Zbierają podpisy w centrum

  • 23.02.2021, 16:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (145)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wiesława
Wiesława 27.02.2021, 19:29
co chcecie od polskiej telewizji??? PiS dało 500plus i wiele kwestii a wy nadal narzekacie
deja vu
deja vu 27.02.2021, 20:14
Wiesław, Wiesław - tyle dawał, a ludzie niewdzięczne byli...
Kasia
Kasia 24.02.2021, 18:44
Odważyli się i choćby za to brawa.
abcd
abcd 25.02.2021, 09:58
to nie odwaga tylko głupota
Brawo młodzi.
Brawo młodzi. 24.02.2021, 20:00
Nie dziwię się.. Nie chcą żyć ani wychowywać swoich dzieci w zakłamanej Polsce..
Dana
Dana 24.02.2021, 17:46
Demokraci to znaczy lewacy. Jak TVP była ich, i lis chamstwo swoje ujawniał na wizji, to telewizja byla ok. Przecież to demokraci założyli publiczną TV. Zakłamane lewactwo
ojej...
ojej... 24.02.2021, 20:10
jakiś ty biedny człowieku, jaki masz wyprany mózg, jeśli tak definiujesz słowo demokracja...
politolog
politolog 24.02.2021, 18:43
Demokraci to ludzie szanujący demokrację czyli najlepszy z ustrojów. I przeciwieństwie do Dana nie znoszący autokracji.
Pzpr
Pzpr 24.02.2021, 16:38
Co za głupota. Likwidacja? Nie chcesz nie oglądasz proste. Strach co z tych robaków wyrośnie...
meritum
meritum 24.02.2021, 23:51
Tu nie o to chodzi, tu chodzi o to, że kłamią i indoktrynują.
poko
poko 24.02.2021, 16:36
Nienawiść do innych, nieufność do autorytetów, mity zamiast faktów - to znak rozpoznawczy nienawistnych pasków.
Melon
Melon 24.02.2021, 16:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Melon
Melon 24.02.2021, 15:35

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pod wrażeniem
pod wrażeniem 24.02.2021, 12:10
Uznanie dla dzielnych młodych.
duch przeszłości
duch przeszłości 24.02.2021, 15:25
powinni spisywać nazwiska z klepsydr - to może uzbierają ile potrzeba ...!
pisia metoda...
pisia metoda... 24.02.2021, 16:57
mówisz o tym wiceministrze z pisu, co w Białymstoku tak wybory na przewodniczącego zrobił?
Poldi
Poldi 24.02.2021, 23:32
O którego wiceministra chodzi bo nie kojarzę sprawy?
mjeszko
mjeszko 24.02.2021, 11:57
to ile tym pajacom co zbierają podpisy już potrącili podatku, oni jeszcze za mleko matce nie zapłacili
Dr. Misio
Dr. Misio 24.02.2021, 16:12
Debilizm Maximus opanował twój umysł
do debila
do debila 24.02.2021, 13:13
twoja matka powinna policzyć sobie dwukrotną stawkę - zapłaciłeś jej? Biedna kobieta - zmarnowała tyle mleka...
buhaha
buhaha 24.02.2021, 12:10
mjeszko nie strasz bo się ze sr asz
Rds345
Rds345 24.02.2021, 10:58
Zlikwidować abonament obiecywał Tusk dawno temu przed wyborami. Nic takiego się nie stało. Dla "Młodych Demokratów" na pewno kolebką cywilizacji jest zachód Europy. Niech zobaczą jak tam jest finansowana telewizja Państwowa. Likwidacja podatku zawsze jest atrakcyjna. Podstawą krajów wolnych jest pluralizm. Na pewno nie polega on na zamykaniu ust jednym czy drugim. Twierdzenie że jedna telewizja uprawia propagandę a druga nie, jest tak naiwne że szkoda bajtów na komentarze. Najlepiej nie oglądać telewizji , tylko znaleźć sobie lepsze zajęcie.
ale ta telewizja jest Z PODATKÓW WSZYSTKICH...
ale ta telewizja jest Z PODATKÓW WSZYSTKICH... 24.02.2021, 11:37
nie porównuj kurskiej wizji do publicznej telewizji brytyjskiej! Bo to zniesławienie...
Zenek
Zenek 24.02.2021, 09:59
Wstydu nie mają, najlepiej podpisy zbierać pod kościołem?
chichot
chichot 24.02.2021, 11:38
Proszę księdza - a ile hektarów w środku miasta ksiądz uważa za swój teren? A podatki od tego terenu ksiądz zapłaci? Sprzątnie i zadba?
