Najwięcej zmarło 70-latków, ale i 50-latka

  • 25.02.2021, 19:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Najwięcej zmarło 70-latków, ale i 50-latka
Z żalem żegnamy kolejnych mieszkańców Gryfina. Na tablicach ogłoszeń pojawiły się nowe klepsydry. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętają, by kiedykolwiek wcześniej było ich aż tak wiele.

W ostatnich dniach odeszło aż troje 70–latków. Wśród zmarłych jest też 50-latka. Nawet w czasach pandemii to za młody wiek aby umierać….

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

malutkin
malutkin 28.02.2021, 21:28
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków Amen.
eM
eM 26.02.2021, 21:59
Tym co mówią że covid nie gtoźny polecam powiedzieć o tych, którym zmarli bliscy...
Mira
Mira 26.02.2021, 12:20
Z tego wniosek, że nawet 50-latka może uśmiercić wirus.
Baca
Baca 26.02.2021, 09:37
A my scepimy i scepimy.
Wszyscy umrzemy...
Wszyscy umrzemy... 25.02.2021, 23:44
Żegnaj Piotrze. Mało kto wie ale to dzięki niemu zlikwidowano w 1991 może drugim roku ciągłe braki wody na trzecich i czwartych piętrach na GT. Dzisiaj to stara historia a szczegóły zna ledwie kilka osób.
Bill
Bill 26.02.2021, 10:27
A o co konkretnie chodzi?
Krystyna
Krystyna 26.02.2021, 08:10
Bzdura!Skąd takie wiadomości?Co ujęcia wody , hydrofornie miały ( i mają) wspólnego ze S-lnią.
!!!
!!! 26.02.2021, 09:39
Głupia jesteś.
jacek
jacek 25.02.2021, 23:00
Każdego życia szkoda, a tych młodzieniaszków zwłaszcza...
Spoczywajcie w spokoju...
Anonim
Anonim 25.02.2021, 21:26
Gdyby nie to że ta 50-latka musiała czekać 10 godzin na izbie aż ją przyjmą na oddział to może ten nekrolog by dzisiaj tam nie wisiał i zmarła na inna chorobę a nie na COVIDa
z b. pracy
z b. pracy 25.02.2021, 23:01
Anonim, a gdzie pani Jola musiała czekać 10 godzin?
Anonim
Anonim 01.03.2021, 23:11
Na Izbie w Gryfinie i to w dodatku dzień wczesniej jak wezwano do niej pogotowie to powiedzieli że nic jej nie jest ratownicy medyczni
pobożna
pobożna 25.02.2021, 20:51
Świeć Panie nad ich duszami!. Amen
Knagulec
Knagulec 25.02.2021, 20:38
Przegnać gumowca z powiatu
Stefan
Stefan 25.02.2021, 20:30
Czy czasami Piotr Czaczyk to nie ejst dziadek Macieja Czaczyka tego, który występował w programie Must Be The Music? Tam był taki motyw, że uczył wnuczka gry na gitarze.
do Stefana
do Stefana 25.02.2021, 21:10
Dokończ że później ten wnuczek został księdzem..
???
??? 25.02.2021, 23:46
Niestety.
mieszkaniec
mieszkaniec 25.02.2021, 20:51
Dokładnie!
SM
SM 25.02.2021, 20:51
Tak to byly orezes Spółdzielni Mieszkaniowej.Wiecej nie napiszę
zdziwiony
zdziwiony 25.02.2021, 20:23
Co robią klepsydry na cmentarzu żołnierzy radzieckich?
Jeans
Jeans 25.02.2021, 20:20
Jak dojdzie trzecia fala i wariant brytyjski to dopiero się zdziwicie!!!
stłucz termometr, nikt nie będzie miał gorączki...
stłucz termometr, nikt nie będzie miał gorączki... 25.02.2021, 20:26
Obawiaj się wariantu podlaskiego - różni się od innych tym, że go nikt nie badał...
obawiam się
obawiam się 25.02.2021, 20:31
Wariant podlaski to chyba już jest i wlasnie widac go na tablicach z klepsydrami.

Pozostałe