Policja poszukuje tego mężczyznę. Oddalił się ze szpitala

  • 03.03.2021, 09:35
  • KPP w Gryfinie
Policja poszukuje tego mężczyznę. Oddalił się ze szpitala KPP Gryfino
Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie poszukuję Wiesława Maślankowskiego lat 58, który około godziny 6.10 w dniu dzisiejszym tj. 03.03.2021 r. samowolnie oddalił się ze Szpitala Powiatowego w Gryfinie udając się w n/n kierunku.

Nie nawiązał kontaktu z rodziną i do chwili obecnej jego miejsce pobytu jest nieznane.

RYSOPIS ZAGINIONEGO:

wzrost: około 163 cm

waga: około 60 kg

sylwetka : szczupła

włosy: krótkie koloru siwego, wysokie czoło

Ubiór: Spodnie oraz kurtka koloru czarnego,

Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pod nr. tel. 47 7823511 lub pod nr. alarmowy 112.

Aktualizacja (4 marca 2021 r.): W dniu dzisiejszym zaginiony mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy. Dziękujemy za pomoc wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania – informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

KPP w Gryfinie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytom
pytom 04.03.2021, 11:08
Ale jakieś szczegóły gdzie się znalazł?
pikacz
pikacz 04.03.2021, 10:44
I co z nim?
Piękny
Piękny 03.03.2021, 15:25
Gościu wygląda na 25 lat a nie na 58.czy wy jesteście ślepi? Spójrz jeden z drugim w lustro no dalej i co? Co widzicie pewnie jakieś straszydło prawda.
gas
gas 03.03.2021, 13:32
Szukają go za brak maseczki? Na zdjęciu nie ma!
Bodzio
Bodzio 03.03.2021, 13:28
Pamietam ze tez znikalem swego czasu z domu na tydzien czasami miesiaca. Jak wracalem to mi sie tak lapy trzesly,ze nie moglem butow zawiazac. To byly piekne czasy mlodosci...teraz jak patrze na swoja stara to tez mam ochote zniknac...
podejrzilwy
podejrzilwy 03.03.2021, 13:18
Czy na pewno opuścił szpital? Skąd ta pewność? Poszukałbym w szpitalu, a przesłuchiwany personel sprawdzałbym wariografem.

Gryfiński pacjent
Gryfiński pacjent 03.03.2021, 12:44
Nie dziwię się że uciekł. Przy takim żarciu. Nazre się chłopisko opije i na noc wroci
Knagulec
Knagulec 03.03.2021, 13:26
Dobrze gadasz
Gumowiec
Gumowiec 03.03.2021, 14:48
Ty żyjesz? Wytrzeźwiałeś po wczorajszym pewnie iznow będziesz pisał swoje idiotyzmy
też z psychiatryka
też z psychiatryka 03.03.2021, 13:18
A wzrost poszukiwanego jest zależny od temperatury otoczenia, czy rodzaju noszonego przezeń obuwia?
miła
miła 03.03.2021, 11:58
Oby się szybko znalazł!
???
??? 03.03.2021, 11:13
Może uciekł bo mu życie miłe?
grad
grad 03.03.2021, 11:03
Jest dorosły to może iść gdzie chce.
do idiotyz 11.03
do idiotyz 11.03 03.03.2021, 11:52
fajnie - jak ty zaginiesz - napisz, żeby ciebie nie szukać - jak dostaniesz wylewu, udaru, jak dopadnie cię jakieś chwilowe albo stałe "zaćmienie"... - a idź sobie przed siebie...
Lili
Lili 03.03.2021, 11:09
Ale od tego czasu nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mógł gdzieś zasłabnąć przecież.
pytanie-odpowiedź
pytanie-odpowiedź 03.03.2021, 10:09
A komu zagraża chory? Chyba samemu sobie.
Grazyna
Grazyna 03.03.2021, 11:03
To zalezy na co chory. Bo jak to choroba zakaźna to już nie.
Gryfino
Gryfino 03.03.2021, 10:05
Przecież to Gryfino tam zawsze jest cyrk. Ale winni nigdy oni nie są.
monitoring
monitoring 03.03.2021, 10:10
Fakt, przecież musiał przejść koło budynku UMIG.. A zakłamany burmistrz Sawaryn obiecał monitoring i zrobił mieszkańców w bambuko.
pytam tylko
pytam tylko 03.03.2021, 10:00
Hospitalizowanych ścigają przeważnie tych co mają koronawirusa.Jak jest w tym przypadku?
węzłowa odp
węzłowa odp 03.03.2021, 11:04
Przecież Gryfino już nie jest szpitalem covidowym.
kompas
kompas 03.03.2021, 09:51
Najważniejsze, że wiadomo że wybiegł w ""n/n kierunku".
green
green 03.03.2021, 09:49
Jak możliwe że ze szpitala?
Kpina
Kpina 03.03.2021, 09:48
Pielęgniarki zapewne spały.... Brawo ale dajmy im podwyżkę
nie bredź
nie bredź 03.03.2021, 09:59
Kpina, przecież szpital to nie więzienie!

Pozostałe