Zaśmiecone Gryfino

  • 07.04.2021, 14:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaśmiecone Gryfino
Gdzie nie pójdziesz koło śmietnika, to zobaczysz śmieci obok. Pojemniki są przepełnione. Ale już nie tylko. Śmieci zaczynają "wędrować" po innych częściach miasta.

Widok w Gryfinie w ciągu ostatnich dwóch dni jest nieciekawy. I to zarówno na Górnym Tarasie jak i na starym mieście. Kto nie wierzy, niech obejrzy zdjęcia w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

frtyuhn
frtyuhn 09.04.2021, 19:58
A co ma Covid do śmieci??? nieroby z PUKU - nie płacić im!!!!
Szczurolap
Szczurolap 08.04.2021, 18:12
Szczury przy śmietniku koło netto w biały dzień biegają. I nie chodzi o meneli z kwadratu.
papierek
papierek 08.04.2021, 16:17
Gryfino nie tylko śmieciami w koszach stoi, ale również syfem i zgnilizną pozostałą po liściach na ulicach. Widok sprzątaczy na ulicach, czy samochodów czyszczących za tej władzy to rarytas. Jednakże jak się jeździ samochodem do domu to się tego nie widzi. warto władzo przez mieszkańców niestety po raz drugi wybrana chociaż tym się odwdzięczyć, żebyśmy w g..nie nie chodzili.
pik
pik 08.04.2021, 18:05
Gryfino nie ma gospodarza z prawdziwego zdarzenia. Mamy tylko darmozjadów. I to efekt.
szczur
szczur 08.04.2021, 16:14
już jesteśmy na górnym tarasie
ja
ja 08.04.2021, 16:34
a któż to produkuje te śmieci?Produkujemy niesamowite ilości
Ernest
Ernest 07.04.2021, 23:50
Tylko szczurów biegających po mieście brakuje.
Nie nazywaj mnie śmieciarzem!!!
Nie nazywaj mnie śmieciarzem!!! 07.04.2021, 21:23
Wspòłczuję pracownikom puku nazywanym pieszczotliwie przez prezesa śmieciarzami, ktorzy ten cały syf będą musieli posprzątać. Moźe jakaś premia motywacyjna?
G
G 07.04.2021, 22:42
Premie dostaje tylko cycata...
Big Breast.
Big Breast. 08.04.2021, 14:59
Która cycata? Konkretniej proszę?
no
no 07.04.2021, 21:47
fajny pezes, nie ma co
Arn de...
Arn de... 07.04.2021, 19:26
Za ten śmieciowy burdel NIE JEST WINNY TYLKO GOSPODARZ MIASTA - słowo gospodarz użyłem grzecznościowo, ALE TAKŻE RADNI, KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA CO SZYKUJĄ MIESZKAŃCOM. U mnie na posesji przez 2wa tygodnie zbiera się plastiki i puszki po karmie dla zwierząt I TERAZ, GDY ZIMNO, JEST JESZCZE OK ALE GDY PRZYJDZIE OCIEPLENIE TO SMRÓD MOŻE OBUDZI SANEPID I COŚ ZACZNIE SIĘ DZIAĆ I MOŻE I POSYPIĄ SIĘ KARY NA ODPOWIEDZIALNYCH ZA - słowo na wyrost, GOSPODARKĘ ODPADAMI KOMUNALNYMI.
do POtłucozneFO
do POtłucozneFO 07.04.2021, 21:49
Arn de co ty peir do lisz ?! Przecież za PUK odpowiada burmistrz !
Uchwałę przygotował burmistrz ! Burmistrz bierze kasę za rządzenie i zatrudnianie pajaców !
szok
szok 07.04.2021, 18:23
Najbardziej bulwersujące sę te smieci pod budynkiem urzedu (ostanie zdjecie w fotogalerii).
krótko
krótko 07.04.2021, 21:49
Jaki pan taki kram.
Krasińskiego
Krasińskiego 07.04.2021, 18:07
To niech posprząta straż miejska lub vice burmistrz od dobrych pomysłów.
przykre
przykre 07.04.2021, 18:00
Tragedia, jak miasto jest bez włodarza,tragedia
Knagulec
Knagulec 07.04.2021, 17:06
To znane żerowisko dzbana Gryfinskiego gumowca
Knaguś
Knaguś 07.04.2021, 21:21
Gumowiec nasyfił
!!
!! 07.04.2021, 16:13
Żałość!
Brat szmelcucha
Brat szmelcucha 07.04.2021, 15:20
Matka szmelcucha robi sobie skłot pod smietnikiem sam widziałem
Okoń
Okoń 07.04.2021, 17:14
Kto to ten szmelcuch?
Pawełek
Pawełek 07.04.2021, 16:29
Na jakiej ulicy chce zobaczyć
Paweł
Paweł 07.04.2021, 15:40
A ty szmelcuch jesteś brat Tomasz czy brat Kamil?
heh
heh 07.04.2021, 15:51
Szmal trzeba umić robić ;)
jasne
jasne 07.04.2021, 16:07
Szmalcuchy wiedzą jak robić szmal.
Olix
Olix 07.04.2021, 16:30
Zbierają i skupują szmelc potem z ztskuem sprzedają
TKM
TKM 07.04.2021, 15:18
No TKM już czci działeczki , i stare graty na śmietnik . Lody , lody !!!!!!!!
Knagulec
Knagulec 07.04.2021, 15:14
No yo gumowiec atakuj gorejący konarze
mariusz
mariusz 07.04.2021, 15:08
A ponoć wysypisko zamknięte bo COVID ???
do burmistrza
do burmistrza 07.04.2021, 15:51
I masz babo placek!
żenada
żenada 07.04.2021, 15:07
To co "władze" tego miasta zrobiły mieszkańcom to nadaje się do prokuratury. Wymyśliły idiotyczną zasadę rozliczania śmieci segregując społeczeństwo na lepszych i gorszych. Przeforsowały tą uchwałę. Sąd administracyjny zmiażdżył te wypociny i uchylił uchwałę a dzisiaj czytam w gazecie gryfińskiej wypowiedź jednego z wicków, tego na literę m, że decyzja sądu jest bolesna dla mieszkańców i puku (!)

