Dziura na dziurze, nie można przejechać tą drogą! - skarży się czytelniczka [interwencja igryfino]

  • 27.02.2021, 19:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziura na dziurze, nie można przejechać tą drogą! - skarży się czytelniczka [interwencja igryfino] Fot. czytelniczka igryfino
Proszę opisać stan drogi miedzy Daleszewem a Starymi Brynkami w gminie Gryfino. To co się tam dzieje z nawierzchnią, to jakaś masakra. Nie można tamtędy w ogóle przejechać. Dziura na dziurze! A przecież ta droga do kogoś należy i ktoś jest za nią odpowiedzialny! Teraz jak woda wyschła, jest jeszcze gorzej. Jednym słowem masakra. Chciałabym, żeby odpowiedzialni za tę drogę wsiedli do swoich wypasionych aut i się tam przejechali - mówi nam czytelniczka.
Sprawdziliśmy - to droga powiatowa. Interweniowaliśmy zatem w Wydziale Zarządzania Drogami w Gryfinie i otrzymaliśmy odpowiedź.
 
-Faktycznie podczas ostatnich roztopów w wielu miejscach na naszych drogach utworzyły się miejscowe zastoiska wody, również taka sytuacja miała miejsce na drodze pomiędzy Daleszewem, a Starymi Brynkami. Dość szybko w tych miejscach pojawiły się także uszkodzenia nawierzchni drogi. Na wspomnianej drodze najgłębsze ubytki zostały już uzupełnione, pozostałe ubytki są dużo płytsze i zostaną naprawione w najbliższych dniach - obiecuje Arkadiusz Durma, naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami w Gryfinie i na dowód rozpoczęcia prac przysłał nam zdjęcie pierwszych zasypanych dziur w tej drodze.
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nie fair
nie fair 28.02.2021, 23:41
gminne drogi i wsie są tak traktowane jakby tam ludzie nie placili podatków..A placą nie malo ...bodaj od samych gruntów.
Ku pamięci odpowiedzialnym za drogę
Ku pamięci odpowiedzialnym za drogę 28.02.2021, 21:30
Za tę drogę odpowiada Starostwo Powiatowe z Wojciechem Konarskim na czele. Z Ewą Dudar jako wicestarostą i Jerzym Milerem członkiem zarządu powiatu. No i jeszcze wspieracze w radzie powiatu: Roman Michalski, Hubert Andrych i Aleksandra Misiuna-Gólcz. Warto pamiętać.
wniosek
wniosek 28.02.2021, 23:05
Gdzie nie spojrzysz - Miler...
pallacco
pallacco 28.02.2021, 23:15
Dorwali się do władzy to niech się biorą też za robotę.
Observer
Observer 01.03.2021, 10:13
Pojawią się za dwa lata przed wyborami, żeby obiecać naprawę drogi. Jak się chciało to się ma: Wojtka z Dudar i Milerem w powiecie i Mietka z pomagierami Nikitinskim i Milerem w gminie. Jedni drudzy siebie warci.
Zenek
Zenek 28.02.2021, 11:57
Moja rada do przemyślenia władzom i radnym naszej gminy,może tak będziecie pobierać opłaty za przejazd przez "skansen" i tym sposobem jest sposób na zwiększenie swoich premii za wynalazki?
do interesownego
do interesownego 28.02.2021, 12:02
Trzepak a co ty z tego będziesz miał?
:)
:) 28.02.2021, 23:06
budkę z biletami:)
Drogowiec
Drogowiec 28.02.2021, 10:30
Tak będzie wyglądać gminna ulica Łużycka po oddaniu do użytku obwodnicy Gryfina w 2025r.albo 2026 roku.
Swoj
Swoj 28.02.2021, 10:28
Rzeczywiście fatalna sytuacja w Daleszewie na sportowej zrobiono drogę też jest to droga gminna jedzie się super ale zaprzeproszeniem z***one jest pobocze prawej strony , jechałem akurat w tym czasie z boiska jak zaczęło lać nie zamówicie było to koniec grudnia woda leciała środkiem wypływała też z jednej posesji na prawą stronę dalej przez podjazd do posesji nr 8 i 6 nawet nie było za bardzo widać ,żeby w te rynienki obok posesji nr4 wypływa stojąc samochodem na poboczu tej drogi i widziałem szkoda bo miałem rozładowany telefon bobym to nagrał siedząc samochodzie , gdzie jest radny Trzepacz to jest jego okręg i boisko odrzański niech przejedzie się w czasie deszczu to zobaczy na własne oczy
To droga śMniotka
To droga śMniotka 28.02.2021, 10:22
Typowa gminna droga przy której nie mnieszka żaden sawaryniarz.
Gumowiec
Gumowiec 28.02.2021, 07:43
Dziury jak w knagulcowych skarpetkach i pantalonach
Stare Brynki
Stare Brynki 28.02.2021, 05:36
Jeżeli to gminna droga to Miler nie ma kasy bo tam nie ma tam interesu (działek )?
Drogi Milerka
Drogi Milerka 28.02.2021, 00:05
To dobra droga gminna. Robimy konsultacje i jest ok.
serowar
serowar 28.02.2021, 00:00
Dobry ser musi mieć dziury!
Obserwator
Obserwator 27.02.2021, 23:03
Zapraszam do Nowego Czarnowa aby zobaczyć gminną drogę przy powiatowej szkole specjalnej, po której codziennie poruszają się osoby niepełnosprawne...
no tak
no tak 28.02.2021, 00:01
To sprawa osób niepełnosprawnych!
srutu tutu
srutu tutu 27.02.2021, 22:51
Cóż, pamiętam, jak pewien radny perorował, że "ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja, to burmistrz jest gospodarzem..." - i takie tam...
Zmienił zdanie?
Stare Brynki
Stare Brynki 27.02.2021, 22:48
Ciekawe na co wydaje powiat pieniądze podatników. A morze niech Milera zatrudnią to sprawę załatwi .
Batman
Batman 27.02.2021, 22:46
Widzę że pan Durma naprawia te dziury tak jak grał w piłkę czyli nadznie.
Knagulec
Knagulec 27.02.2021, 22:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ja
Ja 27.02.2021, 22:42
To jest jakaś parodia nie naprawa
Gumowiec
Gumowiec 27.02.2021, 22:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Hela
Hela 27.02.2021, 22:07
Tak już widzę jak sie biorą kolejny raz za tą drogę ,to jest najgorszy odcinek między :Daleszewem a Starymiì Brynkami. TRAGEDIA!!!!
0 losie!!!Czy to debsio!!!
0 losie!!!Czy to debsio!!! 27.02.2021, 21:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Brynki
Brynki 27.02.2021, 21:51
5 razy w roku tą drogę latają a i tak ciagle jest to samo nie można sie tam minąć bo z kazdej strony dziury. Szanowny Pan Durma sam tam kiedyś mieszkał wiec zna tenat ale teraz na to gdzieś bo mieszka w mieście i nie musi tam zajeżdżać auta

Pozostałe