Sypnęło śniegiem i gradem w Wielkanocny Poniedziałek

  • 05.04.2021, 14:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sypnęło śniegiem i gradem w Wielkanocny Poniedziałek
Kwiecień-plecień wciąż przeplata trochę zimy, trochę lata. Wielkanocna Niedziela piękna i słoneczna, a Wielkanocny Poniedziałek sypnął gradem. W wielu miejscach naszego powiatu dziś 5 kwietnia 2021 r. od rana pochmurno, wietrznie i deszczowo. Aura bardziej zimowa niż wiosenna, kiedy wszystko powinno budzić się do życia. Opady miejscami były intensywne. Spadł grad, a potem nawet śnieg.

A w Wielkanocną Niedzielę była taka piękna, słoneczna pogoda...

Jak sobie przypominamy, na Wielkanoc sypnęło śniegiem także w kwietniu 2018 r., ale wtedy białego puchu było znacznie więcej. Na drogi musiały wyjechać pługi śnieżne i piaskarki.

Podobna pogoda, jak dzisiaj, z opadami deszczu ze śniegiem i + 6 stopniami C ma utrzymać się do środy włącznie. W nocy zimno - 0 albo -1 st. C. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kod
kod 08.04.2021, 07:34
i dalej nic o tym że były jakies wazne świeta...nawet zyczeń nie ma od niby redakcji..
ech...
ech... 08.04.2021, 14:23
proszę księdza - ćpanie to grzech. Szkoda słów na księdza nienawiść i żółć
Andrzej
Andrzej 08.04.2021, 12:55
Gdyby ci zacietrzewienie nie zamyka oczu, to byś widział życzenia na głównym banerze były do wczoraj. Chyba że lubisz kłamać i wprowadzac w błąd.
zajączek
zajączek 08.04.2021, 16:38
od igryfino nie było
Andrzej
Andrzej 08.04.2021, 17:12
Robert, przestań wreszcie kłamac. Twoje zacietrzewienie staje się już żałosne. Ogarnij się trochę.
baton
baton 05.04.2021, 20:40
A w Gryfinie teraz śnieg i zanosi się na mróz.
kod
kod 05.04.2021, 20:07
Świeta sie skończyły a tu nic na ich temat...ale to normalne
pomyśl
pomyśl 05.04.2021, 20:30
Robert, jak może być na temat skończonych świąt, skoro one się jeszcze nie skończyły?
:)
:) 05.04.2021, 21:06
zaćpał, zapił - to i nie wie, co się wokół dzieje - tak z nim jest...
kod
kod 08.04.2021, 12:48
andrzej???
Andrzej
Andrzej 08.04.2021, 12:52
Skoro to twój główny problem, to odpiszę: pewno nie Andrzej ci odpisał. W każdym bądź razie nie ja.
Ciepły kapłan
Ciepły kapłan 05.04.2021, 18:08
Idzie globalne ocieplenie i kolejne rekordy.
pogodynka
pogodynka 05.04.2021, 17:40
Nadciąga Bestia Północy!
zimno
zimno 05.04.2021, 17:50
Wszystko za sprawą wysokiej różnicy ciśnień pomiędzy Grenlandią a północą Europy. Spowodowało to wypchnięcie dużych mas arktycznego powietrza, które w niedzielę pojawiły się nad Skandynawią, a w poniedziałek do nas.
Gumowiec
Gumowiec 05.04.2021, 16:16
Ja raz sypnalem Knagulcowi to się aż oblizal
kosmos
kosmos 05.04.2021, 15:08
Wszyscy jesteśmy częścią kosmicznego żartu.
w ciąży
w ciąży 05.04.2021, 15:06
Pięciokilowy chłopak usiłuje wydostać się z mojego ciała. Możesz mi przynieść nową pochwę?!

Pozostałe