Zmiażdżony samochód i ciężko ranni - to skutek uderzenia w betonowy hangar

  • 21.02.2021, 13:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmiażdżony samochód i ciężko ranni - to skutek uderzenia w betonowy hangar
Dzisiaj w nocy około godz. 0:40 doszło do poważnego w skutkach wypadku. Trzy osoby zostały ciężko ranne. Przetransportowano je do szpitala.

Do wypadku doszło 21 lutego 2021 r. tuż po północy w Chojnie na byłym lotnisku.

- Pojazd osobowy marki VW z nieznanych na chwilę obecną przyczyn uderzył w betonowe ścianę hangaru. W wyniku zdarzenia 23-letni kierujący oraz pasażer i pasażerka pojazdu w stanie ciężkim przetransportowani zostali do szpitala - informuje nas Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.  

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bliska osoba
Bliska osoba 22.02.2021, 11:50
Dziewczyna tak , chłopaki z innej wiochy .
mieszkaniec
mieszkaniec 22.02.2021, 09:49
ci młodzi ludzie to z chojny?
Bliska osoba
Bliska osoba 22.02.2021, 01:13
Są w stanie ciężkim wiec po co takie bzdury piszesz kobieto ,aż oczy bolą . Nie znasz nie wiesz a się wypowiadasz .
tajniak
tajniak 21.02.2021, 22:32
Głupia babo, nikt nie umarł a takie ploty siejesz
Orest
Orest 22.02.2021, 00:07
Tajniak fdo kogo pijesz?
sisi
sisi 21.02.2021, 20:28
czy wiadomo
ruski pilot
ruski pilot 21.02.2021, 18:00
MIG 25 MU WYSKOCZYŁ
Ania
Ania 21.02.2021, 17:25
Jak czytam te komentarze to ręce opadają wielcy znawcy na każdy temat. Fakt lotnisko w Chojnie jest wykorzystywane do szybkiej jazdy, wyścigów bez świateł, driftow i wiele więcej ale.... akurat ten przypadek to niestety tragedia nie mająca za wiele wspólnego z popisami chojeńskich młodych rajdowców. Choć to był golf gti 6 więc i prędkość pewnie była spora. Najprawdopodobniej awaria auta w dodatku zakończona śmiertelnym wypadkiem co najmniej 1 młodej osoby :(((
Dwójka walczy o życie.
PS niech już młodzież wróci do szkół bo energia ich rozpiera!
WOLF
WOLF 21.02.2021, 19:48
Co to znaczy "... bo energia ich rozpiera"??? To ma być tłumaczenie dla szczeniackich wybryków? Człowiek na poziomie i z pewną dozą inteligencji umie znaleźć zainteresowanie, które nie doprowadza siebie i współtowarzyszy na szwank.
leszcze
leszcze 21.02.2021, 16:16
Kurła zwykła betonowa płyta i już "rajdowiec" się pogubił... Rower kuźwa dać między nogi nic więcej...
plama
plama 21.02.2021, 15:57
Na drodze by się tłumaczył że uciekał przed TIREM a tu?
Knagulec
Knagulec 21.02.2021, 15:13
Nachlani na 100
Ryszard
Ryszard 21.02.2021, 15:41
Nie sądź Knagulec po sobie.
Eliminator
Eliminator 21.02.2021, 14:57
Beton i to intelektualny to musiał być ten "kierowca".
Elka
Elka 21.02.2021, 14:59
Eliminator, wiesz jak było? Więc nie ironizuj!
Eliminator
Eliminator 21.02.2021, 15:12
Wiem że jak wkracza głupota i brawura to tak to się kończy.
Emila
Emila 21.02.2021, 16:13
Uczestnikom wypadku życzę szybkiego powrotu do zdrowia, specjalistą od chamstwa i nienawiści życzę intelektu i odnalezienia spokoju ducha..
paprikana
paprikana 21.02.2021, 14:49
Pandemia i lockdown to nuda, wiec ludzie nie wytrzymują i szukają mocnych wrażeń.
niestety
niestety 21.02.2021, 14:33
Popis przed dziewczyną nie wyszedł z braku umiejętności i wyobraźni.
On44
On44 21.02.2021, 14:51
Popatrz na to tak - eliminacja samoistna. To tylko hangar a nie inne auto. Na odludziu.
:(
:( 21.02.2021, 14:48
Biedna dziewczyna.
Ewa
Ewa 21.02.2021, 21:36
Teraz to biedna jest jej rodzina .
piruet
piruet 21.02.2021, 14:30
Drift nie wyzzedł ???

Pozostałe