Ruszają dla naszych nauczycieli szczepienia przeciw COVID-19

  • 21.02.2021, 18:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ruszają dla naszych nauczycieli szczepienia przeciw COVID-19
W poniedziałek 22 lutego 2021 r. w Szpitalu Powiatowym w Gryfinie rozpoczną się szczepienia nauczycieli. Jako pierwsi szczepionkę przeciw COVID-19 przyjmą osoby zatrudnione m.in. w gryfińskim żłobku i jednym z przedszkoli, a także w przedszkolu w Widuchowej i Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cedyni.

Ogółem w godzinach 11-14 pierwszą dawką preparatu AstraZeneca zaszczepionych zostanie w Gryfinie ok. 60 osób.

Jeżeli ktoś, kto się zgłosił, nie będzie mógł zostać zaszczepiony w wyznaczonym terminie np. z powodu choroby, proszony jest o zgłoszenie tego faktu odpowiednio wcześniej. 

Wakcynacja prowadzona jest w specjalnie zorganizowanym punkcie na parterze (wchodzi się głównym wejściem).

W Polsce na szczepienia nauczycieli przeciw COVID-19 zgłosiło się prawie 545 tys. osób.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

n-ciel
n-ciel 22.02.2021, 15:24
żaden nauczyciel w Gryfinie nie został jeszcze zaszczepiony, także nie wiem po co ten artykuł
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 22.02.2021, 15:57
na ciemnote egipska nie ma jeszcze szczepionki ha ha ah
n-ciel
n-ciel 23.02.2021, 18:04
co widać czytając twoje wpisy
X
X 22.02.2021, 13:25
Ilu pracowników żłobka zostało dziś zaszczepionych ?
krzesło
krzesło 22.02.2021, 09:34
Duże opóźnienia w stosunku do reszty kraju.
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 22.02.2021, 09:12
https://www.google.com/url?sa=… TU JEST ULOTKA BARDZO CIEKAWA LEKTURA HA HA AH jaki jest sens szczepień jak rzekomo wirus mutuje ha ha ah odmiana brytyjska z RPA tylko z antarktydy brak szpicbergenu ha ha ha kabaret
piguła
piguła 22.02.2021, 09:34
Podobna jak w wypadku szczepień przeciwko grypie. Jest duży sens, ale zakażenia nie eliminuje. Nie ma jednak dowodu, że na nowe typy koronawirusa szczepionka nie działa.
w tym teatrzyuku wszystko możliwe kino jest najwiekszą ze sztuk ha ha…
w tym teatrzyuku wszystko możliwe kino jest najwiekszą ze sztuk ha ha ah 22.02.2021, 10:28
a ty juz zaszczepiona czy tylko placebo w postaci soli fizjologicznej ha ah ah ale na karcie wszystko gra ha ha ah
palcebo
palcebo 22.02.2021, 10:37
Dla ciebie Ajwaj to bez znaczenia, bo ty i tak wyznajesz teorie spiskowe.
TEN ZYD BYŁ MOIM DZIADKIEM HA HA AH
TEN ZYD BYŁ MOIM DZIADKIEM HA HA AH 22.02.2021, 13:52
to że stary wieczorek był szefem UB GRYFINO TO TEZ TEORIA SPISKOWA I TO ZE DAŁ MI 1,5 MILIONA TO TEZ TEORIA SPISKOWA ZA MNIEJSZE PIENIADZE ZABIJAJĄ HA HA AH
TRANSHUMANIZM TO FAKT
TRANSHUMANIZM TO FAKT 22.02.2021, 10:53
za dużo przeżyłem zamachów na swoje życie DLATEGO DMUCHAM NA ZIMNE HA HA HA a i tak zrobili ze mnie zaimplantowanego targeta zresztą z was też bo nanotechnologia od lat jest w żarciu i napojach nie wspomne o roslinach modyfilowanych GMO dla ciebie jeden syf wiecej czy mniej nie robi róznicy to wybacz DEPOPULACJA TRWA
olo
olo 22.02.2021, 08:51
szkoda tylko, że sami zainteresowani nic o tym jeszcze nie wiedzą
krysia
krysia 21.02.2021, 20:38
takim tempem to będziemy się szczepić do wakacji ! Nauczyciele pracujący w szkole z małymi dziećmi jeszcze nie znają swoich terminów!
a czy rząd nie ogłosił, że szepionki przywiozą we wtorek???
a czy rząd nie ogłosił, że szepionki przywiozą we wtorek??? 21.02.2021, 20:17
Oczywiście wszyscy powinni być szczepieni. Ale wydaje mi się, że najpierw dokończyć medyków, potem starszych i chorych. Medyków - bo po pierwsze pracują z chorymi i słabszymi, po drugie - brutalne - trudno ich zastąpić.
Starsi i chorzy - bo śmiertelność i powikłania (statystycznie) największe.

Dopiero potem personel szkół, przedszkoli, żłobków (nie tylko nauczycieli, ale woźne, salowe).

Ale i tak powrót dzieci do szkół bez zaszczepienia ich rodziców i dziadków to śmiertelna ruletka...
Przeciętny obserwator prywaty psich
Przeciętny obserwator prywaty psich 21.02.2021, 19:46
Może niech skończą szczepienia białego personelu i 80 +. A skandal to szczepienia dla różnego rodzaju esbeków i policji.
Grażyna
Grażyna 21.02.2021, 19:39
Spore opóźnienie do reszty kraju.

Pozostałe