Pułapka na kierowców. Kolizja na podziurawionej drodze [ZDJĘCIA]

  • 06.04.2021, 21:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pułapka na kierowców. Kolizja na podziurawionej drodze [ZDJĘCIA]
Niemiłe niespodzianki, mogące na dodatek skutkować nieszczęśliwymi zdarzeniami, można napotkać na drodze krajowej nr 31 pomiędzy Gryfinem a Widuchową. Brak informacji o utrudnieniach powoduje, że jesteśmy zmuszeni nagle hamować. Wtedy kierowca jadący za nami może nie zdążyć odpowiednio zareagować i kraksa gotowa.

Wycięte spore kawałki asfaltu na DK 31 na wysokości elektrowni były zaskoczeniem dla wielu kierowców.

Tam doszło dzisiaj po godz. 17 do kolizji. Kierowca jadący skodą uderzył w tył volkswagena, którym podróżował mieszkaniec powiatu gryfińskiego.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kitek
kitek 07.04.2021, 21:17
znaki są widoczne na ostatnim zdjęciu gdzie widać wiadukt TYLKO SŁABO i i widać je tyłem
kitek
kitek 07.04.2021, 19:59
takie znaki tam stoją ! Tylko trzeba się patrzeć a nie jeżdżę na pamięć
mamy cię kłamczuchu
mamy cię kłamczuchu 07.04.2021, 20:02
kitek, jak dziś wstawiliscie to bardzo dobrze. jednak wczoraj ich nie było co dobrze na zdjęciach widać.
pstryk
pstryk 07.04.2021, 16:30
Powinien tam stanąć znak ograniczenie prędkości i kolejny znak, że są roboty.
lkjuhgkj yvlkyj
lkjuhgkj yvlkyj 07.04.2021, 11:32
ty moderator dupolizie sawaryna zobacz trawnik przy rosmanie jak parkuja i niszcza to sklecisz\ moze artykulik
klops
klops 07.04.2021, 09:35
Wyprzedzanie na tym odcinku jest zabronione! Tak mówia znaki.
 ,mbjkyg
,mbjkyg 07.04.2021, 11:29
a umiesz ty czytac ze zrozumieniem?
Karolek
Karolek 07.04.2021, 08:47
1. Wpadasz w dziurę, podejrzewasz, że coś mogło zostać uszkodzone w aucie - wzywasz policję.
2. Protokół z policji wraz z informacją do zarządcy drogi.
3. Zarządca drogi ma obowiązek zlecić oględziny pojazdu.
4. Otrzymujesz odszkodowanie.
Nie dajcie się bo to co się dzieje w rejonie gryfina to już jest patologia! Zarząd dróg w ogóle nie kontroluje firm, które wykonują zlecenia.
SUPER DZIURY jak jedziesz na Dolną
SUPER DZIURY jak jedziesz na Dolną 07.04.2021, 10:11
Przejedź się na Dolną, tam dziury zaczynają się za Tywą, kolejne za zakrętem w Pniewie (obok nowo budowanej BETONIARNI).
Do tego dochodzą TIR'y z ładunkami na budowę gazówki, ... i tylko czekać !!!
Czy dyrektorzy Dolnej i Figla są ŚLEPI ???!!!
KTO ODPOWIADA ZA TĄ DROGĘĘĘĘ ?????!!!!!
uważa,. że
uważa,. że 07.04.2021, 08:00
Policja powinna się zająć "wilczymi dołami" bez oznakowania.
doświadczony kierowca
doświadczony kierowca 07.04.2021, 01:01
tym bardziej powinni postawić znaki że to czarny punkt jest!
kierowca
kierowca 07.04.2021, 16:12
Ten czarny punkt już dawno powinien zostać zlikwidowany. Przecież w normalnych warunkach tam nie ma żadnych zdarzeń.
pstryk
pstryk 07.04.2021, 16:29
Kierowco, no chyba że drogowcy przygotowują niespodziankę ;)
kierowca
kierowca 07.04.2021, 20:07
Dlatego napisałem "w normalnych warunkach" :)
suw
suw 07.04.2021, 00:21
Trudna ten wypadek nazwać przypadkiem.
markiz
markiz 06.04.2021, 23:42
Utrudnienia drogowe bardzo często bywają przyczyną wypadków i kolizji.
kiero
kiero 06.04.2021, 23:32
Jechałem i potwierdzam że nawet znaku nie postawili. Co innego jak robią.
lbkuy ilt
lbkuy ilt 06.04.2021, 23:13
jazda na glonojada
hamulec
hamulec 06.04.2021, 23:19
Jakbyś widział taką dziure to też byś spanikował.
podejrzewam
podejrzewam 06.04.2021, 22:52
Najwyraźniej zabrakło masy bitumicznej.
???
??? 06.04.2021, 22:53
A kto ***
potwierdzam
potwierdzam 06.04.2021, 22:51
Sam porysowałem sobie opony.

Pozostałe