Chuligan bił na Kwadracie. Za kratami spędził święta

  • 06.04.2021, 00:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Chuligan bił na Kwadracie. Za kratami spędził święta
W Gryfinie na Górnym Tarasie, na tzw. Kwadracie, doszło do pobicia. Policji wystarczył jeden dzień aby namierzyć podejrzanego. 35-latkiem szybko zajęła się prokuratura.

Prokuratora Rejonowa w Gryfinie uzyskała akceptację sądu na areszt dla 35-letniego gryfinianina. W toku wstępnego dochodzenia ustalono, że doszło do chuligańskiego pobicia.

Prokuratura przygotowuje oskarżenie wobec gryfinianina. Chodzi o czyn z art. 157 § 2 kk tj. uszkodzenie ciała. Mianowicie 25 marca 2021 r. gryfinianin wywołał awanturę przed zakładem kosmetycznym na Górnym Tarasie. Uwagę zwrócił mu inny mężczyzna. Agresywny 35-latek butelką uderzył interweniującego mężczyznę.

Prokuratura uważa, że jego zachowanie miało charakter chuligański, bowiem uczynił to publicznie i przy okazaniu rażącego lekceważenia prawa. Groził również pozbawieniem życia i znieważał.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kwadrat
Kwadrat Wczoraj, 01:51
Ten okoń i knagulec to są zwykłe szmaty i konfidenci ewentualnie Psy robiące show w tym Policyjnym Mieście... pozdro dla was CIOTY
Noe
Noe 08.04.2021, 23:41
Był niereformowalny to teraz go w więzieniu zresocjalizuje.
Simon
Simon 08.04.2021, 03:46
Nie znam tych dwóch dżentelmenów ale mówiąc prosto, oskarżony zachowywał się nieprzyzwoicie pod apteką, nie wiem, może przeklinał na skarbówkę, biskupów, podatki oraz służbe zdrowia, nie ważne. Podchodzi rzekoma ofiara, mam nadzieje, że zachowała dystans dwóch metrów i miała maseczkę na twarzy "prosząc grzecznie" o przyzwoitość by niepokoić okolicznej ludności, co jeszcze bardziej zdenerwowało nerwusa, więc uderzył go butelką i mu groził? Pierwsza rzecz, ludzie w XXI mają upośledzony instynkt samozachowawczy? Nie potrafią ocenić czy interwencja przyniesie oczekiwany rezultat i bez żadnej wrodzonej czy nabytej umiejętności werbalnej, wpływania na osoby pod wpływem silnych emocji, podejmują się próby pokojowego przeciwdziałania? Przecież od początku, ofiara nie była obiektem zainteresowania oskarżonego, nie musiał się przed niczym bronić i mógł zadzwonić po policje lub straż miejską ale postanowił załatwić to na własną ręke. Czuje tutaj, że facet podszedł do niego, wulgaryzmami, uniesionym głosem rozkazywał wkurzonemu gościowi, może i nawet groził albo próbował zapanować nad jego emocjami siłowo, co już i tak pozbawiobemu samokontroli, skoczyło ciśnienie i uderzył. Wcale go nie bronie, ale też nie wytykam palcami, bo nic nie jest białe lub czarne do samego końca. Podejrzewam, że oskarżony został na podstawie zgłoszenia przez ofiare sprawy na policje, w przeciwieństwie do oskarżonego który nawet tego nie zgłosił, więc ma pod górkę i ciężko się będzie wybronić. Takie akcje są chore, nerwusek to napewno nie aniołek ale jak bardzo specyficznym przypadkiem może być ktoś, kto przeczuwa, że dojdzie do rękoczynów gdy się wtrąci, zamiast dzwonić po służby, może i nawet liczy lub chce by doszło do rękoczynów ale przez to, że właściwie dostał najbardziej, leci na policje, do której czuł niechęć zanim zostal upokorzony?
