Skąd te kałuże na Łużyckiej?

  • 23.02.2021, 12:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Skąd te kałuże na Łużyckiej?
Dlaczego na ulicy Łużyckiej non stop po deszczach czy roztopach stoi woda? Przecież niedawno była inwestycja aby odprowadzić wodę... - pyta czytelnik z Gryfina.

Jazda po kałużach jest niebezpieczna. W zeszłym roku władze gminy robiły wpusty na ulicy Łużyckiej.

O inwestycji gminy pisaliśmy m.in. tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/37920,roboty-na-luzyckiej-czesciowo-na-zlecenie-gminy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gryfon
gryfon 24.02.2021, 14:54
a to burmistrz powinien w trymiga kazac PUK sprawdzic droznosc kanalizacji deszczowej na Luzyckiej kupe kasy wzieli na odpowiedni sprzet.....i wyczyscic i udroznic co sie jeszcze da!
CZAKI
CZAKI 23.02.2021, 21:59
Może z tym tematem najlepiej zgłośić się do GDDKIA w SZCZECINIE że by wyrównali tom drogę w tym miejscu to wtedy woda będzie spływała do studzienek kanalizacyjnych.
burmistrz nie moja kompetencja...
burmistrz nie moja kompetencja... 23.02.2021, 23:57
chi chi - jak radni (z gisu!!!) w zeszłej kadencji prosili Sawaryna o pismo przewodnie do kolei w sprawie tej barierki przed szlabanem - to im odpowiedział, że... nie będzie pisał...

A był taki jeden, co przekonywał że "burmistrz jest gospodarzem miasta"...

Oczywiście - czy ci radni byli na liście gisu na tę kadencję? Jak myślicie?
Tercet to ekipa bezmózgów
Tercet to ekipa bezmózgów 23.02.2021, 23:49
Przecież wyrównali. Robili to wiosnę, lato i początek jesieni. Masz efekt. Jak są za wąskie przekroje rur a zwiększyli ilość studzienek i terenów zabudowanych podłączonych do starej, nadającej się od wielu lat do wymiany kanalizy deszczowej to wody nie ubyło tylko przybyło. To oczywiste. Tylko głupi nie znający podstaw logiki mógł wierzyć ża będzie inaczej.
nic dodać...
nic dodać... 24.02.2021, 00:20
przeczytaj odpowiedź wicka od inwestycji w sprawie przykręcenia dodatkowej tabliczki na klepsydry...
gryfon
gryfon 23.02.2021, 19:08
nowy rurociag cieplowniczy dobil jeszcze deszczowke do konca a moze nadzor nad budowa olal ten temat mimo ze wiedzial ze obok rownolegle biegnie deszczowka i znowu bedzie problem z drogowcami ktorzy uwarunkuja nowa nawierzchnie od wykonania deszczowki wiec niech Swaryn juz zbiera kase
123
123 23.02.2021, 16:57
Przed wyborami duda z morawieckim wam wybuduje nową deszczowke. Za darmo. Emilewicz bedzie sypać pieniedzmi z helikoptera. Jeszcze chwila i kampania wyborcza do utrzymania się przy paśniku
Gryfino najwiekszy PGR w powiecie
Gryfino najwiekszy PGR w powiecie 23.02.2021, 16:04
Mietek podnietek i jego banda złodziei lubią taplać się jak PGR-owskie świnie w błocie!
Jacy wyborcy taki PGR!!!
Gumowiec
Gumowiec 23.02.2021, 14:22
Skąd kałuże to wam powiem to są odchody Knagulca alkoholika
Knagulec
Knagulec 23.02.2021, 16:18
Pozdrowienia dla starej wlasnie skończyłem kołysać
Wizja Sawaryna
Wizja Sawaryna 23.02.2021, 13:43
Po prostu przekroje kanalizacji deszczowej są za małe. Na pocieszenie powiem, że na całe szczęście nie położono nowej bo ta ma jeszcze mniejsze planowane przekroje niż obecna.
Olka
Olka 23.02.2021, 13:42
Te kałuże były i za Piłata. A remontu łużyckiej jeszcze nie było. Przenosili tylko rury ciepłownictwa. Znowu wymysły lewackie
Czy on myśli ?
Czy on myśli ? 23.02.2021, 23:56
Kałuże są coraz większe bo przekroje rur są takie same a podłącza się coraz więcej nowych terenów zabudowanych i studzienek kanalizacyjnych. To prosta logika. Podstawy. Sawaryn nową kanalizację miał skończyć w 2016 roku. Minęło pięć lat od czasu gdy miał zakończyć swoją inwestycję życia.
do ćwoka sawaryńskiego
do ćwoka sawaryńskiego 23.02.2021, 14:35
No popatrz ćwoku sawaryński - nawet 4 lata po śmieci śp. Henryka Piłata nienawiść nie wygasła?
A w XIX wieku to końskie łby były nowoczesne - i to ma usprawiedliwić niedojdę?
Że w XXI wieku nadal te końskie łby mentalnie rządzą?
krótko
krótko 23.02.2021, 14:14
Ale w międzyczasie wydano miliony i powinno się coś zmienić.
Urzędnik
Urzędnik 24.02.2021, 00:01
Nic się nie zmieni. Sawaryn zapowiedział, że Łużycką będzie remontował po 2027roku jak dobrze pójdzie. Co wy nie czytacie tego co mówi? Po zakończeniu obwodnic czyli nie wcześniej jak 2027r. a może później. Łużycka wtedy stanie się gminna a gmina nie będzie miała takich pieniędzy.
mnietek
mnietek 23.02.2021, 13:39
Nie po żeśmy przetargi robili, żeby nam teraz te rury zapychali się... No tośmy je zamkli :):):)

Pozostałe