Biały dym z białego domu – list czytelnika

  • 27.02.2021, 23:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Biały dym z białego domu – list czytelnika
-Bardzo uciążliwe stało się dymienie z tego budynku, gdzie między innymi jest przychodnia zdrowia. Dym jest szczególnie uciążliwy dla sąsiedztwa, w zależności w którą stronę wiatr wieje – pisze czytelnik.

-Proszę abyście zajęli się tym, co leci z komina tego budynku. Bywa, że bucha stamtąd ogień. My już zgłaszaliśmy do straży miejskiej, ale oni nie reagują – pisze z kolei czytelniczka.

W ostatnim czasie dostaliśmy dwa sygnały dotyczące dymu z tzw. białego domu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WOP
WOP 28.02.2021, 15:24
co tam biały budynek sklep ogrodniczy na Szczecińskiej to dopiero jest zadymiacz miasta Gryfino co będzie się działo jak wszystkie budynki na Flisaczej będzie zasiedlone no i ten mały budynek na przeciwko gdzie pali się starymi meblami i czym popadnie
Kira Obornik
Kira Obornik 28.02.2021, 20:06
A czym oni palą? Obornikiem?
!!!
!!! 01.03.2021, 23:39
Oponami,
Emi
Emi 28.02.2021, 14:23
Ludzie to mają problemy, pojedziecie na jakąkolwiek wioskę to zobaczycie jak tam śmierdzi... problemy z d...
Dyl
Dyl 28.02.2021, 12:27
Sąsiedztwo ma już miejskie ogrzewanie podłączone ?
Okoń
Okoń 28.02.2021, 12:03
Sprawdzić czerwona kamienicę na Pomorskiej 11 ,kudłata butami pali
Knagulec
Knagulec 28.02.2021, 12:02
A ja palę oponami zimowymi,bo dają więcej ciepełka
Lop
Lop 28.02.2021, 11:54
Piekarz wybrał papieża.
Royal
Royal 28.02.2021, 11:27
A jaki ma byc dym czarny pewnie tez zle bo powiedza ze platikirm pala ludziom to sie poprzewracalo z glowie masakra masakra bo z komina le i bialy dym a chca by rozowy lecial albo niebieski masakra masakra
jest coś na rzeczy
jest coś na rzeczy 28.02.2021, 12:03
Mieszkam w pobliżu i powiem ci, że strasznie śmierdzi.
pawulon
pawulon 28.02.2021, 11:24
Habemus Papam!
pytam
pytam 28.02.2021, 11:00
Ewidentnie do sprawdzenia przez Straż Miejską. CO w tej sprawie robi burmistrz Sawaryn?
;kjhglkhjgolkhjk
;kjhglkhjgolkhjk 02.03.2021, 18:12
sawaryn kasztanke wali
proszę bardzo
proszę bardzo 28.02.2021, 12:04
Jedź do Świnoujścia i zapytaj!
zdziwko
zdziwko 28.02.2021, 10:56
Jak ogień idzie to czym się pali?
Smog
Smog 28.02.2021, 10:12
Bo doktórka z pisu i fumfelka Seweryna.
miliarder z Brzozowej
miliarder z Brzozowej 28.02.2021, 08:58
My palimy padłymi indykami a wam plebsie nic do tego
PO PZPR
PO PZPR 28.02.2021, 08:45
No jak to strażnik miejski ( gwardia burmistrzowska ) ma wysiąść z samochodziku ????? I coś sprawdzać ??? Ale Oni i tak dalej myślą że tam jest nadal KOMITET PZPR .
Stoczniowiec
Stoczniowiec 28.02.2021, 08:43
Normalnie siwy dym. Przypominam że jak się palito musi być dym jakoś mieszkańcom dym z Dojnej Odry nie przeszkadza. Zamknąć tego zadymiacza dość trucia miasta i okolic a pracownicy mogą np strzyc psy koty albo układać kwiatki w piękne wiązanki ***** D. O.
Knagulec
Knagulec 28.02.2021, 08:32
*** ***  czyszczenie komina
kod
kod 28.02.2021, 07:57
gdzie to niby jest???
Knagulec
Knagulec 28.02.2021, 12:01
U gumowca
Fan dzban
Fan dzban 28.02.2021, 07:40
Nie ma róży bez ognia
nos
nos 28.02.2021, 02:11
Wróci zima, a to już za kilka dni, i znowu będzie problem zadymienia w Gryfinie.
kijana
kijana 28.02.2021, 02:00
To właśnie straż miejska ma takie kompetencje że może sprawdzić co wydobywa się z komina. W wielu miastach się to dzieje. Ale jest to tam gdzie się dba o to czym oddychają mieszkańcy.
Gryfino
Gryfino 28.02.2021, 13:52
hehe g*** wiesz g*** widziałeś patusie

Pozostałe