Wiceburmistrz spowodował kolizję

  • 03.03.2021, 17:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiceburmistrz spowodował kolizję il.
Do zdarzenia drogowego doszło na ul. Łużyckiej w Gryfinie, gdy już nie było większego ruchu. Z powodu wymuszenia pierwszeństwa doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

-51-letni kierujący pojazdem osobowym marki Opel, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu ul. Łużycką 39-letniemu kierującemu samochodem marki Ford – informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do kolizji doszło 2 marca o godz. 16.55 na ul. Łużyckiej. Na miejsce nie musiała przyjeżdżać karetka, ale musiał przyjechać policyjny radiowóz.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, to ostatnio obok nadmiernej prędkości, najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji w naszym powiecie.

I tutaj apel do kierujących samochodami, aby zwracali szczególną uwagę na innych uczestników ruchu drogowego oraz stosowali się do znaków drogowych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (99)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

krupier
krupier 06.03.2021, 11:02
Ubezpieczony był?
plus i plus   i cos tam plus  ha ah ah
plus i plus i cos tam plus ha ah ah 05.03.2021, 19:43
https://youtu.be/7ySPsLrInuI ha ha ha i rym cym cym ha ha ah
Ubek
Ubek 05.03.2021, 16:29
Glgłowa pełna problemów grunt się wali pod nogami wwięc na drodze nie uważa
...
... 05.03.2021, 21:46
wyjaśniło się, co chłop miał w głowie.... Nie to, że usprawiedliwienie, tylko wyjaśnienie...
każdemu może się zdarzyć
każdemu może się zdarzyć 04.03.2021, 23:05
Mistrz strategii, gryfiński Bonaparte, a nie przewidział, że Łużycka jeżdżą samochody!
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 05.03.2021, 19:42
https://youtu.be/yhHhTnuc9No ha ha ah
wniosek
wniosek 04.03.2021, 23:49
Jaki Bonaparte, taka i jego strategia.
Mauzer
Mauzer 04.03.2021, 19:12
Bo to zły człowiek jest!
Kwiaciarka
Kwiaciarka 04.03.2021, 13:47
Każdy może zrobić błąd. On też. Ilość złych komentarzy, chęć dowalenia jest tak duża, że powinno dać mu do myślenia. Osobiście znam tylko jedną osobę, która o tym człowieku mówi dobrze/neutralnie. Reszta jest już po doświadczeniach z nim i neutralna nie jest. Panie Pawle, czy to Pana nie zastanawia? Dobrze się Panu żyje w mieście, gdzie zostawia Pan po sobie smród? Nie wystarczy zrobić sobie fotografie codziennie raz z lekkim uśmiechem, raz zatroskany ( chyba o nasze losy), innym razem wśród dzieci. Mnie kładzie ze śmiechu, że Pan myśli, że ten prosty marketing działa na ludzi? Zbiera Pan żniwo tego co Pan robił i robi nadal ( niestety ). Nie współczuję Panu, dużo wody upłynie, jak Gryfino o Panu zapomni. Szkoda. A liczyć , że Pan się zreflektuje to naiwność
Dorota
Dorota 05.03.2021, 12:11
Zapracował sobie na złą opinię ten pseudokaznodzieja i pseudofilozof...
racja
racja 05.03.2021, 07:13
niestety w punkt - duże mniemanie o sobie bez merytorycznych osiągnięć, bez pokory i chęci wysłuchania innych...
Jasne, że chwila nieuwagi na drodze może przydarzyć się każdemu kierowcy - jednak prawdą jest to, co piszesz...
widzę to tak
widzę to tak 05.03.2021, 08:58
Ale wina po stronie Sawaryna , bo to on tego gamonia do UMiG sprowadził.
prawda
prawda 04.03.2021, 23:34
Znam Pana Pawła i absolutnie nie zgadzam się z Pani opinią o nim. To porządny człowiek, który dobrze wykonuje swoją pracę. Proszę spojrzeć na sprawy którymi zarządzana: oświatę, sport, kulturę. Proszę uczciwie ocenić ile działań podjął w sferze spraw społecznych. szkoła muzyczna, ŚDS, Senior+, żlobek, mieszkanie treningowe i chronione, fundusz lekowy... To jego pomysły, do których przekonał innych i dzięki temu funkcjonują. źle wypowiadają się o nim ludzie ze względów politycznych bo to godny przeciwnik, człowiek, który nie boi mówić to co myśli prosto w oczy, a nie ściemnia, fałszywie uśmiecha i anonimowo oczernia.
Kogucik
Kogucik 06.03.2021, 11:02
Mowi, mowi... Bez skladu i logiki. Słowotok, bzdury, wstyd w tym uczestniczyc. Ten, ktory słucha moze sie czegos dowiedziec. Ten, ktory tylko mowi juz nie. Lepiej zamknac usta niz je otworzyc i rozwiac wszelkie wątpliwosci. Pracownicy korzystają z przywilejow i tylko cicho mowią o jego "przywarach".Maja swoje zobowiazania i zamilkną w obawie o swoj byt. Ale ten król jest nagi. Nic tego nie zmieni. Oczywiscie ktos tu napisał, ze to wina Sawaryna, bo to on dal mu takie prawo. Zgadzam sie z nim.
Kwiaciarka
Kwiaciarka 05.03.2021, 23:11
Niestety mylisz sie. Jest to zly człowiek i na kazdym kroku są jego ślady. Kleczy w kosciele, ale to makabryczna postać
Anna
Anna 06.03.2021, 12:50
Klęczy pod figurą, ale diabła ma za skórą.
A tak ns marginesie, czy to prawda, że dorabia sobie jako tacowy w kościele w Pniewie?
tacowy w kościele??????
tacowy w kościele?????? 06.03.2021, 13:06
?????? :):):):):
On
On 05.03.2021, 16:26
Bbbbhhhaaaaaa
racja
racja 05.03.2021, 07:20
nie zapomnij o spalonej kawiarni na kortach, o aferze z targowiskiem, o wizytach telewizji - właśnie w sprawach socjalnych...
O szkole muzycznej lepiej milczeć - a jeśli już, to zapytać, kto kupuje kota w worku - stary budynek biurowy - którego NIE WIADOMO czy się da przerobić na szkołę - bo najpierw kupują, potem sprawdzą, ile to będzie kosztować...

