Idzie jak krew z nosa

  • 07.04.2021, 18:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Idzie jak krew z nosa
Niezwykle powoli przebiegają prace wokół dworca PKP w Gryfinie. Trwają tylko roboty w wąskim zakresie na peronie 3. Przy budowie windy cisza...

Czyżby kolejny termin oddania prac się oddalał?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ryba
ryba 08.04.2021, 09:17
idzie to tak, jak w całym Szczecinie- już prawie pewne, że do wyznaczonego terminu nie ma szans zdarzyć i tyle w temacie
proponuję
proponuję 08.04.2021, 09:48
ZMienić wykonawcę i zaraz się obudzą.
GŁOSNIKI NA PERONIE PARK MIEJSKI
GŁOSNIKI NA PERONIE PARK MIEJSKI 07.04.2021, 20:56
Osoba odpowiedzialna niech przeniesie megafony, które podają godziny odjazdów pociągów z peronu przy parku miejskim w pierwotne miejsce tj. na nowy peron przy ulicy Kolejowej. Można być wyrozumiałym ale do czasu.... Słychać komunikaty bardzo głośno!!
Wcześniej był spokój i to w odległości 400 metrów...
Drzewa na wysokości dawnego placu zabaw zostały wycięte i nie ma już naturalnej ochrony przed hałasem.
Problem zostanie naprawiony jak głośniki wrócą na miejsce. Tam nikomu nie przeszkadzały bo skarpa jest wysoka i tłumi dźwięki.
Może to ktoś choć teraz wyregulować by było ciszej.. Podróżni nie są głusi i nie musi być tak głośno.
Najgorsze jest to, że późnymi wieczorami słychać i weekendy, gdy jest mniejszy ruch samochodowy to słychać tylko komunikaty...
z  GT
z GT 07.04.2021, 19:14
Przechodzę tym tunelem dwa razy dziennie z duszą na ramieniu...
Może być w każdej chwili..
Może być w każdej chwili.. 07.04.2021, 23:41
Katastrofa będzie prędzej czy później.
bistro
bistro 07.04.2021, 23:47
A skąd takie przypuszczenie?
a kto jest we władzach SKM?
a kto jest we władzach SKM? 07.04.2021, 18:45
Zamiast wydawać kasę na "parking Milera" pod dworcem mogli zrobić kładkę i porządne windy - ale może "najtańszy z najtańszych" wtedy by nie ogarnął roboty?
kierowca
kierowca 07.04.2021, 18:44
Ulica Kolejowa wygląda jak po wojnie. Widać to na tym głównym zdjęciu.
:)
:) 07.04.2021, 18:48
Po wojnie wyglądała pewnie lepiej...
taka gmina
taka gmina 07.04.2021, 18:58
To gminna ulica za która odpowiada tercet więc nie ma się co dziwić.
:(
:( 07.04.2021, 20:01
nie ma sprawy za którą tercet w gminie odpowiada - jakbyś gmino nie wiedziała...
czego jeszcze
czego jeszcze 07.04.2021, 18:39
Ma wyglądać, że inwestycja się kręci? To wygląda!

Pozostałe