Ilość klepsydr wywiera złe wrażenie

  • 23.02.2021, 17:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ilość klepsydr wywiera złe wrażenie
Klepsydry pogrzebowe w Gryfinie od października ubiegłego roku robią złe wrażenie. Jest ich tyle, ile jeszcze nie było odkąd wymyślono tablice ogłoszeniowe. Ilość klepsydr dobitnie świadczy o znaczącym wzroście liczby zgonów, a co za tym idzie pogrzebów. Trudno nie wiązać tego z pandemią…

Znowu najwięcej klepsydr jest obok budynku Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie. Znowu się nie mieszczą…

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Augustyn
Augustyn 25.02.2021, 09:34
Czy to jest lekceważenie i sabotowanie katolickich zwyczajów i tradycji naszej wspólnoty, zresztą to nie tylko zwyczaje katolickie, to nasze zwyczaje, zwyczaje tej gminy. Panie burmistrzu ?
Gnomy u władzy ?
Gnomy u władzy ? 24.02.2021, 13:55
Temat istnieje co najmniej od października 2020 roku jak nie dłużej. Nie ma gdzie wieszać klepsydr. A zastępca Sawaryna Tomasz Miler napisał, po interpelacji radnych, że zwróci się do grabarzy z pytaniem jak długo potrwa epidemia. Może popatrz na punkty z klepsydrami np. ten przed urzędem lub posłuchaj codziennego komunikatu ministra zdrowia w mediach. Gazet kupujecie w urzędzie kilka kilogramów dziennie, to sobie zadaj wysiłek i poczytaj a jak nie umiesz czytać poproś mamusię " Poczytaj mi mamo". Poprzedni burmistrz Henryk Piłat na rozwiązanie tego problemu potrzebował by jednego dnia. Najpierw był by telefon a następnego dnia były by dokręcone dodatkowe tablice. Dla Milera to problem, który go przerósł.
niestety...
niestety... 24.02.2021, 15:42
gnomy. w dodatku mściwe i złośliwe...
przecież
przecież 24.02.2021, 09:01
Niedawno jakiś Blomka zmarł.
Senior
Senior 24.02.2021, 19:49
Umieramy przecież
Co z szacunkiem dla innych ludzi ? Jesteśmy wspólnotą a zachowan
Co z szacunkiem dla innych ludzi ? Jesteśmy wspólnotą a zachowan 24.02.2021, 08:03
Ty Sawaryn pozwalasz na takie praktyki temu twojemu wickowi ?
jest inaczej
jest inaczej 24.02.2021, 09:06
Odpowiedzialność spada na samego Sawaryna, bo to on bierze kasę za burmistrzowanie
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.02.2021, 07:47
Cała rodzinka taka.
JAREK ZAWSZE DZIEWICA RERAZ I ZWSZE W PIS PENISACH I SULEJKACH HA AH AHA…
JAREK ZAWSZE DZIEWICA RERAZ I ZWSZE W PIS PENISACH I SULEJKACH HA AH AHA 24.02.2021, 00:32
A MNIETEK NA KONU PRZEJEDZIE NAGO JAK CIOCIA GODIWA I ZNIESIE PODATKI OD SPANIA W UMIGG HA HA AH https://youtu.be/v4RAlLpeDAk
To psi ludzie i komuchy
To psi ludzie i komuchy 23.02.2021, 23:40
Tak traktują zmarłych. Chowają w odpadowej i rozbiórkowej ziemi . Blokują wieszanie nekrologów. Nie remontują walących się obiektów na cmentarzu. Ba ! W urzędzie nie pamiętają nawet o swoich zmarłych i byłych pracownikach i radnych. To są ludzie? Obowiązkiem katolika jest zadbanie o GODNY POCHÓWEK. To jest obowiązkiem każdego CZŁOWIEKA. Oni myślą o działkach i sobie. Pluję na nihilistów. Zaprzedali się  Zapewne mają solidne komunistyczne korzenie i takież wykształcenie.
amen
amen 23.02.2021, 23:36
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"
Memento mori
Memento mori 25.02.2021, 00:06
Krótka to pamięć.
miszk.
miszk. 24.02.2021, 09:01
Amen prawda!
czytelnik gminnego BIP
czytelnik gminnego BIP 23.02.2021, 22:28
