Alternatywy 4 po gryfińsku - ocenia czytelnik [WIDEO]

  • 28.02.2021, 18:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Alternatywy 4 po gryfińsku - ocenia czytelnik [WIDEO]
Chodnik, który nagle się kończy. Przejście na drugą stronę ulicy, ale czy na chodnik? Druty z ogrodzenia na drodze grożące przebiciem opony w aucie. I wielki bałagan za nowo powstałym osiedlem. Takie "kwiatki" sfilmował nasz czytelnik i przysłał do redakcji.

- Anioł jeszcze tutaj jest potrzebny za ciecia i wtedy byłoby zrobione! - sarkastycznie komentuje gryfinianin, nawiązując do popularnego filmu "Alternatywy 4" Stanisława Barei.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku nagranego przez mieszkańca Gryfina:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (63)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lop
Lop 03.03.2021, 18:09
Jeden z tych pajacy ten od bialego mercedesa zaparkował pod dino w Gryfinie we wnęce na rowery metr od wejscia. Prostactwo i buractwo od smalcu do biznesu.
sauron
sauron 02.03.2021, 13:02
uwazajcie w łazienkach na wiercenie dziur mozna trafic na przewod i boom
123
123 03.03.2021, 18:04
Nie koniecznie do tego wpisu. Pisowski pajac jesteś.
paszoł
paszoł 02.03.2021, 13:11
A troll Sauron nadal fake newsami próbuje straszyć. Do budy!
Gal
Gal 01.03.2021, 22:11
Piszecie o jakiś już istniejących pęknięciach - teraz to chyba za wcześnie żeby oceniać prawda ? Macie jakieś zdjęcia czy tylko się czepiacie ciężko pracujących ludzi
Sąsiadka pogodnej
Sąsiadka pogodnej 01.03.2021, 22:01
Pseudo deweloperka która kroi z kasy ludzi i bierze kwoty z kosmosu, gdzie za takie małe kurniki które robią powinny z 40%mniej kosztować no ale cóż za mieszkania na bagnie gdzie wkrótce wszystko będzie pękało trzeba płacić miliony, liczcie się z tym ze jak grunt wody pójdzie w górę albo będą ciągle ulewy to każdy do was przyjdzie na basen i z łodziami popływać, taka sama padlinę będą robić na pogodnej aby szybko o hajs przytulić noe liczą się z niczym żadne BHP aby tylko hajs się zgadzał sprawdźcie to, bo zapewne pseudo deweloper maison ma układy.
Baca Majson
Baca Majson 01.03.2021, 22:52
Po to są barany aby je strzyc
my to wiemy tylko on nie zdaje sobie z tego sprawę
my to wiemy tylko on nie zdaje sobie z tego sprawę 01.03.2021, 20:17
Jaki pan taki kram.
przykry widok
przykry widok 01.03.2021, 18:34
Wygląda jak gdzieś na slamsach.
Jak tak można
Jak tak można 01.03.2021, 10:09
To straszne jak wielka potrafi być zawiść ludzka. Ludzie którzy nie maja pojęcia co piszą a robią to tylko aby szerzyć hejt. Jest to kompletnie niedojrzałe mimo ze jak się wydaje piszą to dorośli ludzie.
Żyjemy w czasach gdzie wszystko musi zostać zaakceptowane przez grono wykwalifikowanych ludzi oraz urzędników.
Pęknięcia, odpady takie rzeczy wiążą się z budowa... budynki pracuj a odpady gromadzą się gdyż jest obok płac budowy ale to wszystko jest nadal zgodne z zasadami BHP.
Nieświadomość i zazdrość niszczy ciężka prace ludzi...
Maliniak
Maliniak 01.03.2021, 20:38
ABW was sprawdzi .....cieżka praca....hahaha
????
???? 01.03.2021, 11:33
Gdzieś ty się zasad bhp uczył? W Bangladeszu?
:)
:) 01.03.2021, 13:15
A Ty języka polskiego?
