Pożar na Łużyckiej [ZDJĘCIA]

  • 21.02.2021, 01:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pożar na Łużyckiej [ZDJĘCIA] Fot. czytelnik igryfino
Kłęby dymu zauważono tuż po północy 21 lutego 2021 r. Pożar wybuchł w budynku przy ul. Łużyckiej w Gryfinie.

Natychmiast strażacy przystąpili do gaszenia ognia. Trzeba było zabezpieczyć także przyległe budynki mieszkalne aby nie przeniósł się na nie pożar.

Jak informuje nas czytelnik, na miejsce zdarzenia przyjechało 6 wozów strażackich. Jest także policja.

Jak udało nam się dowiedzieć, właściciele budynku nie zamieszkują nieruchomości, w której wybuchł pożar.

 

Zdjęcia otrzymaliśmy od naszego czytelnika. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Redys ..
Redys .. 23.02.2021, 21:19
Pamietam ze jak mialem ok. 9 lat (podobnie jak Anon) Ubzdurałem sobie że dom jest nawiedzony :P
gSSzefciarze  z  gryfina
gSSzefciarze z gryfina 22.02.2021, 08:57
A CO Z WŁAŚCICIELKĄ WYKOŃCZYLI ????? HA HA AH konserwator zabytków trzymał łapkę a teraz juz nie trzeba ?????
Hok
Hok 22.02.2021, 08:08
Johna półka tam byl? To on podpalił Johna oddawaj zapalniczkę!!!! Ty brudasie złomiarzu twoja matka chodzi z knotem w piźdz**
konserwator zabytków  ha ha ah
konserwator zabytków ha ha ah 22.02.2021, 08:06
spaliło sie i gra muzyka teraz to już nie zabytek mozna wyburzyć GESZEFT DEWELOPER HA HA HA HA
deweloper  geszeft
deweloper geszeft 21.02.2021, 21:47
znowu św tomasz działkami się interesuje ha ha ah zapaliło się póznym WIECZORKIEM HA HA AH
Gryfinianin
Gryfinianin 21.02.2021, 16:17
Oby to nie było celowe dzialanie słyszałem że od lat niektórzy sie staralj by ja odkupić i postawić tam garaże , parking ta zaraz za nia okazala się zbyt mała. Wielu planowalo z nia wiele.
Dom byl chyba juz zabytkową ruina i był obciażeniem teraz bedzie o wiele łatwiej sie dogadać.Zwłaszcza ze już nie ma biednej babinki.
Zobaczycie jak w niedlugim czasie ruszy tam inwestycja 🤪
A swoja droga przechadze tam kilka razy dziennie i cala posesja ma wiele do życzenia. Zapuszczona na maxa.
korek
korek 21.02.2021, 16:20
A czyja to posesja? Nie gminy?
Knagulec
Knagulec 21.02.2021, 13:25
Jakaś łajza podpaliła i robi przyczaike na działaczke
Dealer działek
Dealer działek 21.02.2021, 17:15
Jak to w Gryfinie
J.K.
J.K. 21.02.2021, 13:00
Znam ten dom mieszkałem obok , właściciela też oraz jego byłych mieszkańców.
Redys..
Redys.. 23.02.2021, 21:15
POWIEDZ O NIM PLZZZ
???
??? 21.02.2021, 12:53
To kiedy były komenda?
Czyściciel
Czyściciel 21.02.2021, 20:21
Trwa uchwalona rewitalizacja Gryfina. Raj dla dealerów działek.
Srutututu działaj...
Srutututu działaj... 21.02.2021, 17:17
Już niedługo co raz bliżej za rok cały. Może tak a może nie. Zależy czy wpuszczą meneli.
nie tylko...
nie tylko... 21.02.2021, 13:54
A ja się boję o targowisko...
gong
gong 21.02.2021, 12:44
Tragedia z tymi podpaleniami.
wop
wop 21.02.2021, 12:26
tylko patrzeć kiedy zapali się budynek po dawnym zakładzie mięsnym na Szczecińskiej bo właścicielowi brakuje funduszy na zabezpieczenie tego zabytku przed zniszczeniem
Knagulec
Knagulec 21.02.2021, 13:25
Dokładnie tak
Co na to ci od pilnowania prawa ?
Co na to ci od pilnowania prawa ? 21.02.2021, 11:05
*** czyści miasto z gminnych nieruchomości mieszkaniowych i nie tylko. To bodajże piąta podpalona nieruchomość. Fabryczna, 1go Maja, Gem, Łużycka, i bodajże na Piastów.
Metoda na M....
Metoda na M.... 21.02.2021, 17:19
Było jeszcze samozapalenie na Chrobrego, też w budynku komunalnym.
Trudi Canavan
Trudi Canavan 21.02.2021, 10:57
Jeden raz to pomyłka, dwa razy: pech lub zbieg okoliczności, trzy: umyślne działanie
Adi
Adi 21.02.2021, 10:42
Podpaleniami powinna zająć się policja bo nikt w samozapłon nie wierzy.
co?
co? 21.02.2021, 10:50
Może władzom to nie na rękę aby wszytko było wiadomo.
przypadek...
przypadek... 21.02.2021, 10:41
Ciekawe, czy działka ma właścicieli z rodziny, czy działka jest w posiadaniu jakiegoś developera... Domek twardo opierał się upływowi czasu - z kolei pewnie sama działka ma wyższą wartość bez domku...
ktoś
ktoś 21.02.2021, 10:32
Kolejny lokal w gminie?
inwestygator
inwestygator 21.02.2021, 10:27
Dopóki władze Gryfina nie rozwiążą problemu z bezdomnością, to takie przypadki będą niestety częste.
Zibi
Zibi 21.02.2021, 09:37
To te ruiny z radzieckimi napisami.
SZANDOR
SZANDOR 21.02.2021, 09:13
Gryfino 998 tu OSP zglaszam wyjazd stawiam szandory. Ściągam szandory, i znowu stawiam szandory i ściągam szandory.
Siły i środki nie wystarczajace podeslij mi OSP. Zarządzanie kryzysowe zleć nam wyjazd.
???
??? 21.02.2021, 10:30
Co to jest SZANDOR?
Ciemnogród urósł siłę.
Ciemnogród urósł siłę. 21.02.2021, 11:07
Kościelne sztandary i chorągwie stawiane do akcji.
Julian
Julian 21.02.2021, 09:04
ktoś może wie co jest napisane cyrylica na tym budynku, widać jeszcze takie stare napisy od frontu
Min niet- min nie ma
Min niet- min nie ma 21.02.2021, 11:25
Мин нет. To zdobywcy Gryfina po rozminowaniu, oznaczali w ten sposób teren wolny od min.
szkoda
szkoda 21.02.2021, 11:53
Dobrą farbę mieli, to podobnie jak w Szczecinie na starych kamienicach wciąż można dostrzec ślady przedwojennych szyldów. Fajnie byłoby zostawić jako pamiątkę czasów. Jakaś izba pamięci pierwszych mieszkańców po wojnie, albo coś...
szkoda