Zainteresowanie mieszkańców utwierdziło nas w przekonaniu

  • 24.02.2021, 16:41
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zainteresowanie mieszkańców utwierdziło nas w przekonaniu
Zbiórka podpisów w sprawie likwidacji TVP Info oraz abonamentu RTV przebiegła bardzo pomyślnie. Dopisały frekwencja, pogoda oraz dobry humor wszystkich, którzy włączyli się w naszą akcję.

Zainteresowanie mieszkańców utwierdziło nas w przekonaniu, że podpisy zbierane są w słusznej sprawie, a nasze zdanie nie jest osamotnione. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli lub przyjechali, aby złożyć swój podpis. Dziękujemy również za miłe słowa oraz okazane wsparcie.

O kolejnych zbiórkach podpisów we wspomnianej wyżej sprawie będziemy informować wkrótce.
Marta Narożańska
przewodnicząca Koła Młodzi Demokraci Gryfino

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (138)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bravo
bravo 27.02.2021, 18:32
Przecierają szlak!
jak widać
jak widać 27.02.2021, 11:29
Wojna ideologiczna trwa.
Okoń
Okoń 26.02.2021, 23:33
Ta Marta fajna dzaga
:)
:) 26.02.2021, 19:28
dzisiaj tvp info czołobitnie broniło "pana prezesa" co "chcą mu zrobić krzywdę"...
Nie - nie chodziło o tego "PREZESA" - tylko tego innego, co był burmistrzem (nomen omen) Pcimia...
Bogdan
Bogdan 26.02.2021, 19:25
Wreszcie Polska nie daje się doić. Opodatkować zagraniczne koncerny medialne, sieci handlowe itd. To normalne na zachodzie. Rodziny komunistów wolą wszystko co antypolskie. Takie nawyki z czasów sowieckich, no i strach, że wyjdą jakieś lewe przejęcia majątku państwowego, czy współpraca z UB.
pisia obłuda
pisia obłuda 26.02.2021, 22:59
Kujda Piotrowicz... Przejęcia też są, a jakże. I komuniści w rodzinie i przywileje...
M
M 26.02.2021, 18:56
REKLAMY W MEDIACH NALEŻY OPODATKOWAĆ JA JAKO ZWYKŁY CZŁOWIEK OD PŁACĘ PODATEK OD WSZYSTKIEGO OD KAŻDEGO DOCHODU OD UMÓW CYWILNO PRAWNYCH A MAEDIA ZARABIAJĄC KROCIE NA REKLAMIE NIE ODPROWADZAJĄ PODATKU - TO TEŻ JEST ICH DOCHÓD WIĘC POWINNI ODPROWADZIĆ PODATEK OD DOCHODU
:)
:) 26.02.2021, 19:29
Nie krzycz - nie zauważyłeś, że to nie temat wolności mediów i haraczu, tylko propagandy za pieniądze wszystkich podatników uprawianej przez partyjnych demagogów?
a tobie jak pójdziesz do sklepu po chleb nagle dodatkowy haracz każą zapłacić?
a tobie jak pójdziesz do sklepu po chleb nagle dodatkowy haracz każą zapłacić? 26.02.2021, 19:15
Aleś ty idiota - ile reklam ma kur.wizja? I jeszcze miliardy dotacji z podatków, które płacą inni. W tym media niezależne od partii rządzącej. Na telewizję, która jest ich konkurencją...
m
m 26.02.2021, 18:52
Gdybyśmy mieli takie rządy jak teraz po 1989 r to i przemysł stoczniowy by prosperował i motoryzacyjny i dystans do krajów takich jak Niemcy czy Francja byłby już niewielki. Ale niestety komuch ze zdrajcą Bolkiem dokonali rozbioru polskiego kapitału uwłaszczając się na nim i z tego są takie zapóźnienia. A takie młodziki po 18-25 lat wychodzą i plują na rząd że propaguje Polski kapitał narodowy
"plują na rząd" che che che...
"plują na rząd" che che che... 26.02.2021, 19:17
Wypisz wymaluj opinia kacykow komunistycznych o "krainie szczęśliwości" - gdyby rządzili w Polsce już od od 1920...
cyklon
cyklon 26.02.2021, 08:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kojot
kojot 25.02.2021, 23:23
W komentarzach uaktywniły się ruskie gawnojedy i pozyteczni idioci. Pewnie jeszcze z czasów PRL, dziadkowie-ubecy i dziadkowie-milicjanci. Negują COVID, ale sami się pchali po szczepienia bez kolejki :)
hiena?
hiena? 26.02.2021, 00:21
mówisz o stryjecznych dziadkach prezesa? Nie lubię sięgać do rodzin - bo co człowiek winny, że miał w rodzinie kogoś... Tym bardziej, jak to już zmarli...
cyklon
cyklon 26.02.2021, 08:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Zakaz skrętu w lewo
Zakaz skrętu w lewo 25.02.2021, 22:11
A kiedy zbierane będą podpisy żeby drogę przez Łużycką zrobić??Bo jeszcze pół roku i trzeba będzie pontonami do pseudo centrum wpływać .
porada
porada 25.02.2021, 23:22
Zbierz podpisy pod referendum o odwołanie nieudacznych - to będzie szansa na Łużycką...
młody demokrata
młody demokrata 25.02.2021, 20:40
Czy nie dziwi was fakt że ruskie trolle tak atakują opozycję i PO?
stary demokrata
stary demokrata 26.02.2021, 12:53
Na jakiej podstawie uważasz, że ktoś jest ruskim trollem? Czy tylko dlatego, że ma inne zdanie od twojego? Na tym teraz polega demokracja? Możesz mieć swoje zdanie ale tylko wtedy, kiedy jest zgodne z twoim?
"możesz mieć swoje zdanie, pod warunkiem, że jest zgodne ze zdaniem…
"możesz mieć swoje zdanie, pod warunkiem, że jest zgodne ze zdaniem tefał kurskiej"? 26.02.2021, 13:11
Kwintesencja obłudy - podważać wolność i demokrację w sprawie wydawania WSPÓLNYCH pieniędzy Polaków pod hasłem "każdy może mieć własne zdanie".

