Nie mamy gdzie wyrzucać śmieci! - skarży się czytelnik

  • 05.03.2021, 11:49
  • list do redakcji
Nie mamy gdzie wyrzucać śmieci! - skarży się czytelnik czyt.
Mieszkańcy zostali zmuszeni do segregacji śmieci, ale pytanie gdzie je wyrzucać?!?! Spółdzielnia jak i władze naszego miasta nie zapewniły wystarczających ilość koszy na segregację śmieci. Ludzie segregują ale nie mają gdzie wyrzucać.

Wszystko leży pod śmietnikami porozciągane przez koty. Tylko biedne panie sprzątające mają więcej pracy. Co będzie gdy przyjdą upały??? Zalęgniemy się w robakach...

czytelnik

list do redakcji

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dzbany
Dzbany 06.03.2021, 10:23
Za ten cyrk śmieciowy do miasta powinna wejść prokuratura!
Laik
Laik 06.03.2021, 09:19
Gwoli ścisłości za gospodarkę odpadami odpowiada Gmina. To jej obowiązkiem jest dostarczenie wystarczającą ilość i rodzaj pojemników. Już kilka tygodni temu czytałem, że na Krasińskiego (przy światłach) od pięciu lat nie ma pojemnika na szkło.Zauważcie, że pojemniki na odpady do recyklingu stoją poza Ogrodzeniem Spółdzielni. To tylko dobra wola pań sprzątaczek, że i tam robią porządek. Aby podnieść Wam ciśnienie - Po raz kolejny mieszkańców zabudowy wielorodzinnej traktuje się jak głupków. Panisko mieszkające jak burmistrz za kompostowanie odpadów ma płacić 2 zł mniej. Jak nie kompostuje to nie zapłaci kary za brak segregacji. A panisko burmistrz nie zapewnił odpowiednich warunków a sądzi się z Spółdzielnią o kary pieniężne za brak segregacji odpadów w okresie kilku ostatnich lat. Za takie przewały prokuratura w Warszawie ściga Urząd miasta. Za podobną politykę śmieciową na południu Polski służby CBŚP kontroluje Urząd Miasta.
gra słów
gra słów 06.03.2021, 09:54
Czas by w Gryfinie służby wymiaru sprawiedliwości wzięły przykład z kolegów... No ale czy Mnietek pozwoli...?
tak tylko pytam
tak tylko pytam 05.03.2021, 20:44
Co za The Bille wyrzucają plastikowe śmieci do kubłów na bioodpady zapychając je i uniemożliwiajac wyrzucanie odpadów organicznych NORMALNYM mieszkańcom?
do debila
do debila 06.03.2021, 09:55
debilu - spójrz na zdjęcie - a co mieli zrobić? Wysypać luzem obok? Najgorsze jak DEBIL poucza normalnych - ślepy na komentarze poniżej...
logika
logika 05.03.2021, 21:04
Torba dużo miejsca nie zajmuje więc to nie tłumaczy przepełnienia.
prosty wniosek
prosty wniosek 05.03.2021, 20:42
Miasto nie ma gospodarza i dlatego tak.
do znajomego
do znajomego 05.03.2021, 20:38
Hehehe
Bierzesz przykład z p burmistrza Sawaryna i też będziesz podrzucał swoje śmieci?
Czekoladowe oko
Czekoladowe oko 05.03.2021, 19:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 19:14
Gumowiec atakuje już kubły
Znajomy
Znajomy 05.03.2021, 15:36
Najlepiej do sąsiada podrzucić bo ma więcej miejsca a, poza tym strona sąsiada do gminy należy a jego nie tak jest na sportowej tam od razu do bicia skaczą bo sąsiadka zainterweniowała w tej sprawie stałem koło posesji nr 4 i słyszałem i widzialem niema nic do gadania a podaje się za osobę która się tak nie nazywa tu mandat powiem byc
jejku, trzeci świat?
jejku, trzeci świat? 05.03.2021, 16:46
trudno wyłowić coś z tego potoku słów - ale wydaje mi się to przerażające - tym bardziej, że przecież wszyscy płacimy podatki jednakowe - nie zależą od tego, ile wyrzucamy, tylko płacimy gminie.
A to gmina zabiera...
Gumowiec
Gumowiec 05.03.2021, 15:22
Rozmawiałem z Knagulcem mówi że przeprasza i zaraz wyciągnie tego iglaka z pojemnika i wsadzi sobie w rzopu. Liczy przy tym na super odlot.
Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 22:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 18:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 17:30
Pozdrów starą ode mnie szwagier
Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 19:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ryba
ryba 05.03.2021, 15:19
tak samo jest w całym mieście jeśli chodzi o te brązowe pojemniki- Tylko zaraz będzie awantura, że wszystko jest w workach
gmina bez...
gmina bez... 05.03.2021, 15:19
Jeśli władze gminy pitolą o "zwiększeniu wskaźników recyklingu" - to proszę o wyjaśnienie - dlaczego taka objętość na odpady segregowane i taka częstotliwość wywożenia?
Podatki ściągać łatwo - a potem tylko pisać "w workach wyrzucają to przez głupich mieszkańców"! A może przez GŁUPIE władze? A jak mają wyrzucać nie w workach? Pokaże może któryś z władz, co ma zrobić w tej sytuacji "wzorowy obywatel"?
Wysypać obok? Wrzucić do niesegregowanych? A może do makulatury, jak pojemnik pusty?
Gryfinianka
Gryfinianka 05.03.2021, 15:09
Nie ma co się użalać nad niektórymi sprzątaczkami, niektóre z nich to totalne nieroby i brudasy,tak jak sprzątaczka która sprząta ul.Flisacza od nr 17 do 31.A spółdzielnia Regalica im wtóruje,brak kontroli, pozamykali się w biurach, mają etaty +część z nich emerytury i mają wszystko w d.....E.
Aga
Aga 05.03.2021, 13:52
Jak jakiś jełop wyrzucił choinkę do kubła na bioodpady, to nic dziwnego, że nie ma później gdzie śmieci wyrzucać. Przecież choinka pół kubła zajęła, jak nie więcej. I te bioodpady w workach i reklamówkach... Ręce opadają...
Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 15:46
dzban gumowiec
Gumowiec
Gumowiec 05.03.2021, 15:11
Założę się że tym jełopem jest Knagulec
Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 19:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 18:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

