Zmiana trasy i przystanków autobusu nr 1

  • 08.03.2021, 13:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmiana trasy i przystanków autobusu nr 1
W związku z przebudową ulicy Krasińskiego w Gryfinie nastąpi zmiana trasy i przystanków autobusu nr 1 Dolna Odra – Gryfino – Szczecin. Zmiana organizacji ruchu nastąpi już w środę 10 marca 2021 r.

Autobus nr 1 będzie teraz jechał ul. Jana Pawła II. Wyznaczone zostaną zastępcze przystanki autobusowe dla linii nr 1 Dolna Odra – Szczecin:

  1. przy skrzyżowaniu ul. Krasińskiego z ul. Asnyka
  2. przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. J. Iwaszkiewicza.

Początkowo prace miały potrwać do końca czerwca. Teraz zakłada się, ze potrwają miesiąc dłużej.

O inwestycji pisalismy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/39970,wiemy-kiedy-zamkna-i-na-jak-dlugo-ulice-krasinskiego

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jurek
Jurek 10.03.2021, 09:10
Oj będzie się działo!
prośba
prośba 09.03.2021, 08:53
Panie Sawarynie niech pan wreszcie na to wpłynie!
xd
xd 09.03.2021, 08:51
dobra ale jak ci wszyscy ludzie z blokowisk maja zaparkować swoje auta? wjazd dla nich będzie bezproblemowy czy bedą stawiać samochody po całej okolicy?
józek
józek 09.03.2021, 09:56
Będzie sytuacja jak był remont Iwaszkiewicza ... Firma wykonująca remont nie ponosi odpowiedzialności gdzie mamy parkować swoje pojazdy. Sporo ludzi wykorzystało sytuacje i skierowali się na parking strzeżony na JPII.
Fakt
Fakt 09.03.2021, 07:35
Firma remontująca to... Winni rozkopania całego miasta swoją drogą ciekawy fakt iż tylko oni wygrywają przetargi? Mimo że jest na tą firmę dużo skarg, robią byle jak byle do kolejnej poprawki i jeszcze nigdy na czas...
pytam
pytam 08.03.2021, 21:53
PAnie Sawaryn jak pan ustalałes te przystanki?
Srutu tutu
Srutu tutu 08.03.2021, 23:04
a o jakich przystankach pan mówi?
Vvv
Vvv 08.03.2021, 21:37
Jeszcze nie zaczęli a juz opoznienie :)
matiz
matiz 08.03.2021, 21:53
Po prostu dają sobie więcej czasu w razie wpadki lub nieprzewidzianych okoliczności.
???
??? 08.03.2021, 20:51
Dlaczego tercet nie zadbał o przystanek bliżej cmentarza? Skrzyżowanie JPII z Iwaszkiewicza - a skrzyżowanie Wojska Polskiego z Krasińskiego?
Dla ludzi dojeżdżających na cmentarz?
Zenek.
Zenek. 08.03.2021, 18:57
A ja się cieszę że będziemy mieć uliczkę nówkę, po co to narzekać, parę miesięcy trzeba się będzie pomęczyć, chociaż ci leniwi ruszą swoje cztery litery ,bo do auta będzie dalej, więcej uśmiechu na twarzy bo wiosna tuż,tuż.
niby niewielka różnica...
niby niewielka różnica... 08.03.2021, 23:29
no właśnie dobrze napisałeś "uliczkę"... a to powinna być ulica...
kogut
kogut 08.03.2021, 17:36
Zacznie się cyrk! Objazdowy!
Tragedia
Tragedia 08.03.2021, 17:31
Zrobią wąską uliczkę z wjazdami 90 stopni. Jak ktoś będzie wjeżdżał tyłem to będzie korek na 100metrów. Kto to wymyślił. Tu też głupia głowa powinna spaść.
M
M 08.03.2021, 17:45
Skąd takie informacje?
tak właśnie
tak właśnie 08.03.2021, 17:36
Nie inaczej. Tragedia
Kiedy dymisja ? Tomek !!!!!!!!!!
Kiedy dymisja ? Tomek !!!!!!!!!! 08.03.2021, 17:21
Pranie pieniędzy na Krasińskiego . Ulica na betonowych płytach , MOCNA . Po tzw. remoncie będzie jak Kołłątaja !!!!!
Ania
Ania 08.03.2021, 16:48
Będą robić ul. Krasińskiego pewnie odcinkami, Ciekawe, jak będą jeździli z domu i do domu zmotoryzowani mieszkańcy bloków przy ul. Iwaszkiewicza tj. zjazd z ul.Krasińskiego w kierunku nowego kościoła? Nie ma innej drogi :s
dookoła
dookoła 08.03.2021, 15:50
Jazda bez trzymanki bedzie.
Ela
Ela 08.03.2021, 15:17
A co z jazdą samochodem? Od kiedy zmiana dła mieszkańców górki?
Sruttutelki
Sruttutelki 08.03.2021, 16:59
To prywatna sprawa, trzeba było sobie garaż kupic.
Wow
Wow 09.03.2021, 12:41
Oooo proszę jakiś przy kasie się odezwał !
Stary Gryfiniak
Stary Gryfiniak 08.03.2021, 15:05
No tak dojazd na cmentarz utrudniony obecny przystanek z Krasińskiego przeniesiono o kilkaset metrów na Jana Pawła II. Ja stary kulawy do czerwca na groby bliskich się nie wybiorę. Jak to u nas o starych niepełnosprawnych nie pomyślano.
zegarek
zegarek 08.03.2021, 14:51
O ile dłużej będą jeździć.

Pozostałe