a ZAGRANICZNYM TROLLOM CHODZI O TO, żeby skłócić i osłabić Polaków.
sauron
sauron 25.02.2021, 21:13
a nie dziwi was to ze nie chcemy powrotu tego co bylo czyli nic nie bylo? mlody demokrato chyba nie pamietasz co bylo za PO czyli nic nie bylo?nic dziwnego nie widze ,ze nie chcemy byc poklepywani jak pacholki Mlody demokrato
łowca zagranicznych trolli
łowca zagranicznych trolli 25.02.2021, 21:29
sraulon, przecież pisałeś niedawno "wy Polacy" - to dlaczego ty - nie Polak masz dyktować, co w Polsce chcesz, a czego nie?
ja
ja 27.02.2021, 09:17
to ty chcesz mi zabrać tvp którą ja uwielbiam gdzie tu demokracja
ty
ty 27.02.2021, 10:56
Jeśli "uwielbiasz" tvp to pomyśl że inni nie uwielbiają. To dlaczego mają płacić za twoją satysfakcję?
Jedna partia - jeden naród? Nie. Przecież PUBLICZNE media nie są monopartyjne...
Obser
Obser 25.02.2021, 19:59
Mamy sporo kanałów tv, a więc można słuchac tylko tych, które uważa się za wiarygodne. Demokracja polega na udostępnianiu informacji z różnych źródeł, a nie na ich likwidacji. Oglądalność zadecyduje o ich przetrwaniu w przestrzeni medialnej. Za czasów PO nie było takich źródeł i była tylko jedna słuszna linia informacji w TVp1, tvp2 czy w TVN, a teraz mamy możliwość posłuchać różnych poglądów różnych ludzi i przemyśleć które informacje są dla nas rzetelniejsze. To,że młodzi ludzie zbierają podpisy nie jest złe, ale powinni najpierw przemyśleć co czynią, a nie ulegać fatalnym emocjom wywoływanym przez polityków.
a ty biedaku wciąż nie pojmujesz o co chodzi????
a ty biedaku wciąż nie pojmujesz o co chodzi???? 25.02.2021, 20:35
I zobacz co z ciebie paski tevałpis zrobiły - niby umiesz czytać a nie rozumiesz wciąż - że różnica polega na tym, że partyjna propaganda rządzącej partii uprawiana jest za GRUBE MILIARDY WSZYSTKICH PODATNIKÓW - w tym również podatki innych telewizji.
I to nie ma nic wspólnego ani z demokracją, ani ze sprawiedliwością.
PO PZPR
PO PZPR 25.02.2021, 18:25
Posłanki Lewicy zaapelowały w czwartek do wszystkich posłów o poparcie wniosku o rozpoczęcie prac nad projektem tzw. ustawy ratunkowej depenalizującej pomoc przy aborcji. --------------------To teraz będziecie zbierali podpisy dla towarzyszki Kotuli ???????????
gwint
gwint 25.02.2021, 18:47
PPZPR nie preroruj o sprawach o których nie masz zielonego pojęcia.
Głos ludu
Głos ludu 25.02.2021, 16:12
Demokraci chcą likwidacji jednego z mediów. Demokraci chcą likwidacji jednego z mediów, które ma odmienne opinie od nich. Czy nazwa demokraci tu pasuje? Myślę, że powinni zmienić nazwę na Zwolennicy jedynego słusznego myślenia.
a ty biedaku nadal nie wiesz o co chodzi?
a ty biedaku nadal nie wiesz o co chodzi? 25.02.2021, 20:36
Biedaczku - a czy WSZYSTKIE MEDIA DOSTAJĄ Z BUDŻETU TYLE SAMO MILIARDÓW DOTACJI?
ja
ja 27.02.2021, 09:22
A jakim prawem mamy dotować zagraniczne media
ty
ty 27.02.2021, 10:56
a jakim prawem mamy dotować partyjną tubę propagandową?
sauron
sauron 25.02.2021, 21:14
biedaczku bo inne media atakuje Polske i w niczym nie pomagaja a do tego nie placa podatkow i nie sa polskie
łowca zagranicznych trolli
łowca zagranicznych trolli 25.02.2021, 21:30
sraulon - u was w Chinach to się zlewa w jedno ALE W POLSCE PARTIA RZĄDZĄCA TO NIE JEST CAŁA POLSKA...
Sauron
Sauron 25.02.2021, 23:01
A zagraniczne ataki też nie są polskie
dlategp atakujesz sraulon...
dlategp atakujesz sraulon... 25.02.2021, 23:23
no cały czas tu piszą o tobie sraulon - jesteś na usługach obcego państwa - skłócasz i osłabiasz Polskę i jej sojuszników...
cyklon
cyklon 26.02.2021, 08:25
a co moga robic innego jak nie atakowac ?nic.....