to nie choinka, tylko gałązki - mieli wyrzucić do plastików?
to nie choinka, tylko gałązki - mieli wyrzucić do plastików? 05.03.2021, 15:05
picuś - no właśnie już poniżej napisano o takich debilowatych jak ty - A CO MIELI WYSYPAĆ BEZ REKLAMÓWEK OBOK ŚMIECI? ŻEBY ŚMIERDZIAŁO LATAŁY ROBALE I SZCZURY JESZCZE BARDZIEJ?
K
K 05.03.2021, 13:37
Hahaha segregacja?!!! jak każdy do bio wrzuca resztki w reklamówkach. I tak jest w większości pojemników w Gryfinie z bio.
a jak mają wyrzucić - prosto na ziemię?
a jak mają wyrzucić - prosto na ziemię? 05.03.2021, 15:06
idioto - a jak ma wyrzucić - luzem wysypać obok? Przynajmniej nie zwymiotują inni idąc wyrzucić swoje śmieci!!!
Poprawność
Poprawność 05.03.2021, 13:27
Z tymi robakami to chyba trochę odwrotnie
Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 19:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Malwina
Malwina 05.03.2021, 15:49
Rosół wyżre to dzbana żerowisko taki hasiorek mniam mniam
fakt
fakt 05.03.2021, 13:01
fakt - odbiór bioodpadów powinien być częstszy! I nie dziwię się, że ludzie zostawiają śmieci w woreczkach - jak to można zostawiać luzem na obrazku? Wyrzucić luzem obok śmietnika?
Fakt2
Fakt2 05.03.2021, 15:15
Tu by co trzy dni brali i byłoby za mało.
to to zabieraj co drugi...
to to zabieraj co drugi... 05.03.2021, 16:49
na ile bloków te dwa koszyczki? To albo chcesz, żeby ludzie segregowali, albo chcesz ściągać coraz wyższe podatki.
masz rację!
masz rację! 05.03.2021, 15:08
i przewidziałeś, że idioci nie zauważą przepełnionych pojemników, tylko będą pier... o "wyrzucanych w workach" - a niby w czym? wysypać na gołą ziemię?
Melani
Melani 05.03.2021, 12:57
Ja wożę na działki na piąty rejon mają najtaniej
Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 19:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

