W gryfińskim sklepie są pyszne wyroby i miła obsługa - poleca znajoma

  • 03.04.2021, 13:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W gryfińskim sklepie są pyszne wyroby i miła obsługa - poleca znajoma
-Zwracam dużą uwagę na to co jem, więc staram się wybierać jak najlepsze produkty. Nie tylko na święta. Choć mieszkam na starym mieście, to na zakupy często wybieram się na Górny Taras - mówi gryfinianka.

Mówiąc w sklepie "Groszek" w Gryfinie, znajoma zapewniała nas: "Są tam pyszne wyroby i miła obsługa". Potwierdzamy! Proponowany asortyment zadowoli tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać. Usatysfakcjonowani będą ci z najbardziej wyrafinowanym poczuciem smaku.

-Oferujemy produkty regionalne, ekologiczne, wysokiej jakości wędliny i sery. Duży wybór herbat z całego świata, kawy i win, ciast i tortów. Serdecznie zapraszamy, chętnie doradzimy! - obsługa sklepu zachęca do zakupów.

Sklep "Groszek" znajduje się przy ul. Krasińskiego w Gryfinie. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nowa klientka
nowa klientka 07.04.2021, 16:10
Byłam. Kupiłam. Teraz będę próbować.
byłem
byłem 06.04.2021, 23:23
Potwierdzam, warto.
ogólne spostrzeżenie
ogólne spostrzeżenie 03.04.2021, 23:52
Przecież wszyscy wiemy, że kolejki przy kasach świadczą o" dużej" liczbie kilentów. Zadowolenie klientow ze sprawnej obsługi ma znaczenie drugorzędne.
herbaciarz
herbaciarz 03.04.2021, 23:33
Warto dobrać odpowiednią herbatę do pory roku i nastroju!
Robert
Robert 03.04.2021, 21:02
Sklep obok liceum w parku też fajnie zaopatrzony,ale Pani blondynka tam sprzedająca wyjątkowo nie zachęca do odwiedzania tego sklepu.
*** ***
*** *** 03.04.2021, 18:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Leniwy tercet
Leniwy tercet 03.04.2021, 18:19
Ha ,ha ha ale śmieszna kryptoreklama
yeti
yeti 03.04.2021, 17:03
Wędliny kiedyś kupowałem w Prosiaczku.
Ewa
Ewa 03.04.2021, 15:48
A kawę i herbatę jaką mają fantastyczą!! Wybór chyba w Gryfinie nieosiągalny w żadnym innym sklepie.
Majka
Majka 03.04.2021, 14:30
Dobrze wiedzieć, ze jest taki sklep z tak dużym asortymentem i domowymi produktami. Na pewno tam zawitam, a portalowi serdeczne dzięki za niusa
Gryfino
Gryfino 03.04.2021, 14:23
Super ,mówmy o miłych miejscach w naszym mieście.My na dole mamy sklep w kamienicy Delicja, duży wybór towaru, ale obsługa bardzo nie miła .
doGryfino
doGryfino 03.04.2021, 14:27
Jasne, dobre miejsca trzeba promować!
Wioleta
Wioleta 03.04.2021, 13:47
Lubię stamtąd ciasta domowej roboty. Na święta kupiłam sobie makowca. Pycha!
Ja
Ja 03.04.2021, 13:56
Pycha? Mialo byc na świeta...
no
no 03.04.2021, 14:19
Uważaj, bo obżarstwo to grzech !
tyle
tyle 03.04.2021, 13:46
Małe rzeczy cieszą.

Pozostałe