Nie. Decyzja nie jest bolesna. Bolesne jest to jak tercet postępuje. Bolesne są urzędnicze gnioty. Za to powinny być wyciągane konsekwencje!
Ciekawski
Ciekawski 07.04.2021, 17:23
Czy PUK uczestniczył w tworzeniu zaskarżonej uchwały?
naiwna gryfinianka
naiwna gryfinianka 07.04.2021, 18:18
no jak - firma która jest jakby nie patrzeć beneficjentem uchwały, tworzy tę uchwałę?
zbulwersowana
zbulwersowana 07.04.2021, 18:27
co?!
tak tylko pytam
tak tylko pytam 07.04.2021, 15:02
Co za syf w tym mieście ?
A co na to pani architekt Krasowska ?
Czy może to tak pani architekt zaplanowała, jako "mam pomysł na Gryfino "
Co robi w Gryfinie i kiedy ?
Czy płacimy tej pani i ile?
pytam
pytam 07.04.2021, 16:18
A co architekt ma z tym wspólnego?
do pytam
do pytam 07.04.2021, 17:52
A zgadnij !
dopytuję
dopytuję 07.04.2021, 16:25
Dobre pytanie - czy w ogóle ktoś z urzędu gminy ma COKOLWIEK WSPÓLNEGO Z TĄ GMINĄ?
50 groszy / za metr
50 groszy / za metr 07.04.2021, 14:59
Czy Mietek i Tomcio , to takie same cudaki jak Joński i Szczerba ???
paulon
paulon 07.04.2021, 16:53
Nie - jak Sasin i Suski.
dopowiadam
dopowiadam 07.04.2021, 16:26
Nie, Tomcio zarabia na poziomie wicepremiera, che che
Grunwald