Płonął budynek niedaleko domu Stanisławy Siarkiewicz

  • 04.04.2021, 17:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Płonął budynek niedaleko domu Stanisławy Siarkiewicz Fot. Bezpieczeństwo Gryfino
Ogień pojawił się dzisiaj 4 kwietnia 2021 r. Przed godz. 14 pożar wybuchł w jednym z budynków gospodarczych przy ul. Iwaszkiewicza w Gryfinie.
Budynek gospodarczy znajdował się niedaleko domu Stanisławy Siarkiewicz, gryfińskiej nauczycielki, poetki i malarki, patronki parku miejskiego.
 
Siły i środki użyte w akcji gaszenia pożaru:
JRG Gryfino
 
 
 
 
OSP Radziszewo
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pesymista
pesymista 08.04.2021, 23:44
Wielka szkoda. Tylko czekać...
8 zł / m
8 zł / m 06.04.2021, 06:00
Teraz wartość rudery - 8 zł /m ??????
?
? 06.04.2021, 10:32
Można poczytać w internecie o praktykach "czyścicieli" i wykurzaniu właścicieli - ale żeby tak dosłownie?
TKM ????
TKM ???? 06.04.2021, 05:59
Działki ostatnio w Modzie !!!! Czyżby ktoś z gminy ??????
Sąsiad
Sąsiad 05.04.2021, 19:21
Może w końcu ktoś się zainteresuje tym domem i działką? Codziennie chodzą tam młodzi ludzie i bezdomni i tak to się właśnie kończy. To już kolejny pożar w tym miejscu. Jak tak dalej pójdzie to dojdzie tam do tragedii! Gdzie jest właściciel tego domu? Dlaczego to nie jest zabezpieczone? Czy jak tam się coś stanie to właściciel weźmie za to odpowiedzialność?
pomyśl, sąsiad...
pomyśl, sąsiad... 05.04.2021, 19:48
A ktoś za bezdomnych na gemie brał odpowiedzialność? A za co odpowiedzialność? Ktoś podpala a właściciel podpalonego ma odpowiadać, jak się podpalacz sfajczy?
Sasiad
Sasiad 05.04.2021, 23:22
Właściciel jeżeli nie korzysta z obiektu to powinien go zabezpieczyć. A jak każdy tam teraz wchodzi jak i kiedy chce to jest jak jest. Właściciel odpowiada za to co się dzieje na jego terenie. Jak ktoś tam zacznie Maryśkę uprawiać to tez będzie miał to gdzieś ?
a niby oczywista oczywistość
a niby oczywista oczywistość 05.04.2021, 23:30
Sąsiad no widzisz! Masz Rację! A burmistrz Sawaryn GEMA nie zabezpieczył.
no...
no... 05.04.2021, 23:42
Ale tak to jest, że jemu wolno...
niestety
niestety 05.04.2021, 19:39
Jest na to przyzwolenie. Po prostu nei chcą im pomóc. Łatwiej przymyknąć oczy.
racja
racja 05.04.2021, 19:59
Póki bezdomni dekują się w jakichś pustostanach - na działkach, albo w budynkach gospodarczych - władza może spokojnie spać "nie widząc" problemów...
A działkowcy mają stracha idąc - bo jak zwrócą uwagę, to jeszcze spali na złość - i co takiemu bezdomnemu zrobią?
Wsadzą do więzienia?
To jeszcze się ucieszy...
paproch
paproch 05.04.2021, 18:08
Sprawę trzeba dogłębnie zbadać. Zbyt często w Gryfinie płoną obiekty. Dał mi do myślenia tekst: Pożar drewnianej zabytkowej willi w przy ulicy Witkiewicza Zakopanego wybuchł w nocy 20 marca z piątku na sobotę. Tuż po godz. 4, kiedy na miejsce przyjechali strażacy, pożarem objęty był parter i piętro budynku. Po ugaszeniu ognia strażacy weszli do środka, gdzie na piętrze znaleźli trzy ciała. Choć brak dowodów, wiele wskazuje, że zmarłe osoby stały się przypadkowymi ofiarami walki o atrakcyjne tereny budowlane toczonej przez deweloperów, przy kompletnej bezsilności miejscowych urzędów - pisze Leszek Konarski na łamach "Przeglądu".