Ciekawe, czy podwójne miejsce pracy burmistrza miało wpływ na decyzję - bo jak ktoś kupuje lokal, to najpierw wie, czy nadaje się na jego potrzeby, prawda?

No a organizacje pozarządowe, to miały fajne miejsce na dworcu - i działało muzeum... A potem ktoś obiecał im (I WYDAŁ KASĘ NA PROJEKT!!!) centrum spotkań w kawiarni pod platanem...
Govi
Govi 05.03.2021, 08:52
Cały tercet jest politycznie skompromitowany., NAjgorsza ekipa od wojny. Gryfino długo będzie się podnosić po ich rządach.
!
! 05.03.2021, 09:53
nie obrażaj przedwojennych mieszkańców, sugerując, że byli gorszymi gospodarzami miasta....
:)
:) 05.03.2021, 00:07
"prawda", ty jesteś ostatnia z prawd według ks. Tischnera - g..wno prawda...
każdy ma prawo do swojej oceny, nie tylko ty
każdy ma prawo do swojej oceny, nie tylko ty 05.03.2021, 00:14
Bo co?, Nie pasuje do twojej prawdy?
tylko to nie ocena a uwielbienie, mój drogi - i nie prawda a kłamstwo....
tylko to nie ocena a uwielbienie, mój drogi - i nie prawda a kłamstwo.... 05.03.2021, 00:32
kłamstwo nie staje się prawdą - choćbyś wmawiał to sobie ciągle - prawda i tak jest poza zasięgiem manipulacji....
do "prawda"
do "prawda" 04.03.2021, 23:59
Panie Nikitiński to nie kampania wyborcza by pisać o sobie takie banialuki! Wstydź się człowieku!
skucha
skucha 05.03.2021, 00:12
Człowieku, śmieszny jesteś z tym jasnowidztwem :))))
chech
chech 05.03.2021, 00:34
skucha - śmieszny jesteś z tym swoim uwielbieniem....
Dyżurny psychiatra
Dyżurny psychiatra 04.03.2021, 21:25
Niestety z powodu pandemii mamy spore zaległości w leczeniu psychopatów i weteranów wojenek o most :-(