Sauron, przyjmi jeden nick.
administrator
PO PZPR
PO PZPR 25.02.2021, 14:42
No to znaczy - ILE ???? Zbiórka podpisów w sprawie likwidacji TVP Info oraz abonamentu RTV przebiegła bardzo pomyślnie.Tak zawsze mówił Gomułka i Gierek . ILE ???? towarzyszko ILE ???
tyle:)
tyle:) 25.02.2021, 20:37
tyle ile ksiądz zebrał na tacę:):):)
Żółta koszulka
Żółta koszulka 25.02.2021, 12:25
Stawiam na młodzież kwiat i przyszłość narodu
racja
racja 25.02.2021, 14:17
Ja się cieszę, że są uśmiechnięci i im się chce - a nie ogłupiali i łatwo sterowalni przez władzę...
Royal
Royal 25.02.2021, 11:36
Znowu pokolenie 500 plus oddajcie te 500 olus o starzy pobieraja na was dopiero skladajcie petycje jakiekolwiek
do pezeperowskiej mentalności
do pezeperowskiej mentalności 25.02.2021, 14:07
ty, a Jarosław oddał coś PZPR - bo przecież gwiazdor komunistycznego filmu był?
zgr
zgr 25.02.2021, 12:16
Royal idź ty buraku.
Laik
Laik 25.02.2021, 10:45
Zuch dziewczyny. Tylko następnym razem musicie informację o takiej akcji bardziej nagłośnić. Nie każdy ma internet. Należy zrobić kilkadziesiąt kserokopii i wykleić nimi wszystkie słupy ogłoszeniowe. Uważajcie tylko aby nie umieszczać ogłoszeń w miejscach niedozwolonych. Trzeba przyznać, że zagotowaliście pianę na buzi bezmózgowców. Dowodzą tego te wszystkie negatywne komentarze. Trzymam za Was kciuki.
m
m 25.02.2021, 20:26
Laik jesteś i laikiem zostaniesz
Jolka.
Jolka. 25.02.2021, 08:59
Ci co podpisują te listy, jednocześnie powinni wyrazić zgodę że nie będą pobierali 500+,300+,i będzie ok.?
do złodzieja, co zawłaszczył państwowe i uważa, że jego...
do złodzieja, co zawłaszczył państwowe i uważa, że jego... 25.02.2021, 14:09
A czy te plusy to z prywatnej forsy oligarchy - złodzieja co ukradł i ochłapy rozdaje?
Czy pieniądze wszystkich?
Clara
Clara 25.02.2021, 12:04
Tak jestem za.
m
m 25.02.2021, 20:29
ile ty masz dziecko lat - ogarnij się Po zlikwidowała niema l cały Polski kapitał wyprzedając co się da to teraz jeszcze likwidacja mediów publicznych. Myślałem ze ta partia tj. PO jest skompromitowana już do granic ale teraz widzę że maja jeszcze rezerwy
biedaczku...
biedaczku... 25.02.2021, 20:39
staruszku sklerotyku - a ty ile masz lat,że pezetperowską telewizję nazywasz "publiczną"? A gdzie tam miejsce dla NIE PISOWCÓW?
A przepraszam - zapełniają je Ziobrowcy i Gowinowcy - to takie media "publiczne" w wydaniu jak z PRL - tam też były trzy partie, che che...
m
m 26.02.2021, 18:35
ty biedaczek akurat w publicystyce miejsce jest bo regularnie wypowiada się opozycja tylko druga sprawa że ich wypowiedzi i działania polityczne są mocno nieudolne zwłaszcza widać to w PO. Fakt że jeżeli chodzi o sprawy kulturalne to ten natłok disco polo w TVP mi również nie odpowiada ale co do publicystyki to nie mam uwag.
lubisz wersję propagandy z komuny?
