Jechał do pracy z białymi i zielonymi narkotykami

  • 26.02.2021, 18:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jechał do pracy z białymi i zielonymi narkotykami
Gryfińscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pracując nad jedną ze spraw namierzyli mieszkańca Gryfina, który jak wynikało z wcześniejszych ustaleń, mógł być przewożone narkotyki.w busie w drodze do pracy. Przy zatrzymanym mężczyźnie ujawniono dwie różnego rodzaju narkotyki.

-Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie działając na podstawie materialow wlasnych zatrzymali 30-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu gryfińskiego, który to posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy o wadze 7 gram oraz marihuany o wadze 9,3 grama. Zatrzymania dokonano w Gryfinie na ul. Łużyckiej, podczas gdy mężczyzna znajdował się w busie pracowniczym - informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do kontroli i zatrzymania doszło 24 lutego 2021 r. około godz. 5.50.

Sprawa trafi teraz do Sądu Rejonowego w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Twoja stara
Twoja stara 01.03.2021, 13:04
Jak to z baraków od Andżeliki towar był i wszyscy o tym wiedza ale nikt posprzątać nie chce tego śmietnika bo po co
nerkotest
nerkotest 01.03.2021, 13:17
Obstawiam, że jesteś na dragach. Niestety to jest coraz częstsze, że ludzie ćpają i wsiadają za kierownicę, a co taki zrobi nigdy nie przewidzisz. O ile wiesz co się dzieje z pijanym, tak nigdy nie przewidzisz jak na kogoś działają prochy.
WDR
WDR 01.03.2021, 12:32
Słuchajcie nie bierzcie ***. Później jest straszny zjazd i stany lękowe. Wasz Wujek Dobra Rada.
Bosman
Bosman 01.03.2021, 00:28
A
Koala
Koala 27.02.2021, 19:32
Towar pewnie z niepodleglosci
Narkoman
Narkoman 27.02.2021, 20:12
Ty koala uważaj 
Okoń
Okoń 27.02.2021, 21:29
Bo co grzejniku
Bill
Bill 27.02.2021, 19:40
A gdzie na Niepodległości jest hurtownia?
on wie
on wie 28.02.2021, 00:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

b
b 28.02.2021, 01:21
Którego?
on wie
on wie 28.02.2021, 12:28
tego co im przywozi towar na gryf (bartosz)
Łuki
Łuki 28.02.2021, 15:19
Chodzi o ten blok po remoncie ??
c
c 01.03.2021, 00:01
Zapytaj tego z BełchaTowa to wszystko Ci powie, ponieważ go nie cierpi strasznie, bo go z kolegami z kijami ganiali
Pierdoła niemota
Pierdoła niemota 01.03.2021, 17:43
Ty cfelu z puch moje kumpel mu nos złamał
Wiesława
Wiesława 27.02.2021, 14:58
I dobrze.. narkoman jeden zapewne by dawał innym dzieciom napalą się tej marichuany i zaczną okna wybijać bić innych wszystko przez te prochy
prosty wniosek
prosty wniosek 27.02.2021, 12:48
Czyli diler wiózł kolegom i koleżankom do pracy.
Gość
Gość 27.02.2021, 00:21
Ja znam jeden sprawdzony sposób na walkę z wszystkimi dealerami w tym kraju i na świecie. Zalegalizować ten syf. Człowiek jest postacią rozumną i wie co dla niego dobre, a co złe. Niech państwo się w to nie miesza. Skoro ma prawo zabronić mi dzisiaj ćpać to jutro może mi zabronić np. pić herbatę rano. Gdyby to było legalne, wtedy działałaby tylko selekcja naturalna, a te pieniądze zmarnowane na walkę z narkotykami można by zainwestować w coś bardziej sensownego, jak wyciąganie ludzi z nałogów ludzi, którzy CHCĄ, ci którzy nie chcą niech dalej się zatracają
ale...
ale... 27.02.2021, 10:10
Od zalegalizowania kradzieży i gwałtów liczba złodziei i gwałcicieli nie spadnie...
oczy
oczy 27.02.2021, 00:15
Wiadomo, że postronni ludzie widzą przed swoimi blokami jak się schodzą podają coś sobie, podchodzą do samochodu i podają sobie przez szybę, ludzie to jest dookoła nas.
giga
giga 27.02.2021, 00:12
Gdzie o tej porze wożą do pracy?
Dzielnicowy
Dzielnicowy 26.02.2021, 21:19
Kilka deelerow będzie ogarnialo ale gierke
Łowca dilerów
Łowca dilerów 27.02.2021, 09:54
Daj adresy dilerów
Knagulec
Knagulec 26.02.2021, 21:45
Chyba gier jak gumowiec
.
. 26.02.2021, 20:40
Kordelas, masz trochę zielonych narkotyków? I goudy trochę by się przydało
Okoń
Okoń 26.02.2021, 19:06
Brawo kolejny szczerbaty ćpun i dealer wyeliminowany ze społeczeństwa teraz pajda do puchy raz dziennie zryć i trzy razy wp....
Kg
Kg 27.02.2021, 10:59
Szczerbaty to cie spłodził
Okoń
Okoń 27.02.2021, 12:19
A ciebie wyk....
Okoń
Okoń 28.02.2021, 12:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

byczo
byczo 26.02.2021, 19:02
Amfetamina to już konkretny towar.

Pozostałe