Spieszą się aby posterunek oddać w tym roku

  • 02.03.2021, 15:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spieszą się aby posterunek oddać w tym roku Inwestycji dogląda burmistrz Józef Piątek.
W powiecie gryfińskim mają powstać dwa nowe posterunki policji. Jeden będzie w Trzcińsku-Zdroju, a drugi w Moryniu. Właśnie ruszyły prace.

Firma GORBUD Sp. z.o.o. z siedzibą w Świdwinie rozpoczęła inwestycję w Moryniu. Nowy posterunek ma zostać oddany do użytku jeszcze w 2021 roku.

Koszt budowy wyliczono na ponad 2,065 mln złotych. Całość inwestycji z wyposażeniem ma wynieść ponad 2,275 mln złotych. 

Inwestycja jest zlokalizowana przy... szkole. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tylko pytam
tylko pytam 04.03.2021, 19:11
Będzie podpiwniczenie a w środku więzienie?
ruina
ruina 04.03.2021, 18:00
Czyli z połączonego posterunku Mieszkowice-Moryń zrobi się Moryń. Jestem pod wrażeniem stanowczej działalności mieszkowickiego snopka.
Nic nie oszczędzają nic!!!
Nic nie oszczędzają nic!!! 04.03.2021, 08:57
Gratuluje pomysłu z lokalizacją. Policjanci będą prowadzali tych meneli i innych asów lotnictwa ziemnego w kajdankach, a dzieci ze szkoły będą na to patrzeć. Tak jak postawienie na bazarze miejskim tych kurników gdzie się nic nie mieści, chyba zaczną w Moryniu kury hodować. A z racji tego Że będą kury hodować na bazarze, handlowcy zaczynają się rozstawiać ze swoimi towarami na placu przy markecie Dino. Gratuluję pomysłu!!! i wyrzuconych pieniędzy w błoto.
bulgi
bulgi 04.03.2021, 18:24
w punkt .... kolejna buda w Moryniu już toaleta ma lepszy wygląd bo dostawili dach, a tu powstanie pudełko, które nie pasuje do otoczenia. Nawet nowy zakład mechaniczny wybudowany obok jest ładniejszy. i nie psuje estetyki, elewacja wyłożona cegiełką, a policyjny szary budynek. Gdzie opinia konserwatora zabytków i architekta. Wstyd dla miasta.
Moryniak
Moryniak 03.03.2021, 10:28
A to kto na zdjęciu. Napewno nowy kierownik budowy budynku Policji.
Moryniak
Moryniak 02.03.2021, 18:43
Powinni zapłacić bezradni którzy sprzedali stary posterunek policji a nie z naszych podatków
 e tam
e tam 03.03.2021, 00:20
Stary się do niczego nie nadawał.

Pozostałe