Warka
Warka 01.03.2021, 20:38
Na podlasiu
do brudasa
do brudasa 01.03.2021, 20:26
a ty nie znasz polskiego, że się dziwisz?
dzbanów nie brakuje
dzbanów nie brakuje 01.03.2021, 12:37
Odpowiedzialny widać, że nie ma pojęcia. Ludzie mu pokazują fakty, a ten, ze zawiść ludzka i hejt.
Kto
Kto 01.03.2021, 20:40
Pewnie pisał ktos od nich ....pseudo deweloperzy....i pseudo finansjerzy.....śmiechłem
Wstyd
Wstyd 01.03.2021, 13:34
No bo tak to wyglada, Gryfino się rozbudowuje, powstają nowe osiedle, w które ktoś wsadził swoje serce, swój czas, swoje życie, a ludzie tylko krytykować wszystko potrafią...
Nikt nie komentuje starych kamienic które szpecą miasto tylko czepiają się czegoś co sprawia ze miasto się rozwija... sami inspektorzy, architekci i geodeci się odzywają...
Wstyd ludzie naprawdę!
Knagulec
Knagulec 01.03.2021, 20:43
Hahaha miasto (dziura) bagienne bloki ...idzie wiosna komary i muszki was w p i e r do lą was zywcem ....swoje zycie .....wyłudzacze ...do ciupy
nic do ciebie nie dociera?
nic do ciebie nie dociera? 01.03.2021, 20:27
Ależ cały czas krytykuje się gminne zasoby w ruinie - kamienice, pałacyk, komendę, gdk, korty, gem...
Na jakim świecie żyjesz?
uważam, że
uważam, że 01.03.2021, 14:32
Żaden wstyd. Niech się Gryfino rozbudowuje, ale nie na zasadzie dzikiego zachodu i samowolki.
Tu chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców, a ono jest priorytetowe.
A jednak wstyd
A jednak wstyd 01.03.2021, 15:48
Wstyd bo to co ludzie piszą lub mówią jest niedorzeczne... oczywiście każdemu może coś nie pasować ale od tego jest np. wspólnota, żeby ogarniała takie sprawy a nie fora społeczne na których z tego co się czyta wypowiadają się osoby nie zamieszkujące osiedla. Zero empatii, zero jakiegoś szacunku do czyjeś pracy! To totalna porażka społeczna... Samowolka to może była 30 lat temu, teraz na wszystko są przepisy i gwarantuje ze nie ma opcji ich obejścia...
Pod stołem
Pod stołem 01.03.2021, 20:44
Jest, jest dobrze smarowane ....
nazywasz te obrazki "porządkiem"?
nazywasz te obrazki "porządkiem"? 01.03.2021, 20:28
"brudy prać trzeba we własnym domu", rzekła pani Dulska...
do odpowiedzialnego
do odpowiedzialnego 01.03.2021, 20:16
do odpowiedzialnego odwracającego kota ogonem, któremu jest niby wstyd: My mieszkańcy jesteśmy wspólnota i wstyd nam, że się nie zajmujecie tym co oczywiste.
myślący samodzielnie
myślący samodzielnie 01.03.2021, 07:50
Z pewnością budując bloki materiał przywożą im nie na paletach a w kartonach... pytanie wiec czyj to faktycznie syf widać na załączonych obrazkach
Lokator
Lokator 01.03.2021, 03:43
Bzdury tu piszecie o pęknięciach! Zazdrość czy złośliwość?
Komar
Komar 01.03.2021, 20:45
Dobra dobra wstyd ci sie przyznac bo hajs utopiles w bagnach
Melanie
Melanie 01.03.2021, 10:24
Czego zazdrosny tych klitek 50metrowych za pół banki
 ;
; 02.03.2021, 13:04
zycie na kredycie
Klitka
Klitka 01.03.2021, 13:31
Hehehe wille masz ?
Misiu
Misiu 01.03.2021, 20:46
Ja mam
Smród i syf
Smród i syf 01.03.2021, 00:34
To drogi gminne to jak mają wyglądać ?
