Nie żyje słynny podróżnik Aleksander Doba. Jakie życie taka śmierć...

  • 23.02.2021, 16:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie żyje słynny podróżnik Aleksander Doba. Jakie życie taka śmierć...
Znamy go jako słynnego kajakarza, który przybył też na gryfińskie nabrzeże. 74-latek zmarł podczas zdobywania najwyższego szczytu Afryki - Kilimandżaro w ostatni poniedziałek.

Aleksander Doba był też gościem Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij.

Poznałem Olka Dobę jeszcze przed jego wyprawami kajakiem za ocean. Swego czasu był też zapalonym rowerzystą, więc spotkaliśmy się na jednym z rajdów Polickiego Klubu Cyklistów "Sama Rama". Wtedy był świeżo po wyprawach na Jezioro Bajkał. Pamiętam jak opowiadał o swoich spotkaniach z niedźwiedziami. Potrafił prawić z pasją...

O jego wizycie w Gryfinie pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/6423,aleksander-doba-pomozmy-mu-teraz-wygrac

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

***
*** 26.02.2021, 00:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

tyle
tyle 24.02.2021, 10:38
Wielki mały człowiek.
kajakarz
kajakarz 24.02.2021, 09:53
Niech ci ziemia lekką będzie!
MNIETEK  BEZ JAJ  ZA TO Z  HOJAMI   HA A AH
MNIETEK BEZ JAJ ZA TO Z HOJAMI HA A AH 23.02.2021, 23:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

JAREK ZAWSZE DZIEWICA TERAZ I ZAWSZE HA AH AH JEZU ICKA PIS DA HA AH AH…
JAREK ZAWSZE DZIEWICA TERAZ I ZAWSZE HA AH AH JEZU ICKA PIS DA HA AH AH 23.02.2021, 20:17
DLA MNIE TO BYŁ GOŚĆ spełnił swoje ma żenia a co na to żenia ta banda podróżników to ciemnota egipska ON O TYM WIEDZIAŁ CHCIAŁ NAPISAĆ KSIAŻKĘ I ZARAZ JEB I PO TEMACIE A CIEMNOGRÓD DALEJ TRWA HA AH AH https://youtu.be/Lx3CPYl1Zxc
I TO NIE  JEST SMIESZNE  TO FAKT
I TO NIE JEST SMIESZNE TO FAKT 23.02.2021, 19:38
spotykaja sie dwie krowy ty słyszałaś rebe powiedział ze jesteś na koszerne ciecie przez szoheta a ta krowa druga mówi TY I TE TWOJE TEORIE SPISKOWE HA HA AH zobaczcie swoja wodę GDZIE JEST SANEPID NA NAJBLIZSZEJ SESJI GMINY GRYFINO POKARZĘ JAKĄ MAMY WODĘ JAK DOZYJĘ POZDRO HA AH AH PICIE WODY Z KRANU BEZ FILTRA TO ZABÓJSTWO HA HA AH sami zobaczcie osad na zwykłej szklance która postoi do rana biały nalot pytam się gdzie jest sanepid
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 23.02.2021, 19:21
puszcze wam coś do myślenia https://youtu.be/HMHcVDgHLk4 trwa reset bydła na tej planecie
cichy
cichy 23.02.2021, 19:29
Ciszej nad ta trumną!
i to jest fakt
i to jest fakt 23.02.2021, 19:44
opłynął cały swiat i nic go nie zmogło jak polskie wodociagi z syfem w tle
Pinokio
Pinokio 23.02.2021, 18:24
A mówiłem!!!!


#zostańwdomu


No i takie są skutki pandemicznej rozpusty
madrass79
madrass79 23.02.2021, 17:41
Zmarł śmiercią podróżnika.
Knagulec
Knagulec 23.02.2021, 17:11
Szkoda faceta
z Włóczykija
z Włóczykija 23.02.2021, 17:11
Cześć jego pamięci!
kod
kod 23.02.2021, 17:10
dziwaczny i dziecinny
Dla cieniasów
Dla cieniasów 23.02.2021, 18:40
Na szczęście nie dorastasz mu do pięty i nigdy nie osiągniesz tyle co on
znam cię
znam cię 23.02.2021, 17:34
Za dużo pijesz kodowcu i masz dziwaczny ogląd rzeczywistości.

Pozostałe