obyś się mylił...
obyś się mylił... 05.04.2021, 18:12
czyli "czyszczenie nieruchomości"? brrr... A może to jakoś powiązane ze studium?
???
??? 05.04.2021, 19:43
Ale kto "czyści"?
!!!
!!! 05.04.2021, 19:47
no właśnie to jest ciekawe...
Koniecki
Koniecki 05.04.2021, 19:50
I tym powinny się zająć odpowiednie służby.
znowu pech  i pozar
znowu pech i pozar 05.04.2021, 13:46
to stajenka tych baranów z łuzyckiej
sąsiadka
sąsiadka 05.04.2021, 12:31
Mam nadzieję że to zadymienie nie zaszkodziło pani Siarkiewicz!
z takimi "troskliwymi" sąsiadkami nikt nie zginie...
z takimi "troskliwymi" sąsiadkami nikt nie zginie... 05.04.2021, 13:09
dobra z ciebie sąsiadka, nie ma to tamto...
Spekulacja dilera działek ?
Spekulacja dilera działek ? 05.04.2021, 00:33
Gryfino jest targane podpaleniami choć "nie moja" mówi , że to samozapłon.
do spekulacji dilera działek...
do spekulacji dilera działek... 05.04.2021, 08:39
Ciekawy trop...
pomyśl
pomyśl 05.04.2021, 00:41
Bezdomni gdzieś muszą nocować, a jak jest zimno tak jak tej nocy to palą ogniska by się ugrzać.
?
? 05.04.2021, 13:19
jest taki mało używany gabinet w umigu, może tam?
heheszko
heheszko 05.04.2021, 13:22
Pijesz do burmitrza?
legins
legins 04.04.2021, 21:08
A gdzie bezdomni w Gryfinie mają koczować i palić ogniska gdy jest zimno?
Pytacz
Pytacz 05.04.2021, 00:29
W starej komendzie czy pod lwami ?
?
? 04.04.2021, 21:19
W Gemie nie, w budynku na Łużyckiej nie - może w komendzie policji albo pałacyku?
nadzór budowlany
nadzór budowlany 04.04.2021, 20:35
a gdzie własciciele posesji niedopilnowali posesji wlepić mandat za zagrożenie pożarowe i zrownać z ziemią stara rudere
dopytka
dopytka 04.04.2021, 20:58
Ciekawe podejście - ktoś podpala samochód czy dom - a mandat ma płacić poszkodowany... Czy ty jesteś handlarzem nieruchomości?
gem
gem 04.04.2021, 20:56
a co, studium obejmuje teren?
niestety
niestety 04.04.2021, 19:28
To musiało się tak skończyć.
...
... 04.04.2021, 19:31
budynek na Łużyckiej też ostatnio płonął...
trzeba było działać
trzeba było działać 04.04.2021, 19:22
Siara panie bumityrzu. Nie kiwnął pan palcem i proszę...
Pp
Pp 04.04.2021, 19:06
Przecież to blisko przedszkola
korty
korty 04.04.2021, 19:00
To ci z GEMU?
dziwne...
dziwne... 04.04.2021, 19:29
Komuś przeszkadza? Co z d. komendą policji, pałacykiem pod lwami, gdkiem?
:(
:( 04.04.2021, 19:00
Był apel aby ratować dom.Ale przy tej władzy prawie wszystkie ciekawsze zabytki szlak trafia.
taka gmina...
taka gmina... 04.04.2021, 21:48
zabytki? A gdzie są zabytki z "muzeum" co było na dworcu? Mieli przenieść "pod platana" - a gdy stowarzyszenia już wyprowadzono, projekt pod platanem poszedł do kosza (ciekawe ile kosztował) - i tam zrobiono Dom Środowiskowy. W dawnej kawiarni. I biura urzędu gminy...

Pozostałe