Budowy stacji bazowej w Chwarstnicy - stanowisko inwestora

  • 26.02.2021, 13:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Budowy stacji bazowej w Chwarstnicy - stanowisko inwestora
W ramach swojej działalności operacyjnej P4 sp. z o.o. (operator sieci PLAY) prowadzi w trybie ciągłym wiele inwestycji infrastrukturalnych na terenie całego kraju, w tym także w województwie zachodniopomorskim. Celem prowadzonych inwestycji jest zapewnienie jak najlepszego dostępu do bezprzewodowej sieci telekomunikacyjnej pozwalającej na niezakłócone rozmowy oraz dostęp do szybkiego połączenia internetowego.

Czasy globalnej pandemii, a w konsekwencji stanu epidemii na terenie Polski, jeszcze wydatnej podkreśliły rolę sprawnej i nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej. To dzięki niej możliwe jest zdalne wykonywanie pracy, zapewniającej wielu rodzinom utrzymanie, prowadzenie lekcji na platformach do e-learningu czy też najważniejsze – czyli wezwanie pomocy medycznej, kiedy wymaga tego sytuacja.

Właśnie ta szczególna sytuacja powoduje, że jako operator dostajemy wiele apeli i listów od mieszkańców miejscowości z całej Polski, którzy proszą o zintensyfikowanie działań inwestycyjnych, nawet w miejscach, gdzie jeszcze niedawno można było spotkać głosy sceptyczne wobec rozwoju technologii bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych.

Infrastruktura w Chwarstnicy oparta będzie o standardową technologię wykorzystywaną przy tego rodzaju inwestycjach. W Polsce funkcjonuje obecnie kilkadziesiąt tysięcy stacji bazowych telefonii komórkowej, więc nie jest to inwestycja, która w żaden sposób się wyróżnia.

Inwestycja w Chwarstnicy uzyskała Decyzję Lokalizacyjną Celu Publicznego w kwietniu 2020 r., a we wrześniu tego samego roku Pozwolenie na Budowę.

Czas epidemii oraz ostatnie miesiące obfitują w wiele tzw. fake-newsów związanych z funkcjonowaniem infrastruktury telefonii komórkowej. Rozumiemy, że odróżnienie fałszywych od prawdziwych informacji może być dla wielu osób niełatwe. Dlatego też zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane technologią sieci komórkowych, w pierwszej kolejności do weryfikacji wartości merytorycznej źródeł traktujących o rozwoju infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce.

Wierzymy, że budowanie wiedzy na temat funkcjonowania technologii telefonii komórkowej w oparciu o źródła naukowe bazujące na faktach pozwoli zrozumieć wszystkim zainteresowanym, że zarówno proces inwestycyjny związany z rozwojem i modernizacją sieci jak i wykorzystywane technologie są bezpieczne dla zdrowia i życia ludzi oraz środowiska naturalnego.

O inwestycji pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/39821,buduja-maszt-nadajnika-w-poblizu-szkoly-wladza-nie-przejawia-zainteresowania

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oświecony
Oświecony 27.02.2021, 19:26
Przestancie 5g jest szkodliwe.. jest to robione by czipy w szczepionkach mogli lapac lepszy zasieg i ograniczajac nasza wolnosc..
zatroskana
zatroskana 27.02.2021, 20:15
oświecony, powiedz, coś ci spadło na łeb, dlatego zobaczyłeś jasność - a potem już było wszystko inaczej?
do fejkniusiarza z 19.26
do fejkniusiarza z 19.26 27.02.2021, 19:39
Szkodliwy to jest twój jad!
Knagulec
Knagulec 27.02.2021, 12:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Do dzieci tym co mają jeszcze laptopa
Do dzieci tym co mają jeszcze laptopa 26.02.2021, 23:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Chwarstnica
Chwarstnica 26.02.2021, 14:46
"Wierzymy, że budowanie wiedzy na temat funkcjonowania technologii telefonii komórkowej w oparciu o źródła naukowe bazujące na faktach pozwoli zrozumieć wszystkim zainteresowanym, że zarówno proces inwestycyjny związany z rozwojem i modernizacją sieci jak i wykorzystywane technologie są bezpieczne dla zdrowia i życia ludzi oraz środowiska naturalnego." - Ciekawy czy inwestor koło swojego domu stawia maszty, których poziom emitowanego przez stacje bazowe pola elektromagnetycznego ma negatywny wpływy na nasze zdrowie?!?!?!?!
macie prz  je  banbe
macie prz je banbe 26.02.2021, 14:40
wyrazy współczucia dla pobliskich domów ***
maselnica
maselnica 26.02.2021, 13:30
masło maslane

Pozostałe