Drzewo spadło i przygniotło auta [ZDJĘCIA]

  • 21.02.2021, 19:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Drzewo spadło i przygniotło auta [ZDJĘCIA] Fot. czytelniczka igryfino
Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielny wieczór. Około godziny 19 dzisiaj 21 lutego 2021 r. wielki konar odłamał się i spadł na auta znajdujące się na parkingu przy ul. Asnyka w Gryfinie.

Dwa samochody zostały uszkodzone.

-To drzewo chyba było przeznaczone do wycięcia, ale spółdzielnia Regalica nie zdążyła się z tym uporać - mówi nam gryfinianka.

 

Zdjęcia otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. Dziękujemy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kominy
kominy 22.02.2021, 23:32
Mnie zastanawia, dlaczego wszystkie inwestycje miasta z pieniędzy podatników to takie koszta jak z kosmosu
Realica nie zadbała
Realica nie zadbała 22.02.2021, 19:19
Ekwi nie tnie bo nie jest oznaczone
Parkingi mają pierwszeństwo
Parkingi mają pierwszeństwo 22.02.2021, 13:33
To gminne drzewo bo jak to w Gryfinie ro
śnie na chodniku. A chodnik i Asnyka jest gminne.
kierowca
kierowca 22.02.2021, 06:39
Ciekawe czyj to jest teren i zarazem drzewo .Znają życie każdy będzie się wypierał.
***** ***
***** *** 21.02.2021, 21:46
Wszedłem aby powiedzieć. ***** *** dziękuję za uwagę dobranoc
ciekawa
ciekawa 21.02.2021, 20:56
Co to za gatunek drzewa?
O SŁODKI MOJZESZ  A TABLICE  CAŁE  HA HA AH
O SŁODKI MOJZESZ A TABLICE CAŁE HA HA AH 22.02.2021, 08:11
TO GOREJACY konar HA HA AH
!!!!!
!!!!! 22.02.2021, 00:39
Topola. Tercet nie wycina takich. Interesuje go wycinka parku.
Ksiądz
Ksiądz 21.02.2021, 20:50
Zróbcie rachunek sumienia bo albowiem w piśmie napisane jest przyjdzie dzień ostateczny i porun pierdyknie kordople jedne
do 20.50
do 20.50 21.02.2021, 20:56
A j ci mówię: nie molestuj!
ekolog
ekolog 21.02.2021, 20:22
Jak widac na zdjeciach podkopaliście drzewo, chodnikiem wchodząc niemal na jego pień. No to sa teraz skutki waszej "pracy".
Poszkodowany
Poszkodowany 21.02.2021, 20:55
No *** pewnie podkopał bo kto inny jak on za wszystko odpowiada 😜😂zgadza się ??? 😁😁
acha...
acha... 21.02.2021, 20:27
Pewnie żeby ułożyć ten chodnik mocno przycięto korzenie...
dąb
dąb 21.02.2021, 20:20
Teraz wszyscy obrońcy drzew w Gryfinie co ciągle szczekają przy każdym wyciętym drzewie niech zrobią zbiórkę i naprawią szkody wyrządzone w autach. Gdyby tam spacerowała rodzina z dziećmi to wszyscy by zginęli. Czekam na odzew tych obrońców.
***.PL
***.PL 22.02.2021, 14:05
Przedmowca ma racje. Gdzie sa wszyscy obrońcy wycinanych drzew
acha :)
acha :) 21.02.2021, 20:30
"a gdyby tak wasz synek (sprawdzić czy nie ksiądz)" - no jak Bareja - o drzewa trzeba dbać - a nie wycinać każde.
Ciekawe, że nie zakazujesz jazdy samochodom po mieście - bo przecież czasem potrącają pieszych "a gdyby przechodziła rodzina z dziećmi" to ho ho...

A jak ekolodzy dostaną pieniądze wydziałów zieleni miejskiej itp - to może i zadbaliby lepiej...
dąb
dąb 21.02.2021, 20:47
Twój przykład na porównanie tych dwóch różnych sytuacji jest żałosny. Lepiej napisz co byś teraz mówił, gdyby tam pod tym urwanym konarek ktoś zginął.
bardzo dobre porównanie!!!
bardzo dobre porównanie!!! 21.02.2021, 21:05
Dlaczego dopuszczasz jeżdżenie samochodów po mieście, a chcesz wycinać w mieście wszystkie drzewa? Przecież w Gryfinie więcej było potrąceń, niż spadnięcia na ludzi drzew?
To dlaczego dla ciebie to złe porównanie? Wypadki sie zdarzają. Jak z dachu dachówka zleci - to każesz burzyć budynki?
Anka
Anka 21.02.2021, 20:14
Kto zapłaci za uszkodzone auta?
acha
acha 21.02.2021, 20:31
"takie jest odwieczne prawo natury" - jak mówili w Misiu... Masz ubezpieczenie - ubezpieczyciel będzie dochodzić i znajdzie odpowiedzialnego...
?
? 21.02.2021, 20:12
Ciekawe...
Zamienimy park w parking
Zamienimy park w parking 21.02.2021, 20:06
Jak ludzie domagaja się wycięcia topoli to miasto mówi NIE. A park wycinają równo.
Poszkodowany
Poszkodowany 21.02.2021, 19:54
Hej ekolodzy i dalej twierdzicie że nie powinno się wycinać starych drzew? Czekam na komentarz że to wina Sawaryna 😁😁😁
acha
acha 21.02.2021, 20:33
POWINNO SIĘ ZADBAĆ o drzewa - a nie wycinać, podkopywać korzenie, pozwalać na rozrastanie się zamiast przycinania... A co do Sawaryna - był taki jeden co mówił że "wszystko jest kompetencją gospodarza miasta"... No ale słowo GOSPODARZ jest tu kluczowe...
siekiera
siekiera 21.02.2021, 20:14
Trzeba było wyciąć na prośbę ludzi a nie w parku na "widzimisię" Milera.
acha
acha 21.02.2021, 20:34
Zdaje sę, że w parku nie na widzimisię, tylko bo zapomnieli zrobić wyjazdu od mauzoleum na Niepodległości - a na obrazkach był!
Ks
Ks 21.02.2021, 19:51
Lepiej zróbcie rachunek sumienia nie znacie miejsca i czasu akcji
Precz z pedofilami z GT
Precz z pedofilami z GT 22.02.2021, 00:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do Ks
do Ks 21.02.2021, 20:13
Milcz klecho!
Klecha
Klecha 21.02.2021, 20:59
Ty wikary piłeś winko
dziwne
dziwne 21.02.2021, 19:47
Jak to? Przecież wiatru nawet nie było?
Iza
Iza 21.02.2021, 19:46
Limit nieszczęść z tego weekendu się nie skończy?
Pech
Pech 21.02.2021, 19:53
Dziś kumulacja!

Pozostałe