Przepraszam mieszkańców i tych co już wyjechali.
kosa
kosa 04.03.2021, 19:16
Tak sobie spokojnie myślę, że ten Pan w końcu trafi na kosę.
Sąsiad
Sąsiad 04.03.2021, 11:07
51 letni i Opel to może być tylko jedeeennnnn Wicek Pawełek : :P hahaha
Instruktor
Instruktor 04.03.2021, 10:55
Nie umie jeździć autem niech taczka jezdzi
Szczęśliwy ojciec 500+
Szczęśliwy ojciec 500+ 04.03.2021, 10:29
Urodziła mi się córka i na część tego wiekopomnego wydarzenia dałem jej na imię Kolizja pięknie prawda
Do ojca 500+
Do ojca 500+ 04.03.2021, 13:38
Piękne imię ale jak to wypowiedzieć zdrobniale ? Kolizjaneczka ?
Alicja
Alicja 04.03.2021, 21:27
Kolizja piękne imię.

Tak samo jak Patrycja, Tradycja czy Abolicja
Babcia Hania
Babcia Hania 04.03.2021, 10:19
Dobrze że tylko wymusił. A mógł zabić...
Maurycy
Maurycy 04.03.2021, 09:55
Podsumowanie jego pracy
ryszard lwie serce
ryszard lwie serce 04.03.2021, 09:52
BEDZIE TRZEBA LWA PE GOTA 508 KUPIĆ DLA GMINY HA HA AH jeden z ojców założycieli w lions clab szuwarek ha ha ah trza podtrzymać tradycję ha ha ah mistrz kierownicy kozakiewicz wybierze opcję ha ha ah
VW von wettyn das auto
VW von wettyn das auto 04.03.2021, 08:27
ja wiem jedno opel i ford jest hoja wort a fiat to ich barat ha ha ah
Gryfinus Covidus
Gryfinus Covidus 04.03.2021, 07:47
Winnego ukarać z całą surowością prawa dodatkowo 100 godzin sprzątania parku oraz wywiesić na tablicy wizerunek gostka z adnotacja aby użytkownicy dróg zachowali szczególną ostrożność gdy zobaczą te indywiduom na drodze
prawo równe dla wszystkich (w obie strony)...
prawo równe dla wszystkich (w obie strony)... 04.03.2021, 10:32
Jeśli zasady miałyby obowiązywać wszystkich sprawców - to w ciągu ostatniego tygodnia w Gryfinie było chyba trzy czy cztery stłuczki - każdemu sprawcy 100 godzin sprzątania - to PUK z torbami pójdzie....
Do Gryfinus
Do Gryfinus 04.03.2021, 09:52
Wiesz co nie życzy się nikomu źle ale życzę ci żeby ciebie to spotkało m Bo na pewno nie zrobił tego specjalnie. Podłość ludzka nie zna granic.
Maurycy
Maurycy 04.03.2021, 09:56
Jak go znam to różnie mogło być. To podły człowiek.
Austerlitz
Austerlitz 04.03.2021, 21:30
Nie zrobił tego specjalnie?

A od kiedy to Napoleon robi wojny "niechcący"?
promil
promil 04.03.2021, 06:03
Ile trzeba mieć aby nie wiedzieć kto ma pierwszeństwo na Łużyckiej?
0,00%
0,00% 04.03.2021, 21:33
Wybacz mu.

To zwykły wieśniak który pewnie pierwszy raz wybrał się rzęchem do miasta i w szok wpadł widąc w jakim "polnym" stanie znajduje się ulica Łużycka będąca oczkiem w głowie naszej władzy lokalnej
Monika
Monika 04.03.2021, 01:55
Życzę dużo zdrowia dla Burmistrza P. Nikitynskiego. Dobrze że nic się Panu nie stało.
kiedy???
kiedy??? 04.03.2021, 10:33
to on został Burmistrzem przez duże BEEE? To już nie jest wójtem z nadania Gruzinów z miasta urodzenia Stalina?
kierowca
kierowca 04.03.2021, 01:30
Kupi sobie nowe auto tyle zarabia że go stać .
Das Auto
Das Auto 04.03.2021, 21:36
HA HA AJ AHHH ELEKTRYK po dRugiej stronie oDRy zaraBia więCej przY Ha Ha Ah serwiSowaniU wiatrAków ha ha ah AAAH
fatum
fatum 04.03.2021, 01:08
Przyszła "zapłata" za lekceważenie Łużyckiej.
Adrian
Adrian 04.03.2021, 01:00
Zastanawiam się ile sypnął kasy i ile promila.. hmm
A A  już na zawsze...