Łowca pedofilii
Łowca pedofilii 24.02.2021, 13:59
Mówisz o pedofilu ? Oni mówią wszystkie dzieci są nasze. Tylko bezduszni rodzice wysyłają dzieci do księdza na posługę czy naukę do komunii
kod
kod 24.02.2021, 17:22
prokurator cię znajdzie za nienawiść
haha
haha 24.02.2021, 18:29
Uderz w stół, a koloratka się odezwie.
pomylone gary
pomylone gary 24.02.2021, 10:37
Plac Barnima to nie plac kościelny.
gorzej by chyba nie było :):):)
gorzej by chyba nie było :):):) 24.02.2021, 13:38
Obiektywnie - może to i jest jakiś pomysł - kościoły mają gospodarzy - a pewna gmina?
kiecman Pedrofil
kiecman Pedrofil 24.02.2021, 10:30
Niech będą pochwalone młode lemingi!
sauron
sauron 24.02.2021, 10:02
zima a ten w samej koszulce Guess z Rynku i takie cos ma reprezentowac nasz Kraj?????Jedno szczalowiec blahahahah
Melon
Melon 24.02.2021, 12:17
Napewno jest ciepły jak mu gorąco a koszulka widać rynek to patałachy a nie chłopacy ,zima a się lansuje za 500 plus
żenada
żenada 24.02.2021, 12:39
Melon tylko prymitywy oceniają ludzi po wyglądzie. Ale widocznie to twój poziom.
on tak ma:)
on tak ma:) 24.02.2021, 13:16
melon i sraulon to ten sam ciepły gościu - widzi faceta i się podniecił. Najwięcej homofobów wśród prawicowych kryptogejów, che che
do pogardliwego geja
do pogardliwego geja 24.02.2021, 11:39
ty, a ty gacie w ciapki to z sortów chińskich dostajesz? Pogarda wobec tego, gdzie ktoś kupuje sraulon?
Czy się podnieciłeś widokiem faceta?
podpowiedź
podpowiedź 24.02.2021, 09:52
Zbierzcie podpisy pod rozliczeniem tych co kłamali na temat rzekomo pozyskanych pieniędzy skradzionych z VAT a przeznaczonych na wielkie cele społeczne.
"pomyliliśmy się"...
"pomyliliśmy się"... 24.02.2021, 14:38
Łukasz Czernicki, główny ekonomista Ministerstwa Finansów. - Natomiast w grafice KPRM to błąd, ktoś zrobił slajd na szybko, wysokość luki VAT jest podana w procentach PKB, tak nie powinno być. To przeszacowuje lukę VAT - dodał
Piff
Piff 24.02.2021, 09:20
Tej z niebieskiej sukience zadarby ja do gory hi
do slepego
do slepego 24.02.2021, 18:30
A gdzie ty tam sukienkę widzisz.
Dana
Dana 24.02.2021, 17:51
Widać że Kotuli babka ha ha
goodbay
goodbay 24.02.2021, 08:57
Najwazniejsze, że do neiktórych dotarło ze te niegodziwosci za nasze pieniadze.
R.W
R.W 24.02.2021, 08:43
I oni nazywają się demokratami, powinno być chyba hipokrytami. Co to za demokracja, która nie daje mi możliwości wyboru, tylko narzuca mi co mam oglądać i co myśleć, czyli traktuje mnie jak idiotę. Jeszcze trochę dla naszego dobra zaczną nas zamykać w obozach żebyśmy sobie na wolności krzywdy nie zrobili. Nie wiem jak wam ale mi to coś przypomina
do debila karmionego sieczką propagandową...
do debila karmionego sieczką propagandową... 24.02.2021, 11:42
ty wciąż wklejasz bezmyślnie co ci partia kazała? To niech TVP info finansuje się samo - a nie z podatków - wtedy będzie RÓWNE TRAKTOWANIE!
A miliardy z budżetu zaoszczędzone...
Wtedy będziesz mógł oglądać co chcesz - ale WSZYSCY NIE BĘDĄ PŁACIĆ ZA JEDNĄ TELEWIZJĘ...
kumaty
kumaty 24.02.2021, 09:50
T.W. ale ty nie kumaty jesteś. Przeciez tu nie chodzi o wybór ale o okradanie. Biorą haracz od społeczeństwa i przeznaczają na propagandę jednej partii. To jest właśnie brak wyboru.