nic dziwnego bubku prymitywny...
nic dziwnego bubku prymitywny... 05.03.2021, 15:09
brawo pisi potworku - złodziejstwo i cwaniactwo twoim znakiem, sraulonie, melonie czy co tam jeszcze...
Gumowiec
Gumowiec 05.03.2021, 12:48
Nie ma gdzie wyrzucić więc odpowiadam. Knagulcowi do zagrody. Dodam że o łyka wszystko
Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 15:47
Wszyscy tu wiedzą,ze powyżerasz wszystko
kiks
kiks 05.03.2021, 12:47
Kolejny kamyczek do polityki śmieciowej Sawaryna.
do kiks
do kiks 05.03.2021, 14:48
Czy jesteś chory psychicznie?!!!
Knagulec
Knagulec 05.03.2021, 18:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

uważasz, że to nie jest kompetencja gospodarza?
uważasz, że to nie jest kompetencja gospodarza? 05.03.2021, 16:50
żeby wymagać od Sawaryna, żeby był GOSPODARZEM MIASTA? No faktycznie, dobre pytanie....

Dzisiaj, 14:48 Czy jesteś chory psychicznie?!!!
Fakt
Fakt 05.03.2021, 14:19
Głupoty wypisujesz. A co to Sawaryn każe im wrzucać co popadnie? Nasze społeczeństwo musi się jeszcze długo uczyć kultury. Komuna nadal trwa.
:)
:) 05.03.2021, 16:51
głupoty wypisuje, że Sawaryn jako GOSPODARZ miasta odpowiada za cokolwiek? Może i masz rację....
Gosc
Gosc 05.03.2021, 15:26
Z tymi śmieciami to wogole powstał bałagan władze gminy narobiły bałaganu jest jeden burdel ,bo są mieszkańcy nie tylko w miastach ale i na wioskach podzieleni zwłaszcza w budynkach wielorodzinnych ten co ma większą powierzchnię mieszkania płaci mniej od tego co ma małą powierzchnię mieszkania jeden podrzuca drugiemu bo jak twierdzą niektórzy ,że puk niechce zabierać ,i dlatego stawia koło sąsiada każdy ma pojemnik i stawiać należy koło swojego a nie później stać na przystanku i wyzywać sąsiadkę bo zainterweniowała o podrzucaniu śmieci przez sąsiada skomentuje krótko to durne babsko tak było dziś gęba jej się nie zamykała ,tylko wyzywała
naucz chama, jak potrafisz - ludzie sobie poradzą...
naucz chama, jak potrafisz - ludzie sobie poradzą... 05.03.2021, 15:10
Jeśli chcesz uczyć kultury - naucz CHAMA, ŻEBY DOPASOWAŁ WIELKOŚĆ ŚMIETNIKÓW DO POTRZEB - no i żeby nie wrzucał do cudzych, pod urzędem....
przyznaję
przyznaję 07.03.2021, 17:45
do naucz chama: Mocne ale w punkt!

Pozostałe