Strażacy otrzymali hełmy

  • 06.03.2021, 17:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Strażacy otrzymali hełmy Fot. Miasto i Gmina Gryfino
Cztery jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w gminie Gryfino otrzymały sprzęt ochrony indywidualnej. To 20 sztuk hełmów strażackich Rosenbauer Heros. Koszt całkowity tego zakupu wyniósł 34 000 zł.

Zakupione hełmy spełniają wszystkie normy i certyfikaty w tym świadectwo dopuszczenia wydane przez Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej i służyć podczas prowadzenia trudnych akcji ratowniczo-gaśniczych i usuwania skutków miejscowych zagrożeń.

Sprzęt został przekazany w piątek 5 marca 2021 r. przez burmistrza Gryfina Mieczysława Sawaryna oraz zastępcę Pawła Nikitińskiego i radnego Rady Miejskiej Zenona Trzepacza.

Hełmy trafiły do OSP Chwarstnica, OSP Radziszewo, OSP Sobieradz i OSP Wełtyń.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Równaj wedle Szloucha
Równaj wedle Szloucha 08.03.2021, 16:21
A dla tego Sikawy z BANDZIUCHEM to by się przydała jeszcze drabina , tak z Ceówki 120 .
normalny
normalny 07.03.2021, 17:37
Zdrowiem i życiem zaryzykują pozerzy aby się tylko pokazać. Gardzę wami.
Monika
Monika 07.03.2021, 16:43
Widzę, że wszystko dobrze p. Burmistrzu Nikitynski. Pozdrawiam Monika
dyzurny psychiatra
dyzurny psychiatra 07.03.2021, 17:30
To co najważniejsze zwykle jest niewidoczne dla oczu.
obrzydzona
obrzydzona 07.03.2021, 15:04
Lansują się za społeczne pieniądze w czasach pandemii. NAprawde żałosne.
Sam
Sam 07.03.2021, 11:08
Warchoły czepiają się się burmistrzów i radnego Trzepacza, a oni z własnych, prywatnych funduszy zakupili sprzęt strażacki w postaci specjalistycznych hełmów. 34 tysiące złotych piechotą nie chodzi.
Piękny prezent . Dziękujemy !!! Brawa dla darczyńców! Bóg zapłać !
https://www.youtube.com/watch?…
wyliczanka
wyliczanka 07.03.2021, 19:39
Z własnych czy sam coś od siebie dodajesz?
Dyl
Dyl 08.03.2021, 19:11
Trzeba umieć czytać między wierszami. To jest tragiczne , że ludzie są tacy pozbawieni umiejętności zrozumienia sarkazmu.
zapamiętaj
zapamiętaj 08.03.2021, 19:15
Dylu, sarkazm to najniższy stopień inteligencji.
logika
logika 09.03.2021, 22:20
Zawsze to jednak inteligencja - więc jak ktoś jej nie rozumie, znaczy jest niżej "najniższego stopnia inteligencji"...
Dyl
Dyl 09.03.2021, 21:12
ja tam uczony nie jestem, ale jeżeli coś mam zapamiętać to bazuję na opiniach mądrych ludzi.
Żałuj,że nigdy nie słyszałeś o takim człowieku jak
Oscar Wilde, bo wtedy byś pewnie wiedział, że
sarkazm to najniższa forma dowcipu, za to najwyższa forma inteligencji.