Royal
Royal 24.02.2021, 08:42
Same tam dzieciaki jeszcze pewnie 500 plus pobieraja na nich starzy ale oni chca tvp likwidowac a niech walcza o likwidacje 500 plus ktorzy pobieraja i okradaja panstwo
na szczęście inni myślą...
na szczęście inni myślą... 24.02.2021, 11:44
aleś ty durny - czyli "car batiuszka daje, to poddani mają milczeć"? Ot Kaczor wychował poddanych...
respirator
respirator 24.02.2021, 09:07
Napisał starzec Royal....
Royal
Royal 24.02.2021, 09:17
Gdybys mila olej w glowie to bys wiedzial ze co panstwo daje to daje z pieniedzy ludzi ktorzy pracuja ,a jezeli ty siedzisz na zasilku to kolejnym jeatwa darmozjadem.w tym kraju lic,acym na skrobane od ludzi
czyli TVP to według ciebie darmozjad???
czyli TVP to według ciebie darmozjad??? 24.02.2021, 11:46
"darmozjad w tym kraju liczącym na skrobanie od ludzi" - ROYAL - IDEALNIE PASUJE DO PARTYJNEJ TELEWIZJI!!!
MILIARDY DOTACJI Z PODATKÓW WSZYSTKICH - czy oglądają, czy nie, czy im się podoba, czy nie...
Sauron
Sauron 24.02.2021, 09:05
Zobaczą jak będą na krechę obiady jeść w szkole i w dziurawych butach chodzić jak za Tuska i skończą się iPhony
czyżby, sraulon?
czyżby, sraulon? 24.02.2021, 11:47
sraulon, znowu w Chinach jakąś pandemię szykujecie?
mieszko
mieszko 24.02.2021, 07:08
Zapomnieli jak Tusk nawoływał do niepłacenia abonamentu za TVP oni mają wszyscy zaniki pamięci to czerwona mafia dla tej opcji wszystko przeszkadza co polskie najlepsze niemieckie
:)
:) 24.02.2021, 11:49
ty mnieszko - ty wczoraj po polsku pisałeś lepRZE - to nie dziw, że boisz się języków obcych, jak w polskim nie bardzo - ale ludzi nie boją się świata...
proste mieszko
proste mieszko 24.02.2021, 08:57
Nie mogą pamiętać te dzieciaki czasów kiedy w pieluszkach latali.
ajwaj aleluja bismilah i na saturna  ha ah ah
ajwaj aleluja bismilah i na saturna ha ah ah 23.02.2021, 21:59
PATRIOTA TO IDIOTA ha ah aha pari ota ŁACINA tzn PARA ZNIKNIE TZN ŻE MEN SZCZYZNA I KOBIETA ZNIKNIE HA HA AH pozostanie ONO ON I HJOJ WIE CO JESZCZE HA HA AH TRANSHUMANIZM HA HA AHA MANIOS MED FHEF HA KED HA HA AH NVMASIOI SCURRARUM HA HA AH AHA w wolnym tłumaczeniu MANIUSZ STWORZYŁ MNIE DLA NUMERIUSZA HA HA AH IDZMY DALEJ MANIUS ME FECIT NUMERIO patrz niezłe usta stworzyły mnie dla liczby robotników ha ah ah ot i cała FILOZOFIA ZIEMI HA AH AH MAT MA PIETNASTKOWA I SZESTNASTKOWA HA HA AH AH KTOŚ NIE WIERZY JA ZAPRASZAM POKARZĘ HA AH AHA JESTEM PONAD TO CO NAS OTACZA HA HA AH A
otępienie
otępienie 23.02.2021, 21:40
Oj , dzieci źle się bawicie - dla was to swawola , zabawa , igraszka a tu chodzi o życie ...!
pisia obłuda...
pisia obłuda... 24.02.2021, 00:04
ciekawe, że prezydent Duda ma nie igra z życiem latając na narty, ale kto protestuje przeciw rządowi - igra...
Sauron
Sauron 24.02.2021, 02:51
Kiedy Tusk haratal w gale l był bogiem sportu to było dobrze a jak Duda pojedzie raz w roku n a narty to jest zdrajca i nierobem :)
do prymitywa, co po polsku czytać nie potrafi...
do prymitywa, co po polsku czytać nie potrafi... 24.02.2021, 13:41
sraulon, tłumacz chińsko polski ci się zaciął? A gdzie widzisz oskarżenia prezydenta RP o zdradę? Powiedz to w Chinach o prezydencie chińskim...
Będzie spokój z tobą...
Kolo