względu na chorobę i pandemię nie mogę wychodzić z domu. Dla mnie bardzo ważne są takie informacje. Prosze rtylko abyście dokładnie fotografowali klepsydry, bo nie wszystkie są czytelne.
Niecierpliwy
Niecierpliwy 21.02.2021, 09:41
Ja nie mogę się doczekać kiedy zobaczę klepsydrę jednego debila z Cedyni
do niecierpliwego
do niecierpliwego 21.02.2021, 11:47
Uważaj, bo ci się sprawdzi, tylko odwrotnie, bo to może twoje nazwisko tam zobaczymy...
zgroza!!!!
zgroza!!!! 21.02.2021, 11:22
Jacy bylibyście szczęśliwi, co psychopato?

Dzisiaj, 09:41 Ja nie mogę się doczekać kiedy zobaczę klepsydrę jednego debila z Cedyni
Marta
Marta 21.02.2021, 10:35
Jakim trzeba być degeneratem aby życzyć komuś śmierci..
Niecierpliwy
Niecierpliwy 21.02.2021, 11:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

S.
S. 21.02.2021, 13:13
Niecierpliwy z 11.30 to jakiś psychopata. To typowa mowa nienawiści.
nie zapomnę!!!
nie zapomnę!!! 21.02.2021, 10:43
Psychopata nie zna granic - konający śp. Henryk Piłat tego doświadczał - na szczęście w ostatnich dniach już nie czytał nienawistnych obrzydliwych komentarzy, że "udaje"...
Pograbek wszystko widzi
Pograbek wszystko widzi 22.02.2021, 23:32
Wnieśli do sądu i w dzień agonii Henia przysłali kontrolę. To psychopaci.
smutna
smutna 21.02.2021, 11:10
Konkurencja w Gryfinie związana z jednym obozem politycznym i gazeta jest bezwzględna. Zero moralności.
Knagulec
Knagulec 21.02.2021, 08:55
Gumowca brak
nie do wiary
nie do wiary 20.02.2021, 22:04
Leniwy tercet myśli że problem sam się rozwiąże.
emerytka
emerytka 20.02.2021, 21:37
Panie Sawaryn, jak panu nie wstyd?!
?????
????? 20.02.2021, 23:14
A co na to matka ?
najpierw trzeba mieć...
najpierw trzeba mieć... 20.02.2021, 21:49
"ale o jaką zieleń pani radnej chodzi' zapytał Sawaryn radną, gdy mieszkańcy narzekali na trawę po pas. A urzędnik Miler zapytany o dziurę w asfalcie przy wyjściu z tuneli pytał o numer działki i chyba mapkę...
Świnoujscie
Świnoujscie 21.02.2021, 10:37
A był w ogóle w pracy lub się kontaktował w ostatnim tygodniu?
im bliżej tym gorzej
im bliżej tym gorzej 20.02.2021, 21:19
A z urzędu nie odpada już tynk?
Tadeusz
Tadeusz 20.02.2021, 21:18
Pana Ciasnochy wcześniej nie było. Świeć Panie nad Jego duszą!
katoliczka
katoliczka 21.02.2021, 16:07
W dzisiejszej porannej modlitwie poleciłem Bogu duszę tej pani.
krótko
krótko 20.02.2021, 21:02
Jaki pan, taki kram.

Pozostałe