Pamiętamy o Dniu Kobiet

  • 08.03.2021, 11:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pamiętamy o Dniu Kobiet
„Za zdrowie Pań, za zdrowie, szampana pijmy aż do dna - panowie”, niemal pół wieku temu śpiewał Edward Hulewicz. Mężczyźni niech dziś spróbują sprawić by każda z pań znalazła choć kilka chwil na uśmiech. 8 marca to dzień, kiedy panie obdarowywane są kwiatami i upominkami

Wszystkim kobietom i dziewczynom - wszystkiego najlepszego!

W fotogalerii zdjęcia, które mówią, że mimo wszytko święto nadal w modzie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kobieta
kobieta 08.03.2021, 19:13
A ja dziekuje za zyczenia Panowie. Prosze tylko polityki do tego święta nie mieszajcie.
KOLO
KOLO 08.03.2021, 18:39
Uwaga w centrum Warszawy dziś dają za darmo. Uwaga wyszły tylko same ladac znice i siusiaki w rajstopach
chech
chech 08.03.2021, 19:27
Nowogrodzka daje za darmo? Za dopłatą nie chcę...
KOLO
KOLO 08.03.2021, 18:28
Gdy w XIV wieku wybuchła czarna zaraza to pokłosiem na niwie literackim stał się "Dekameron" Boccacia pierwsza w historii powieść. Teraz w tej samej niby dziedzinie jest epokowe "Wy...dalać !". Wszystko schodzi na psy, nawet psy schodzą na psy. Tylko niebanalna uroda lempartówny nie jest już w stanie zejść na psy. Dlaczego ?
KOLO
KOLO 08.03.2021, 18:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

apel
apel 08.03.2021, 19:55
Przeciez to czysta mowa nienawiści. Admin do roboty. Zbanować chama jak saurana!
KOLO
KOLO 08.03.2021, 18:24
Drogie Panie !. Zajmijcie się wreszcie prawami kobiet nienarodzonych. Ciągle zapominacie o najmniejszych i najsłabszych kobietach. Chyba wam za wcześnie na alzheimera
chyba za wcześnie ci do myślenia o kobietach:)
chyba za wcześnie ci do myślenia o kobietach:) 08.03.2021, 20:41
Że też nie obchodzą cię prawa kobiet od urodzenia do śmierci - tylko płody nazywasz kobietami.
Melanie
Melanie 08.03.2021, 18:23
Pierwszy raz w historii dzień kobiet uczczony zostanie zbiorowym dobrowolnym katarem a dla wyróżniających to nawet koronacja covidem19. Taka nowa świecka tradycja. A jak im zabiorą samolot to dostaną furę.
już zabrali...
już zabrali... 08.03.2021, 18:50
Duda ostatnio furą "korytarzem życia" pomykał z nart - bardziej wkurzył ludzi na zakopiance, niż jakby helikopterem do Krakowa wrócił...
Sauron
Sauron 08.03.2021, 19:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

