Po naszej interwencji zarządzili wielkie sprzątanie

  • 04.03.2021, 13:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po naszej interwencji zarządzili wielkie sprzątanie
-Po wczorajszym artykule jest wielkie sprzątanie na Placu Solidarności - mówi nam gryfinian. Dziś (4 marca 2021 r.) gminne służby porządkowe rozpoczęły wielkie sprzątanie placu Solidarności.
Wczorajsza nasza publikacja dotyczyła głównie ogródka sensorycznego, który jest częścią placu Solidarności..
Pisaliśmy o tym tu:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czytelnik
Czytelnik 05.03.2021, 22:49
Proszę o artykuł nt firmy komandor i zapylania okolicy pyłami z produkcji.
Marek
Marek 05.03.2021, 06:28
A gdzie ta dluga co stoi
Okoń
Okoń 07.03.2021, 16:37
Ulka?
perfekcyjna pani domu
perfekcyjna pani domu 04.03.2021, 23:50
Jutro wpadne w białych rękawiczkach.
KASCZOR Z PIS     PEJSÓW I SATANIZMU
KASCZOR Z PIS PEJSÓW I SATANIZMU 04.03.2021, 23:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Papla
Papla 04.03.2021, 22:23
A na międzyodrzu eternit już ponad 2 miesiące kwitnie w otoczeniu dzikiego wysypiska. Kiedy tam doczekamy się interwencji?
do papla i do kierowca
do papla i do kierowca 05.03.2021, 19:27
A od kiedy to portal społecznościowy ma załatwiać sprawy za burmistrza?
kierowca
kierowca 04.03.2021, 16:29
Brawo. Gdyby jeszcze portal podjął interwencję w celu przywrócenia poprzedniej powierzchni parkingowej na Placu Barnima. Choinka zdemontowana już miesiąc temu, a parking ciagle pomniejszony.
Super
Super 04.03.2021, 20:02
Super wielkie sprzatanie. Super redakcja. Super
dziura zabita dechami...
dziura zabita dechami... 04.03.2021, 17:38
zapomnieli przesunąć betonowe kwietniki? Po prostu brak słów, co za obciach z tym "gospodarzeniem" tercetu...
Ze wsi
Ze wsi 04.03.2021, 15:37
Ale ściany wstydu przy głównym skrzyżowaniu nikt nie umył :D
do tego co mija się z prawdą
do tego co mija się z prawdą 04.03.2021, 15:16
Hej " elka" piszesz ,że już we wtorek było sprzątane hihih, oglądam foto ze środy i jest syf, no to jak tam było we wtorek, boję się pytać ????
Miś
Miś 04.03.2021, 14:59
Brawo igryfino!!!!!!
bareizm
bareizm 04.03.2021, 15:05
Wiesz, co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości” – mówił bohater głośnego filmu Stanisława Barei sprzed blisko 40 lat, ale – jak można przekonać się w mieście nad Odrą – fraza ta niewiele straciła na aktualności
fakt...
fakt... 04.03.2021, 15:10
oj tak - "prawdziwe pieniądze zarabia się na nikomu niepotrzebnych słomianych inwestycjach" - to też cytat z Misia Barei...
Knagulec
Knagulec 04.03.2021, 14:23
Gumowca te kurwiłba skórzanego do sprzątania dziada gryfińskiego dzbana
Gumowiec
Gumowiec 04.03.2021, 14:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

prof
prof 04.03.2021, 14:10
Brawo!
Beata
Beata 04.03.2021, 14:09
Jesienią powinno to być uprzątnięte z tych lisci!
Mn
Mn 04.03.2021, 15:17
A gdzie paniusia z Puk? Znowu robi zakupy?
elka
elka 04.03.2021, 14:08
We wtorek zaczęli tam sprzątać więc jeszcze przed artykułem
do elki
do elki 04.03.2021, 15:03
Po co kłamiesz? Że niby co tam sprzątali? Przecieź fotki nie kłamią !

Pozostałe