Tutaj jest odpowiedź gminy na interpelację w tej sprawie:
https://bip.gryfino.pl/UMGryfi…
Bezczelny arogancki gnoj*
Bezczelny arogancki gnoj* 24.02.2021, 00:12
Aż podskoczyłem z wściekłości gdy przeczytałem co to g**** TM napisało. G*** nie widzi na tablicy ogłoszeń, choćby tej przed urzędem , że brakuje miejsc na klepsydry i będzie się o to pytał firm pogrzebowych. . To jest ZERO. Karma wróci do ciebie i przestań nas obrażać. To twoje IQ= ZERO
paradoks
paradoks 24.02.2021, 00:18
zero to niedosiężnie wysoki pułap dla niektórych... A odpowiedź faktycznie SKANDALICZNIE I BEZDENNIE BEZMYŚLNA... Najdelikatniej określając...
toksykologia czy stan umysłu???
toksykologia czy stan umysłu??? 23.02.2021, 23:53
Pytanie czy tę odpowiedź pisał człowiek trzeźwy???? "wystąpię do firm funeralnych z pytaniem, czy tendencja zgonów ma charakter trwały"?
Grabarza będzie pytał jak długo potrwa pandemia?
niekoniecznie pandemia
niekoniecznie pandemia 23.02.2021, 21:31
No cóż ... Pokolenia starszych - odchodzą ! I nikt tego nie zmieni ! Każdego to czeka ...
Odpowiedź TM to kpinaznaszej społeczności i skandal
Odpowiedź TM to kpinaznaszej społeczności i skandal 24.02.2021, 07:44
Ale godne odejście należy się nam wszystkim. Babci, dziadkowi, mamie, tacie sąsiadce, staruszkowi z domu pomocy i dziecku. Tworzymy społeczeństwo, jakąś cywilizację i prymitywów naruszających prawa natury należy eliminować.
wywieracz
wywieracz 23.02.2021, 19:22
Gorsze wrażenie wywiera na mnie lenistwo władz, które nie przykręca od kilku miesięcy potrzebnej dodatkowej tabliczki.
Joanna 79
Joanna 79 23.02.2021, 23:42
Dziękuję za te zdjęcia z klepsydrami.
Knagulec
Knagulec 23.02.2021, 19:34
Podziekujemy tym Panom
waszka
waszka 23.02.2021, 19:28
Trudno nie zauważyć.
Helenka
Helenka 23.02.2021, 19:07
Smutny to widok niestety bo to nasi sąsiedzi bliżsi czy dalsi, ale zawsze.
koscielny
koscielny 23.02.2021, 19:01
Niech spoczywają w pokoju. Amen!
Knagulec
Knagulec 23.02.2021, 18:55
Gumowca nadal brak
Hej ho
Hej ho 23.02.2021, 18:55
Co za bzdury, po co pisać takie rzeczy i siać ferment. ŻENADA!!!
histeryczny historyk?
histeryczny historyk? 23.02.2021, 19:08
wydział propagandy już ustala listy tematów, o których można pisać, żeby "fermentu nie siać"?
wartośc klepsydry
wartośc klepsydry 23.02.2021, 19:01
Nie takie Hej ho! Klepsydry to ważne informacje dla żyjących o ich niedawnych krewnych i znajomych.
.
. 23.02.2021, 18:50
Liczba. Naucz się w końcu
ty się skup na treści, to może zrozumiesz...
ty się skup na treści, to może zrozumiesz... 23.02.2021, 18:59
ty wykRZtałcony - doczytaj raz jedne SENS artykułu... A przy okazji - "ilość" jest poprawna...
tytuł
tytuł 23.02.2021, 18:28
Wywiera wrażenie na wrażliwych ludziach, ale nie na lenowym tercecie, który nie chce dokręcić dodatkowej tabliczki
szkoda słów
szkoda słów 23.02.2021, 18:36
Albo to tępa złośliwość, albo bezdenna głupota. Nie wiem, co gorsze. Dokręcenie tej tabliczki to jeden telefon kogoś z tercetu do puku i kilkanaście złotych na deseczkę, farbę i przykręcenie.
A może pan "złota rączka" z umigu by to mógł zrobić?
koleżanka
koleżanka 23.02.2021, 18:21
Żegnaj Tereska... Do zobaczenia...
Tablica
Tablica 23.02.2021, 18:21
Spokojnie. Jest jeszcze wolne miejsce dla Knagulca
niestety
niestety 23.02.2021, 18:10
Smutny obrazek.

Pozostałe