revolution
revolution 08.03.2021, 18:22
Panowie myślą, że wystarczą nam goździki i rajstopy, a nam teraz chodzi o wszystko! - mówi do zebranych Marta Lempart.
Polski ciemnogród
Polski ciemnogród 08.03.2021, 18:46
I ma rację.. Kobieta to człowiek..W całej Europie ma prawo do decydowania o sobie i jest wspierana przez rząd..a przede wszystkim męższczyzn.. Tu musi w 21 wieku walczyć o swoje prawa.
KOLO
KOLO 08.03.2021, 18:30
ja tam widze propagowanie ustroju faszystowskiego natychmiast rozgonic nazistow
chech
chech 08.03.2021, 20:42
to nie jest spotkanie dyrektora oddziału IPN z kolegami, więc hajlowania nie ma...
bardotka
bardotka 08.03.2021, 19:09
KOLO, a co? Przed lustrem z kolegami stoisz?
KOLO
KOLO 08.03.2021, 18:21
kobiety mają dzisiaj swoje święto , wszystkiego najlepszego , pięknego , udanego życia i mnóstwa kwiatów , a tym zdege nerowanym ulicznym macicą dobrego "zarobku
Bonanza
Bonanza 08.03.2021, 18:20
"Wy łamiecie konstytucję, my robimy rewolucję" - krzyczą zebrani.
Melanie
Melanie 08.03.2021, 18:32
To nie sa Warszawianki to te przyjezdne co troszke kasy zarobily i we lbie sie poprzewracalo bo nigdy kasy nie widzialo , jakby sie pozbyl tych sloiczkow to okazaloby sie ze nie ma kto wyjsc na ulice
fun
fun 08.03.2021, 18:16
Istnieją mężczyźni, którzy nie traktują Was tylko jako drugi sort. Jesteście bardzo ważne i przekonany jestem, że doprowadzicie do upadku dyktatury. Wszystkiego najlepszego.
Smutna prawda
Smutna prawda 08.03.2021, 18:50
Szkoda że tak mało prawdziwych odwaznych męższczyzn...Męższczyzn, którzy przecież mają, żony, córki, wnuczki czy siostry. I których los ich nie jest im. obojętny.
dzieje się
dzieje się 08.03.2021, 18:08
A w Warszawie oraz miastach w całej Polsce trwa kolejny protest Strajku Kobiet. Manifestacje w Dzień Kobiet mają związek z publikacją wyroku Trybunału Konstytucyjnego z zeszłego roku, który dotyczył aborcji.
Kolol
Kolol 08.03.2021, 18:20
Wiosna idzie, lochy czują że ich swędzi. Na swędzenie najlepszy będzie zimny prysznic z armatki wodnej. Uczestniczki pozdrawiamy środkowym palcem.
,.,.,
,.,., 08.03.2021, 18:15
Piętnaście płci było tylko
ta
ta 08.03.2021, 18:11
Manifestacja odbywa się pod hasłem "Dzień Kobiet Bez Kompromisów". Policja informuje, że zgromadzenie jest nielegalne i wzywa protestujących do rozejścia się
KOLO
KOLO 08.03.2021, 18:22
To czarownice, ktore zawsze nienawidzily dzieci
cóż
cóż 08.03.2021, 17:26
Cóż ciągle zagonione, zapracowane, zatroskane o codzienne sprawy domu i rodziny. Taka codzienność nie daje zbyt wielu chwil by cieszyć się życiem, by poczuć się ważną, kochaną, potrzebną.
Gość
Gość 08.03.2021, 17:18
Od grzechu zaczął się jej świat
A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał
jest więc odtąd na wieki i grzeszna i święta
Zdradliwa i wierna i dobra i zła
I rozkosz i rozpacz i uśmiech i łza
I gołąb i żmija i piołun i miód
I anioł i demon i upiór i cud
I szczyt nad chmurami i przepaść bez dna
Początek i koniec - kobieta, aha!
Wszystkim paniom, pannnom i panienkom w Dniu ich święta to dedykuję.
prawdziwy facet
prawdziwy facet 08.03.2021, 17:14
Wszystkim paniom zdrowia szczęścia pomyślności oby wasze buziaki były zawsze uśmiechnięte :)
MK
MK 08.03.2021, 17:13
Święto może i komunistyczne ale sympatyczne. Wszystkiego najlepszego dla pań (wyłączam te uważające się za kobiety które szlajały się po ulicach w tzw, , marszach kobiet,
Gość
Gość 08.03.2021, 17:07
Jedna z pozostałosci komunizmu, efekt pewnej filozofii tamtego utopijnego ustroju, którą może wielu młodych nie wychwytuje - przesuwano akcent z rodziny, relacji osobistych, z relacji" rodzina-Kościół" na relację" pracownik - zakład pracy", bo to było jedno z kilku miejsc wpływu na ludzi, który miał być przeciwdziałaniem religii i tradycji - zarzucano w nich na serca, jak na ryby sieć, rajstopy i masowano te serca uściskiem dłoni towarzysza-dyrektora wraz z elementem flory pod nazwą goździk. Zamiast chrześcijańskich z ducha imienin miało być święto kobiet, ulepiono też coś podobnego w maju - dzień matki. W rodzinie to nie pasuje, robić jakiś dzień matki, ojca, to są przecież bliskie osoby, daty są w każdym małżeństwie i rodzinie inne, np.rocznica poznania się, ślubu, urodzenia dziecka, to też jest Boże Narodzenie, Wielkanoc, a nawet Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny (dni zwane po chamsku przez komunistów świętem zmarłych) były rodzinne, bo jeździło się po cmentarzach, do rodzinnych miejscowości.
yhy
yhy 08.03.2021, 15:53
a ja proponuje, zeby wszystkie te dni :dzień kobiet, walentnyki, dzien babci, dziadka, dzien konia, kota, słonia, strazaka itd..nazwać. .dniem handlarza..bedzie wilk syty i owca cała, jak patrzę na to badziewie w sklepach przewaznie chinskie, odechciewa sie tych swiąt, zwykłe naciaganie na tandetę i czasami myslę czy nie lepsze był. ..buzia, rąsia, gozdzik..starsze roczniki pewnie pqmietają hihihi
Melanie
Melanie 08.03.2021, 13:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Janina Kupagowna
Janina Kupagowna 08.03.2021, 13:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kotulina
Kotulina 08.03.2021, 12:09
Mężczyźni niech dziś spróbują sprawić by każda z pań znalazła choć kilka chwil na uśmiech. 8 marca . A resztę roku do garów i dzieciaków !!!
On
On 08.03.2021, 16:55
Panowie kupujmy kwiaty - bedziemy dzis ru...li
Knagulec
Knagulec 08.03.2021, 17:20
Ciebie w kaponiere
No
No 08.03.2021, 16:59
On prosto w rabaty kwiatowe,
ONr
ONr 08.03.2021, 15:57
Jak w katolickiej rodzinie. Szacunek tradycji.
Kotulina z PO PZPR
Kotulina z PO PZPR 08.03.2021, 16:14