Groził i próbował zgwałcić. Mieszkaniec powiatu został tymczasowo aresztowany

  • 07.03.2021, 18:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Groził i próbował zgwałcić. Mieszkaniec powiatu został tymczasowo aresztowany
-Na 3 miesiące został tymczasowo aresztowany mężczyzna podejrzany o usiłowanie gwałtu oraz stosowanie gróźb karalnych wobec pokrzywdzonej. Sąd Rejonowy w Gryfinie uwzględnił wniosek prokuratora o tymczasowe aresztowanie. Postanowienie nie jest jeszcze prawomocne - mówi nam rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka.

Do zdarzenia doszło w nocy 28 lutego 2021 r. Napastnik usiłował zgwałcić kobietę w centrum Chojny. Zatrzymania niedoszłego gwałciciela dokonał policjant w czasie wolnym od służby.

Na miejsce zdarzenia przyjechał radiowóz i karetka pogotowia ratunkowego. Kobieta oprócz doznanego szoku miała także rany na twarzy. Sprawcę ujęto i doprowadzono na komisariat w Chojnie.

O tym, co wydarzyło się na ul. Wieżowej w Chojnie, napisaliśmy jako pierwsi tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/39932,chcial-zgwalcic-pobita-i-zakrwawiona-kobiete

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mordo iuris
Mordo iuris 10.03.2021, 11:54
Patriota i narodowiec, Stosował się do X przykazań. Katolicy są przesladowani w Polsce przez krzyczące baby.
Adam
Adam 09.03.2021, 21:38
W sumie każdy popełnia błędy, należałoby mu wybaczyć.
Kryminał
Kryminał 08.03.2021, 15:46
*** go!!! Jechać z ***!!!
papuga
papuga 07.03.2021, 22:01
Czy sprawca jest "ustosunkowany"?
aisza   9  letnia kochanka a potem żona   mahometa
aisza 9 letnia kochanka a potem żona mahometa 07.03.2021, 20:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ogarnijmy kobiety
Ogarnijmy kobiety 07.03.2021, 19:52
W katolickim kraju kobieta winna jest być uległa mężczyźnie/ Co ona sama robiła w mieście. Ksiądz mówi o kobiecie nieobyczajnej. Prowokowała katolika i patriotę o patriarchalnym rodzinnym wychowaniu.
.
. 08.03.2021, 23:19
Powinieneś iść siedzieć razem z nim
Oko
Oko 07.03.2021, 19:47
No to będzie zwyrodnialec dojeżdżany na kąciku jak inne zwyrodnialce i oby się nie kamuflował jak jeden taki z 207 na Kaszubskiej ,gruba Pajda na wiele lat raz dziennie zryć i trzy razy wp....
Edi
Edi 08.03.2021, 00:44
Rajciasz
Nazywam się miliard
Nazywam się miliard 07.03.2021, 19:24
Mam nadzieję, że nie ukręcą łba sprawie.
Jerzy
Jerzy 07.03.2021, 19:10
Aresztowany w Gryfinie czy w Szczecinie.
On niewinien....
On niewinien.... 07.03.2021, 19:55
Już wolny. Na komendzie siedzi tylko pokrzywdzona i zeznaje. Potem zabiorą ją do Gryfina do prokuratury.
do wiadomosci
do wiadomosci 07.03.2021, 19:21
Areszt śledczy jest w Szczecinie.
Baba ciągle na policji
Baba ciągle na policji 07.03.2021, 19:56
Polak katolik jest wolny.
akurat
akurat 07.03.2021, 19:46
Ale na chorych na covid jest w Gryfinie.

Pozostałe