adolf
adolf 10.04.2021, 00:25
sługusy milicja niema czasu na pierdoły ma ważniejsze sprawy bić kobiety na manifestacjach na rozkaz pizdowców
expedientka
expedientka 08.04.2021, 08:42
Bo klienci w krawatach są mniej awanturujący się.
Anja
Anja 07.04.2021, 13:04
I już pawcia długo nie zobaczymy
znajomy
znajomy 07.04.2021, 23:22
no cóz...
Pozytywnie
Pozytywnie 07.04.2021, 10:01
Na kwadracie jest sama elita!!! śmietanka i kwiat Gryfińskiego Mordoru. A "mylicji" ni widu ni słychu. Tam można jarać, pić, lać pod blokiem na pełnym luzie. Takie Gryfińskie centrum rozrywki.
XyZ
XyZ 07.04.2021, 14:28
Smutne, ale masz rację.
to jest pytanie
to jest pytanie 07.04.2021, 14:54
Dlaczego władze miasta , spółdzielnia i policja nic nie robią aby to zmienić?
Jano
Jano 06.04.2021, 21:42
Ciekawe czy przyjedzie Rubeniu?
Ale
Ale 06.04.2021, 21:28
Ciekawe co robi ten konus goro
Klekot
Klekot 07.04.2021, 20:00
A kto to ten goro ?
Habzio
Habzio 07.04.2021, 13:05
Jeeezu jaki on chudy... Jak pęciak... Pewnie razem pasze wpier...jedza hahah paszojady
Klekot
Klekot 07.04.2021, 19:59
A kto to ten Goro ?
P
P 07.04.2021, 14:40
Razem z twoją starą wpier..., dlatego nie beda juz Ci potrzebne zęby
Pa
Pa 07.04.2021, 15:00
Uuuu bojem sie
no
no 07.04.2021, 13:09
Chudy ale byk!
Jerzy
Jerzy 06.04.2021, 21:17
Strach chodzić na kwadracie, pełno pijaczków i złodziejaszków. A policji nie widu nie słychu. Przecież każdy o tym wie.
Royal
Royal 06.04.2021, 16:30
To ten ZLOMKA chodzi szuka guza tym razem dostal grzmoty i biedny musial ratowac sie uderzajac butelka w glowe jak tchurzzz!!!
Obrońca Pana Z.
Obrońca Pana Z. 07.04.2021, 23:27
Pan Z. będzie miał dzięki Wam pełną wypiskę w Areszcie Śledczym. Otóż za podanie jego nazwiska bedzie pajda dla piszącego komentarz i druga pajda za nie usunięcie jego nazwiska przez redakcję, pomimo iż komentarz został zgłoszony!!!
te, łobrońca - coś masz slang jak grypsera...
te, łobrońca - coś masz slang jak grypsera... 08.04.2021, 00:40
ajajajaj - "pełna wypiska"? A to dowód niewinności? A od kiedy pisanie o jakimś złomiarzu jest "pajdą"?
Złomiarz to dość popularne zajęcie...
dzwonek
dzwonek 06.04.2021, 10:47
Kwadrat jest na policyjnej mapie zagrożeń?
Szef
Szef 06.04.2021, 10:23
Co tam chuligani. Najważniejsze są maseczki.
*** ***
*** *** 06.04.2021, 08:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

no
no 06.04.2021, 08:32
złoczyńca
Max
Max 06.04.2021, 05:07
Patologia pier.....!!!! Dowalić dla przykładu
Knagulec
Knagulec 06.04.2021, 14:31
Przegumować kurwiłba nadgrzbietowo
Górny Taras
Górny Taras 06.04.2021, 03:53
I bardzo dobrze. Agresor jakich mało. Zrobić pożądek wkońcu z tą " kwadratową złodziejską mafią "
prewencja
prewencja 06.04.2021, 00:23
Taki areszt trwa 3 miesiące.
mieszkaniec
mieszkaniec 06.04.2021, 00:21
seba?
Okoń
Okoń 06.04.2021, 16:06
Będzie dojeżdżany zwyrodnialec
on tam znany
on tam znany 07.04.2021, 23:29
Zaskocze Cię płotko, ale on doskonale sobie radzi w AŚ i ZK wiec niestety to prędzej on bedzie tam dojezdzał niż sam bedzie dojezdzany! Skucha baranie!!! :-)
quadratura koła
quadratura koła 06.04.2021, 00:21
To teraz będzie trochę spokoju?

Pozostałe