Gumowiec
Gumowiec 01.03.2021, 06:19
Jak Knagulec. Puste
mieszkaniec2
mieszkaniec2 28.02.2021, 23:38
"dewepolerka" albo "przykład patodewelpolerki"
Gościu co na tym filmie gada, to jakiś pijaczek bez szkoły. Nie potrafi się po polsku wysłowić, a ten głosik przepity to raczej nie od herbaty... :-))
jak zwykle atak...
jak zwykle atak... 01.03.2021, 07:16
pijaczku ze szkołą - skup się na treści, mój drogi. Idź sobie do antałka, a potem obejrzyj dyplomy... własnych szkół
:)
:) 01.03.2021, 20:30
bo to jest "polerka" - z wierzchu puc z tyłu...
mieszkaniec
mieszkaniec 28.02.2021, 23:00
Chodniki to pikuś zobaczycie co będzie się działo za 10 -15 lat z tymi blokami .Jak mnie pamięć nie myli to intermarche budowai na palach a te bloki nie są dużo dalej.
Bodowlaniec
Bodowlaniec 01.03.2021, 00:35
Pierwszy budynek już pęka od strony Odry.
Gumowiec
Gumowiec 01.03.2021, 06:20
Dzban Knagulec też kiedyś peknie
mieszkaniec2
mieszkaniec2 28.02.2021, 23:33
"prawie" się z Panem zgodzę, jednak ja uważam, że nie będzie trzeba czekać aż tyle lat... Pierwsze pęknięcia powstaną napewno w ciagu pierwszego roku. Moim zdaniem tylko nieświadomy co tam wcześniej było, może chcieć kupić tam gniazdko. Pozdrawiam
synonimek
synonimek 28.02.2021, 23:28
I jest tam kilka źródełek; gdy poprzedni dzierżawca wykonał dwa dreny , wydajność owych około 20l na minutę.
Sąsiad
Sąsiad 28.02.2021, 21:43
Dokładnie pełen bałagan tu się zrobił zero porządku i wg teraz to samo będzie na ulicy pogodnej gdzie maison zaczyna budowy, będzie brud syf aby tylko zarobić i napchać do kieszeni reszta się nie liczy.
zdziwiona
zdziwiona 28.02.2021, 22:57
gdzie jest w Gryfinie ulica Pogodna? Mieszkam od urodzenia - i chyba nigdy nie byłam?
Gumowiec
Gumowiec 01.03.2021, 06:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

synonimek
synonimek 28.02.2021, 23:25
Między Słoneczną a Armii Krajowej, na wysokości Artyleryjskiej
???
??? 01.03.2021, 07:17
za dawną strzelnicą będą bloki stały? Czy kogoś pogięło z chciwości?
Zdziwiona
Zdziwiona 01.03.2021, 06:23
Dzięki już pędzę do Knagulca
Knagulec
Knagulec 01.03.2021, 09:49
Dawaj sikorko
rada
rada 28.02.2021, 21:20
Nie należy się bać zgłoszeń do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Im więcej takich zgłoszeń będzie i im więcej będzie potwierdzeń, tym częściej policja będzie tam zaglądać. Jedno, drugie, trzecie zatrzymanie za zaśmiecanie lasu i mandat albo wniosek o ukaranie do sądu i może skończy się wyrzucanie śmieci gdzie popadnie.
sprzątacz
sprzątacz 28.02.2021, 21:19
Jeśli Urząd Miasta postawi mi kontener za który zapłaci to jestem w stanie posprzątać ten teren za darmo, tylko niech zapłacą i się zajmą później aby to się nie powtórzyło.
Gumowiec
Gumowiec 28.02.2021, 21:01
Cieciem w tych alternatywach może być tylko Knagulec
sauron
sauron 28.02.2021, 20:55
nie maja gdzie parkowac to na skrawku zieleni przy wiadukcie niszcza
synonimek
synonimek 28.02.2021, 21:31
Według wizualizacji na stronie dewelopera tam już są zaparkowane auta, czyli jest to oficjalny parking na trawniku, straż miejska też uważa ten trawnik za parking.
stanisław anioł
stanisław anioł 28.02.2021, 20:49
A TO CZASEM nie wieczorek deweloper ha ha ah
Knagulec