logika
logika 09.03.2021, 22:21
Oj, Dylu, uważaj z tym Wildem, uważaj ;)
Dyl
Dyl 10.03.2021, 08:44
he,he złośliwiec. Wiem co masz na myśli, ale to zdecydowanie nie moje klimaty.
stop lansowi za publiczne pieniądze
stop lansowi za publiczne pieniądze 07.03.2021, 11:44
Warchoły to są ci co za publiczne pieniądze robią show i to mimo sanitarnych obostrzeń
irbis
irbis 07.03.2021, 11:52
Też uważam że to niepotrzebne sianie zamętu w okresie pandemii.
Antystrażak
Antystrażak 07.03.2021, 08:31
Burniszcz od ochotniczych straży pożarnych. Reszta to nie jego kompetencja. A co z tym podpalaczem z osp w Nawodnej ? Jaki jest ciąg dalszy ujętego na gorącym uczynku podpalacza strażaka.
Pizdy
Pizdy 07.03.2021, 08:21
Osp gryfino a co to jest chyba psp Gryfino
Knagulec
Knagulec 07.03.2021, 07:00
A czy gumowiec dostał grubego węża z sikawką?
On
On 07.03.2021, 05:42
Czyżby Strażak tak nielubi Burmistrza że nie chce spojrzeć w oczy???
?
? 07.03.2021, 00:25
Podpalacze
ognisko epidemii
ognisko epidemii 07.03.2021, 08:32
Te uściski starszych ludzi na publicznych stanowiskach, którzy nie ogarnęli od roku, że pewne zasady się zmieniły - trochę na siewców śmierci wygląda...
zdumiona
zdumiona 07.03.2021, 00:08
Zaryzykują zarażenie koronawirusem ale będą się lansować do zdjęć. Gdyby głupota miała skrzydła!
:)
:) 07.03.2021, 01:06
...., tercet i tak wciąż kleciłby pismo do grabarzy, co zrobić z tymi piórami z tyłu. Dlaczego do grabarzy? Bo podobno jeden z nich adres zna... Ale nie jest to pewne, czy aktualny...
go
go 06.03.2021, 23:52
Pan *** ''Łubudubu, łubudubu, niech nam żyje prezes klubu '' Żenujące było to wchodzenie w 4 litery
Jakub
Jakub 07.03.2021, 05:33
Nie on pierwszy i nie ostatni , w Pniewie też jest taki dupowłaz biznesmen.
Kubuś
Kubuś 08.03.2021, 08:46
Chyba w Żórawkach, choć może to mylić bo to tak jakby w Pniewie się wydaje
przykro patrzeć
przykro patrzeć 06.03.2021, 23:22
*** robią sobie lansik na podatkach gryfinian
trzepak
trzepak 06.03.2021, 23:19
Ja gdybym miał pozytywny wynik testu na COVID-19 od razu prosiłbym o transport do właściwego izolatorium - żeby pozostali domownicy mogli wychodzić z domu. Zawsze można skłamać lekarzowi czy pracownikowi sanepidu, że się nie miało kontaktu z rodziną przez ostatnie dwa tygodnie.
Łukasz Enka
Łukasz Enka 06.03.2021, 22:37
W UMiG koronawi rusa nikt nie widieł!
!!!
!!! 07.03.2021, 08:34
Ta, stamtąd zaraza poszła na całą gminę.
również STRAŻAK
również STRAŻAK 06.03.2021, 22:12
A W ILU AKCJACH UCZESTNICZY OSP GRYFINO SORRY DRUHOWIE ALE ŚMIECH NA SALI
ale obciach...
ale obciach... 06.03.2021, 22:04
Sawarynie - czy nie ogarnąłeś przez ostatni rok, że podawanie rąk starszym ludziom to ich śmiertelne zagrożenie?
to nie obciach, to brak rozumu
to nie obciach, to brak rozumu 07.03.2021, 08:08
Przecież Seweryn jest 60+ i z przewlekłymi chorobami to sam powinien uważać, bo jest zagrożony, ale po ostatnich wpadkach UWAŻA ŻE MUSI poprawić swój wizerunek haaahah
Do tej rozumnej 🤣
Do tej rozumnej 🤣 07.03.2021, 13:50
Odezwała się stara d......a z przewlekłymi chorobami Jak ty uwielbiasz tego Sawaryna 😁😁 Jest coś na rzeczy 🤪🤪🤪
Do tego co myślenie go boli
Do tego co myślenie go boli 09.03.2021, 08:37
Uważasz,że to jest wielbienie Sawaryna?
😣 to jesteś głąbie na podium 😉🤗
problem z odczytem emocji otoczenia:):):)
problem z odczytem emocji otoczenia:):):) 07.03.2021, 14:29
Wiesz, niektórzy widzą na swój widok reakcje obrzydzenia i myślą: "jakie żywe reakcje wzbudzam w otoczeniu"...
🤔
🤔 09.03.2021, 08:41
Jest tak zapatrzony w swego pana, że obrzydzenie myli z uwielbieniem 😋😣
do tego z 13.50 2 dni temu
do tego z 13.50 2 dni temu 09.03.2021, 08:57
oj pewnie jesteś zazdrosny o p seweryna stąd takie emocje
głupich nie sieją
głupich nie sieją 06.03.2021, 21:54
Trzecia fala szaleje a oni lans!
ubaw po pachy....
ubaw po pachy.... 06.03.2021, 19:24
Po tej aferze ze studium, te chełmy, to śmiech na sali.
A burmistrz Seweryn to jest niedoinformowany nie wie,że NIE podajemy sobie ręki ??
Druh zuch
Druh zuch 06.03.2021, 19:20
Buty im lepiej dajcie bo część druhow do pożarów jeździ w prywatnych adidasach

Pozostałe