Oddaj mi mojego pieska, proszę

  • 21.02.2021, 23:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Oddaj mi mojego pieska, proszę
Zaginął mi i mojej rodzinie pies. Od tygodnia poszukujemy go na własną rękę. Porozwieszaliśmy plakaty, potworzyliśmy posty na fb, nie wspominając o kilometrach przejechanych w poszukiwaniu. Niestety nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu. Chciałem prosić redakcję igryfino o wystawienie informacji na waszej stronie, bo dociera do ogromnej ilości ludzi na znacznie większym obszarze. Byłbym za to ogromnie wdzięczny, bo bardzo mi i rodzinie zależy na tym aby piesek się odnalazł - napisał do nas pan Konrad z gminy Banie.

Zaginiona suczka wabi się Hera, to pupilka dzieci i moja. 

Jeżeli ktoś coś wie na temat zaginięcia Hery, proszę aby zadzwonić na numer telefonu 503 956 106.

Za psa,  mimo trudności finansowych, proponujemy nagrodę - dodaje pan Konrad. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wop
wop 24.02.2021, 10:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ciepłuch
Ciepłuch 22.02.2021, 18:37
Może to to futerko co kupiłem na targowisku, na nereczki i plecusie.
C2H5OH
C2H5OH 23.02.2021, 07:40
Piłeś - nie pisz
Zosia
Zosia 22.02.2021, 21:27
Jesteś tak głupi, że już ci nic nie pomoże ani na nereczki ani na ten durny łeb
KN
KN 22.02.2021, 19:40
Może to to futerko, którym wypchali ci czaszkę, żeby wypełnić czymś pustke
Renata
Renata 22.02.2021, 11:16
Ludzie miejcie serca. Oddajcie tego psa. Dzieci tęsknią. Przemierzyliśmy w jej poszukiwaniu tysiące kilometrów, sprawdziliśmy każdy sygnał. Przecież sunia nie zapadła się pod ziemię. Schroniska pełne są niechcianych psów. Dlaczego ukradliście właśnie tą. Ona sama nie zdjęła sobie obroży i bramki wejściowej też sama nie otworzyła. Oddajcie ją!
Sandra
Sandra 22.02.2021, 09:32
Rozumiem jakie to ważne dla dziecka! Moje zabwkę zgubiło i kilka dni płakało.
N
N 22.02.2021, 07:28
Miejscowosc Banie
Ania
Ania 22.02.2021, 22:18
A po Baniach wałęsa sie koło przedszkola i szkoły BARDZO niebezpieczny pies, zaliczany do groźnych ras. Może władze Bań się zainteresują.
Rogacz
Rogacz 22.02.2021, 07:11
Pociupcia sobie i wroci jak moja małżonka Zofia po dwóch mieciacach
Rada