W Gryfinie otwierają dla pacjentów przychodnie

  • 22.02.2021, 18:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Gryfinie otwierają dla pacjentów przychodnie
Od kilku dni otwarte są przychodnie zdrowia w Gryfinie. Już nie tylko telefonicznie i na umówioną godzinę, ale można wejść z ulicy. Tak jest np. z dwiema przychodniami niedaleko Szpitala Powiatowego w Gryfinie.

Personel medyczny od kilku tygodni jest zaszczepiony przeciw Covid-19.

Trzeba teraz zabezpieczać się głównie przed innymi pacjentami, którzy mogą być zakażeni.

No i  nie zwlekać z wizytą u lekarza!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

och ach
och ach 25.02.2021, 21:02
Jedna otworzyli i wielkie halo!
Olalal
Olalal 23.02.2021, 17:23
Najwyższa pora!!!rok urlopu mieli
a
a 25.02.2021, 02:06
nie wiesz o czym mowisz
zyczenie
zyczenie 23.02.2021, 11:29
Oby szerzej się otwierali.
życzenie śmierci????
życzenie śmierci???? 23.02.2021, 13:29
na klepsydrach znowu przybędzie - bo sobie ludzie posiedzą na korytarzach...
A ja się boję, bo pamiętam jak wyglądają korytarze w przychodniach pełne ludzi siedzących godzinami "bo lepiej przyjść wcześniej" - wylęgarnia chorób.
Inna rzecz, że jak starszy człowiek autobusem, to nie zawsze trafi "na godzinę"...
Demokracja
Demokracja 23.02.2021, 10:20
Na jak długo?
Przychodnia
Przychodnia 23.02.2021, 08:04
Czas najwyższy yyy po szczepili się a nadal ludzi leczą przez tel pacjenta mają gdzieś po prostu im wygodnie tak przykład Vita med Górka rejestratorki chodzą tak zmeczoneee jedyny pozytywny tam to pan pielegnuarz
...
... 23.02.2021, 13:31
a ja nie narzekam - zawsze można się przenieść. A lepiej nie narażać chorych na zarażenie w poczekalni zatłoczonej...
I wcale nieprawda, że ZAWSZE potrzeba kontaktu z lekarzem oko w oko.
Franek
Franek 23.02.2021, 06:22
A w Dębogórze szpital jest otwarty dla wszystkich.
Krzysztof
Krzysztof 23.02.2021, 00:36
Ja jeden w maseczce dziś w parku. Wszyscy WYjebka na potencjalnie chorych ludzi. Ważni są tylko oni, by im było wygodnie. Nie wspomnę już o tym że nasz park wygląda jak żulernia. Wszędzie butelki po alkoholu i śmieci. Zrobiłem zdjęcia. Masakra. Marze o dniu kiedy wyjade z tego miasta z tej społeczności.
Gryfinianin
Gryfinianin 23.02.2021, 08:13
to won gamoniu
dosrsz
dosrsz 23.02.2021, 00:30
Z tego co słyszę najczęściej przyczyną śmierci nie jest covid tylko brak pomocy - ludziom chorym każe się siedzieć w domu z telepracami zamiast przyjąć ich do lekarza. Stan chorego tak sie pogorszył ze potrzebna była pomoc to okazuje sie ze nie ma karateki. .. jak dotarł do szpitala to nie m respiratora - kpina.
Olala
Olala 23.02.2021, 17:27
A moja mama jak prawie na czterech doczłapała do szpitala, to ją odesłali i kazali w przychodni do drzwi się dobijać, aż ją przyjmą...chamstwo do potęgi...
ale...
ale... 23.02.2021, 13:32
ale co ty chcesz powiedzieć - przecież to wiadomo, że ludzie przestali zgłaszać się z objawami czekając "aż samo przejdzie" - a potem płacz, że do szpitala nie zdążyli...
Demokracja
Demokracja 23.02.2021, 10:22
Z woli ludu.
kodem
kodem 23.02.2021, 00:40
Bo zbytnio nie umiemy pomagać. Szczepionka może dopiero załatwić sprawę.
Knagulec
Knagulec 23.02.2021, 00:17
A baraki nadal całodobowo?
Knagulec
Knagulec 23.02.2021, 07:17
Podszywajaca sie larwo japulec
Czytelnik
Czytelnik 22.02.2021, 21:58
Ciekawe kiedy w cedyni przestaną leczyć na schodach cyrki się dzieją z ta przychodnia ludzie przenoszą się do przychodni dom do chojny bo w cedynii nie dostaja prawie zadnej pomocy
Olka
Olka 22.02.2021, 21:32
A na górce dalej telefon tylko. SM regalica również zamknięta, bo betony boją się członków spółdzielni tak ich olewają
nie kłam
nie kłam 23.02.2021, 13:35
Kłamiesz - przyjmują. Ale tych, którzy najbardziej potrzebują. A nie tych, co czas zabijają i spędzają w poczekalniach...
Ela
Ela 22.02.2021, 21:24
No to dziwne ,dzwoniłam dzisiaj do przychodni Chrobry i miałam e-wizytę.
Elka
Elka 23.02.2021, 09:13
No ciekawe, kiedy otworzą na Chrobrego.
dziwne ale prawdziwe
dziwne ale prawdziwe 22.02.2021, 23:39
Ela, przecież jedno drugiemu nie przeszkadza Nadal jest też na telefon.
Ja
Ja 22.02.2021, 20:51
Proszę nie pisać głupot , Salus zamknięty nawet nie przyjmują kartki żeby lepi wypisali tylko trzeba tel . Ale chore testy robią i jakiś wymaz muszą zrobić , wszystko o kasę się rozbija . Jak chodzi o kasę to wirusa się nie boją.
pacjentka
pacjentka 22.02.2021, 22:14
Chrobry w Gryfinie recepty wypisuje od ręki Przechodnia otwarta każdy pacjent jest zbadany przez lekarzy
Zenia
Zenia 22.02.2021, 20:49
Otwarte dla wszystkich pacjentów ? Czy 65+ ?
gryfinianka
gryfinianka 22.02.2021, 20:25
W Chojnie juz dawno otwarte i szanują pacjentów. Wiem bo mam tam rodzinę.
tarasowiec
tarasowiec 22.02.2021, 20:21
a witamed jak ?
Olka
Olka 22.02.2021, 21:33
Zamknięte
Knagulec
Knagulec 22.02.2021, 20:16
I dobrze moze wylecze się z trypra ktorego złapałem od starej gumowca
kierunkowy
kierunkowy 22.02.2021, 20:24
do Kangulec vel Gumowiec - psychiatra to specjalistyczny przychodnia.
Knaguś
Knaguś 22.02.2021, 21:01
To dwie różne osoby dzbanie
ja
ja 22.02.2021, 20:16
a w Banie kiedy
Czerwony Regiment Piechoty Jego Królewskiej Mości Gustawa II Adolfa
Czerwony Regiment Piechoty Jego Królewskiej Mości Gustawa II Adolfa 22.02.2021, 20:22
Kiedy? Jak beda Szwedy!
Stanisław
Stanisław 22.02.2021, 20:05
Niech się biorą do roboty za leczenie bo już dość badania telefonem [email protected]!!!
Ktos
Ktos 22.02.2021, 20:01
Mego med jest zamknieta. I telefony tez chyba maja zamkniete bo odbieraja kiedy chca. Dodzwonic sie tam to cud.
hoojnia
hoojnia 22.02.2021, 20:04
Mego med to *** przychodnia i tyle.

Pozostałe