lubisz wersję propagandy z komuny? 26.02.2021, 19:20
oj tak, telewizja za czasów PRL też pokazywała opozycję - "wichrzycieli, młokosów, co zamiast nauką podburzani przez zachodnich imperialistów."...
wyjaśniam
wyjaśniam 25.02.2021, 11:12
Jolka kiedy wreszcie zrozumiesz, że PIS niczego Ci nie DAJE ? To są nasze pieniądze, z naszych podatków! JASNE?
Sairon
Sairon 25.02.2021, 21:41
Masz rację . tak jest w każdym kraju Uni Europejskiej wszystko jest z podatków nic za darmo nikt nie daje
pace z tobą
pace z tobą 25.02.2021, 09:02
Jolka a co ma piernik do wiatraka? Rozum ci odebrało?
:)
:) 25.02.2021, 14:10
jolka kur.wizję info naoglądała się, to uważa jak w Korei Płn - Kim da, Kim dobry pan...
bezmózg
bezmózg 24.02.2021, 23:51
Zbierajcie podpisy i zlikwidujcie sobie 300+, 500+, bon turystyczny+, 13-stą i 14-stą emeryturę, ... itd itp,
lewackie Gryfino i mamuśki z wózkiem chyba bez mózgu,
zmanipulowane przez tvn i kolendę,
lepiej sobie wyprostujcie zwoje mózgowe, bo chyba wam się zbytnio pozwijały
a po w/w zasiłki pierwsi w kolejce stoicie w czarnych okularach dla niepoznaki,
żal mi was.
do mentalnego komunistycznego kacyka
do mentalnego komunistycznego kacyka 25.02.2021, 08:10
a komuna była taka miła, pracę dawała - kacykowie partyjni za nic nie mogli zrozumieć czemu "mamuśki z wózkiem" (CZY CHODZI O NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POGARDĘ????) i reszta społeczeństwa NIE CHCE KOMUNY????
postkomuna
postkomuna 25.02.2021, 12:08
Nie chodzi o niepełnosprawnych tylko mamuśki z 500+ w wózkach . Dla niepełnosprawnych nikt normalny pogardy nie żywi natomiast dla niewdzięcznej hołoty co to kąsa rękę która mu jeść daje ,już tak.
PRAWDA
PRAWDA 25.02.2021, 21:16
Święta Prawda i Tylko Prawda,
dobrze napisane,
mamuśka z wózkiem podpisuje i podcina gałąź na której siedzi,
no ale ta pani ogląda tvn i nie bierze 300+ i 500+,
gdyż mąż pracuje w Norwegii i co miesiąc przywozi 25 tysi,
i nie kazał żonie stać w kolejce po PiSowskie pieniądze.
do jełopa
do jełopa 25.02.2021, 21:32
a to "PiS daje" - czy najpierw musi zabrać od pracujących w postaci podatków?
"niewdzięczna hołota, co kąsa rękę,co jeść daje" - POLECIAŁEŚ…
"niewdzięczna hołota, co kąsa rękę,co jeść daje" - POLECIAŁEŚ KACYKU PARTYJNY, POLECIAŁEŚ... 25.02.2021, 14:19
Niepełnosprawni poznali pogardę, jak od Kaczyńskiego w sejmie zostali planszami odgrodzeni, bo się ich widać brzydził.
...
... 25.02.2021, 20:57
Pisowcy tak zawłaszczyli państwo, że potrafią mówić "niewdzięczna hołota, co kąsa rękę, która jeść daje" - A PRZECIEŻ POLACY TO IM DAJĄ "JEŚĆ" - z własnej pracy nie żyją!!!
do pisiaka
do pisiaka 25.02.2021, 00:39
bezmózg to dobry nick. Przecież w zbieraniu podpisów kompletnie nie o to chodzi. Ale wy jesteście przecież specjaliści od robienia wody z mózgu.

Pozostałe